Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz....jesli bardzo cie to meczy to po prostu jedz do lekarza szybcij,niech cie uspokoi.....ale z ruchami dzidzi bwa naprawde roznie.....u jednch kobiet pojawiaja sie w 16 a u innych w 20 tyg....nie ma reguly....a moze dzidzia sie rusza tylko nie wiesz ,ze to ona?ja jakis pierwszy tydzien myslalam ze to zoladek albo cos innego:)

Odnośnik do komentarza

kupilam sliczne spichy,body,bluzeczki.....jak nowe a niektore faktycznie z metkami.....popytalam wsrod znajomych mam i doradzily troszke wiec czuje sie troche madrzejsza....choc przyznam,ze kieruje sie glownie tym,ze cos mi sie podoba.....ale chce teraz podejsc do tego bardziej praktycznie.....zeby byly rozpinane,troszke wieksze,z wiekszym otworem na glowke i takie tam:)

Odnośnik do komentarza

kaftanikow...czyli?:)bo nie wiem co masz na mysli....ja raczej kupie wiekszosc body z dlugim i krotkim rekawkiem....i takie ''spiochy'':)rozpinane na calej dlugosci....poza tym oprocz tych praktycznych rowniez poszalejemy a co:)jakies bluzy,sweterki.....i tak sie zastanawiam nad rzeczami dla mnie do szpitala,do porodu....i kosmetykami,tymi masciami,olejkami......ech...niby nie takie to wazne ale po prostu nie mam doswiadczenia

Odnośnik do komentarza

naczytalam sie o majtkach jednorazowych,podkladach,wieeeeeeeelkich podpaskach......roznych masciach i innych specyfikach,staram sie podchodzic do tego z dystansem ale jednak gdzies tam z tylu glowy ciagle mysle....niby duzo czasu zostalo ale jak dla mnie wcale nie az tak duzo....popytam jesczcze,mam zamiar pojsc do szkoly rodzenia wiec licze,ze polozne podpowiedza...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...