Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki
Byłyśmy u lekarza- po zapaleniu oskrzeli nie ma śladu Jutro pójdziemy karmić kaczuszki bo dzisiaj wprawdzie słonko ale wieje jak cholera! Zośka tak spragniona spacerków, że jak dorwała wielkiego psa przywiązanego do płotu to tak na niego nawrzeszczała, że biedak darł się jak opętany. Im więcej szczekał tym więcej Zosia machała łapami i wrzeszczała na niego. Aż mi było głupio przed ludźmi ;>
Gosiu Kubulek śliczny! Lubię na niego patrzeć bo to rówieśnik mojego Prosięcia ;) My mamy taki sam fotelik do karmienia jak ty- Kubuś jeszcze w nim siada? Zośka już nie bo woli z nami siedzieć przy stole- oczywiście bardzo nad tym ubolewam bo wolałam ją mieć uwiązaną ;)
Cafe, Zosia uwielbia duże świecowe kredki ale od razu maże mi nimi ściany, dlatego pisze ołówkowymi.
Miłego dnia- biorę się za sprzątanie;)

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

magda no niezla hostoria z tm listopnoszem,szoook....swoja droga ciekawa jestem co z tym zrobia
anielinka gratuluje zebolkow
prosiaczek ciesze sie,ze zoska zdrowa-to teraz musicie nadrobic spacerowe zaleglosci
andzia zyjesz?

my po lekarzu
dostalismy NIFUROKSAZYD,jesli nie przejdzie ,za tydzien dostaniemy skierowanie na badania
poza tym powiem wam,ze odpoczelam,no i spedzilam caly dzien z olkiem

Odnośnik do komentarza

::):
Ciężko było, jak sobie pomyślę o jutrze to juz się boje. A biorąc pod uwage śnieżyce jaka jest za oknem, pewnie znowu bedziemy uziemieni.
Stasiu wydawało mi sie, ze jest tylko podziębiony, a wieczorem zaczał brzydko, dusząco kaszleć::(:

Cafe zdrówka dla Oleczka. Stachu tez dostawałm kiedyś NIfurokazyd, oby mu pomogło. Swoją drogą mogli od razu dac skierowanie na badania. Macie stosowac jakas diete?
Magda ale historia z tym listonoszem, masakra!!!DObrze, ze interweniowaliscie
Prosiaczek ciesze sie, ze Zośka zdrowa::):
Anielinka co za noc:Padnięty:
Super z aukcjami:yes: Mogłabyś mi pokazac jakas swoja aukcje, bo ja sie zabieram za to wystawnianie od ponad roku:lup:

Odnośnik do komentarza

Padam na ryjek :Padnięty:
Zaliczyłam dzisiaj dwa spacery... Jeden samotnie do UP, a drugi z chłopakami bo Kuba nie chciał w dzień spać i dopiero na spacerze padł... Ten mój syncio był dzisiaj taki kochany:) widać, że zębole go przestały męczyć...

Andzia zdrówka dla Stasia!!!
Cafe zdrówka dla Olka!!!
Anielinka gratki za ząbki!
Justynka z Olka fajny chłopak:)
MAgda listonosz nieźle przegiął:/ brak słów!!

Odnośnik do komentarza

Gosia ale Ci fajnie ze spacerami, nie śnieżyło u Was dzisiaj?
Magda mówisz, ze gin wywalony w kosmos? Miałaś nadzieje, ze z jego samolotu w kosmos polecisz?:hahaha:

CO do prezentów to zalezy co Kacper lubi, Stachu na pewno ucieszyłby sie z traktora lub robota:) Bardzo polecam tez klocki GeoMag Kids Color - klocki magnetyczne 88 elementowe - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl, GeoMag Kids Color - klocki magnetyczne 66 elementowe - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl lub Home
Te ostatnie to naprawde hicior, Stasiu je uwielbia, jak przychodza koledzy to zawsze sie nimi bawia.
Fajne są też np. jakieś zestawy do ciastoliny dentysta, operacja albo coś takiego. Dzieciaki bardzo to lubią i długo się tym pobawia, ostatnio był u nas syn kuzynki Kuby, który ma 10 lat i nie mógł sie oderwac właśnie od dentysty:)

Odnośnik do komentarza

Andzia dzieki za pomoc z prezentem! Super pomysly i na 100% cos z tego kupie.

A u gina kochana to ja latalam pomiedzy fotelami. Sprzet rozstawiony po calym pokoju i biegalam :hahaha:
A tak serio to nie spotkalam sie jeszcze z takim ginem, rzeczowy, a przy tym baaardzo sympatyczny, a wrecz smieszny. Rozwalil mnie jak przy pobieraniu wycinka do cytologii mnie spytal czy juz mialam kiedys taka fajna cytologie??? :lup: Niby ma jakas nowoczesna. A dla mnie bez roznicy.

Odnośnik do komentarza

Gosia mnie dzisiaj natchnęła i chciałam nagrac zołzom filmik z naśladowania zwierzat. Mam taki film jak Stasiu miał 1,5 roczku, potrafił juz wtedy naśladować wszystkie zwierzęta, dziewczyny umieją może połowe z tego...ale oczywiście jak tylko zaczynałam filmowanie, to nie chciały nic gadać:Psoty:Jak mi się zgraja, to Wam pokaze, moze zachece Was do pokazywania filmików, tu oczywiście wielka aluzja do Magdy:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...