Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie dziewczyny!!
Za nami bardzo intensywny dzień. Wstaliśmy o 10 :Zakręcony: dzisiaj. Już tak dawno nie spałam tyyyle godzin:whistle: Później pojechałam oprawić pracę dyplomową. Kamień z serca mi spadł, że już mam to z głowy! Późneij pojechalismy na wieś bo tam był brat G. z rodzinką. Niestety o 16 była ewakuacja ,bo marcel zaczął odstawiać chimery! Rzucał się na ziemię, piszczał itp. No, masakra jakaś!!W domu mam sajgon, przez duże "s". Takiego syfu dawno nie widziałam. Trochę machnęłam pranie, kuchnię i zrobiłam kolację.

Oglądnęłam ten filmik i jestem pod wrażeniem:o_master2: Chyba, zrezygnujemy z zabiegu i poczekamy.

Odnośnik do komentarza

Heloł:)
Moje panny padły jak kawki, w południe spały tylko 40 minut.
Stachu kończy bajki, ja zdążyłam trochę poprasować i musze sobie zrobić pazury u nóg, chyba pomaluję na czerwono, cały czas robiłam frencza, ale codziennie mam tak czorne giry, że obłęd:Szok:

Veronica
i ja nie wierzę w ten Twój syf:Oczko:
Kiedy wyjeżdżacie?

ANielinka pogrillowaliśmy, na działeczkę mamy bliziutko, najczęściej chodzimy bez wózka:) U nas popołudniu tez wyszło słonko i była wręcz duchota.

Anita to z Ceibie taka wrześniówka jak ze mnie:Oczko:
A chińszczyzna nadal w użyciu w pomieszaniu z polskimi wyrazamai:D
A jaka złość jak czegoś nie rozumiem

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, Maryśka dzisiaj nabrała do takiej plastikowej filiżanki wody z kibla i dała ZOśce do wypicia. Zdążyła łyknąc zani zauważyłam. No wymiękam:lup:

Ostatnio w basenie, siedziałam obok na krześle i cały czas je obserwowałam, to była dosłownie sekunda, Maryśka chwyciła Zośkę za włosy i wsadziła jej głowe pod wodę:Histeria::Histeria::Histeria: Błagam, powiedzcie mi, że one z tego wyrosną, bo zamiast być lepiej to jest gorzej, mają takie durne pomysły, że nie nadążam. Stasiu się ich dzisiaj zapytał: Dziewczyny, a czemu Wy nie chciałyście być chłopakami jak ja?
Może miały rzeczywiście nimi być, bo kobiecości w nich zero:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

dziewczyny za nami ciezki dzien...
Kacper nie spal do 16, jak zasnal to obudzil sie dopiero o 19;/ bedzie balowal do 23;/
no i pochwalilam sie ze zrobil kupe do nocnika??? jedna i owszem a potem chodzil w samych gatkach i bawil sie swoim rowerkiem udawal ze jedzie do dziadzi i tak ladnie sie bawil ze normalnie jakby dziecka nie bylo, nagle slysze jak cos upada...lece na leb na szyje patrze a moj Kacper lezy pod rowerkiem, rower calutki w kupsku...kacper cale nogi, gacie oczywiscie koszulka...masakra myslalam ze zygne:leee: nic tylko go wzielam pod prysznic do wanny wymylam oczywiscie rower musialam szorowac...masakra...;/
potem dzien swini ciag dalszy, tak zaczal szalec po lozku ze wylal na moja mame ciepla zupe, cale szczescie ze nie byla juz bardzo goraca, na koniec przed chwila oplul R.w twarz, a ten go lekko klepnal w tylek przez pampersa...histeria nie z tej ziemi...
wieczor atrakcji chyba sie dopiero zaczyna...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Słuchajcie, Maryśka dzisiaj nabrała do takiej plastikowej filiżanki wody z kibla i dała ZOśce do wypicia. Zdążyła łyknąc zani zauważyłam. No wymiękam:lup:

Ostatnio w basenie, siedziałam obok na krześle i cały czas je obserwowałam, to była dosłownie sekunda, Maryśka chwyciła Zośkę za włosy i wsadziła jej głowe pod wodę:Histeria::Histeria::Histeria: Błagam, powiedzcie mi, że one z tego wyrosną, bo zamiast być lepiej to jest gorzej, mają takie durne pomysły, że nie nadążam. Stasiu się ich dzisiaj zapytał: Dziewczyny, a czemu Wy nie chciałyście być chłopakami jak ja?
Może miały rzeczywiście nimi być, bo kobiecości w nich zero:Histeria::Histeria::Histeria:

Andzia masakra, ale masz atrakcje... podziewiam Cię:o_master:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Za nami udany dzień:) Kuba grzeczniutki - aż mi się do pracy jutro nie chce iść;) Tylko ja nie miałam sił pół dnia i dopiero popołudniu poszliśmy na spacer...
Veronica niestety i ja w Twój bałagan nie wierzę;)
Andzia te Twoje dziewczyny to mają wyobraźnię:36_19_2:
Kasiuleqq ta Twoje teściowa to ma pomysły:36_11_13:
Anielinka straszny ten wypadek o którym pisałaś:(
Anita witaj:) zaraz biorę się za oglądanie filmiku bo my mamy też problem z siusiakiem:kiepsko: Czasami podczytuje wasz wątek i Twój Boski-Oski to mój idol;) Cudny z niego chłopak:)

Odnośnik do komentarza

Laski u nas dzień świra codziennie:glass:

Kasioleqq
wspołczuje qpska:)
U mnie jak dziewczyny się zsikały bądź skupkały, to od razu przychodziły mówić siku lub kupa, na szczęście w tym nie babrały, ale pod koniec lały na krzesła, na kanapę, na Stasia tapczan, no wszędzie, teraz łażą w pieluchach i tez sygnalizują, że coś zrobiły. Za jakiś czas spróbujemy znowu.

Vercia forumowy czyścioszku, nikt już nie wierzy w Twój bałaganik:hahaha:

Gosia niuniu, w domu siedziała i nie zajrzała!!! A Kubuś jutro z kim zostanie?

Odnośnik do komentarza

Witam moje Kobitki:)
Oj dawno, dawno mnie tu nie bylo i same nowinki!!!!!!! Super!!!
Po 1: GRATULUJE WSZYTSKIM CIEZAROWECZKOM!!!!!!!! i zycze duzo zrowka i zero mdlosci!!!!!!
Po 2: Madziu WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI SLUBU!!!!!!!!!!
Wybaczcie ze nie odpisuje wszytskim , ale tyle tego bylo ze niestety nie dalabym rade:))
My od dzis mamy 2 tygodnie urlopu:) no i pogoda niestety od wczoraj nie ciekawa:(( a byly takie upaly ze czlowieka az slabilo!!! i trzebabylo w robocie siedziec.... W poniedzialek jedziemy na wczasy i tam mysle ze pogoda bedzie cudowna:))
Co do mojego dziabaga to rosnie jak na drozdzach i gada jak najety:) rozkrecil sie :) wszytsko powtarza, pokazuje idzie sie juz z nim dogadac:)) Najlepsze jego slówka to: ciota - ciocia:) i pipa - piłka hehheh
Anitka witaj !! widze ze Ty tez z tarnówka:))
Pozdrawiam Was goraco!!
I niesttey musze stwierdzic ze cos slaby tu jest ruch ostatnio....

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq jak siku woła to i kupe w końcu zacznie!!!
Imię fajowe:yes:

Tynia kope lat. Dokąd wybywacie na urlop?
Ruch mały, trzeba było coś skrobnąć z pracy:Oczko:
U nas piła to też pipa, ostatnio na plaży Marysia goniła jakąś dziewczynkę wołając w niebogłosy: daj pipe!!!

Gosia a teściówka już nei przyjeżdża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...