Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Kobitki:)
U mnie zima na całego, zimno, biało i wietrznie. Ja juz oczywiscie w robocie siedze i licze juz kiedy bedzie dzis koniec tak mi sie tu nie chce siedziec!
Wczoraj bylam na pazurkach takze juz mi lepiej a za tydzien do fryzjera to juz w ogle bedzie gites heheeh
Jutro idziemy na pierwsze urodzinki do mojej synowej:) takze weekend zapowiada sie imprezowt:) tak w ogole to marzec to u mnie same impry takze bedzie sie dzialo ehheh - kazdy weekend juz zarezerwowany:D
A mamy kolejnego zebolka także juz jest ich az:) 7!! 1.03 bylismy na szczepieniu i Mateuszek wazy juz 13.5 kg i w ogole Pani dr nam powiedziała ze wygląda jakby miał 2 lata bo jest taki duży:)) jest bardzo wysoki:) od listopada do marce urusł nam 6 cm. W przychodzi był chłopczyk o miesac starszy od Matiego i byl o glowe mniejszy:)

Witam nasze zguby!!! i mam nadzieje ze juz na dluzej teraz zagoszcza:)
Andzia ogladalam zdjecia dziewczynek sa superowe - 2 klony:)) a Ty idz koniecznie do lekarza z tymi zatokami, albo zakup jakis ibuprom zatoki czy cos takiego

Magda wspolczuje z chlopa praca. Ja niestety teraz tez wiekszosc czasu jestem sama bo moj maz jest na delegacji. A i poprosze o fote po fryzjerze:))

Cafe?? jak tam sie dzis czujecie??

Gosia koniecznie dawaj fotke Kubuli!! napewno calkeim inny chlopczyk z niego:) moj po fryzjerze tak mi jakos wydoroslal ze az zalowalam ze go scielam bo zniknal mi moj ukochany dzidziulek:))

Odnośnik do komentarza

Magda szkoda, ze tak wyszło z praca P., ale niestety takie głupie czasy...mój K. czasem przez kilka dni nie widzi dzieci, bo wyjezdza jak spia i wraca jak spia...

Anielinka ja u Ciebie ze słońcem, bo u mnie dzisiaj bida::(:

Tynia fajnie, ze taki imprezowy marzec, u nas co prawda tez, ale imieniny tescia i tesciowej i siedzenie u nich nie napawa mnie optymistycznie...mielismy sie spotkac w ten albo nastepny weekend z Cafe i musielismy to przełozyc na poczatek kweitnia...

Odnośnik do komentarza

U nas tez pada snieg, ale na szczescie zaraz sie topi. Ale i tak okropnie na dworze :(
I ja slyszlalam, ze jeszcze troche zima u nas pobedzie :( Ryczec mi sie chce!

Tynia ale Mati duzy! Te nasze wrzesniowe chlopaki taaaak wyrosly :) Michał wazy 14 kg i tez wielkolud. Ale u nas nie mierza. A ile Mati ma cm?

Wkurza mnie to, ze dwie osoby pracuja, a i tak ta kasa to kropla w morzu potrzeb i trzeba dorabiac. Brrr! Juz mi przeszla zlosc na ta prace P. Umowe ma do konca sierpnia na razie, jakos damy rade. A co pozniej to zobaczymy.
Przeraza mnie tylko to, ze teraz powinnismy latac i zalatwiac wszystko ze slubem, a okazuje sie, ze od przyszlej srody P. nie bedzie mial zadnego dnia wolnego (lacznie z calymi weekendami). Codziennie co namnjiej do 20 :(

Odnośnik do komentarza

Kobitki, nie wiem ile ma cm mój Mateuszek. My zaznaczamy na framudze od drzwi:)) nie mierzyłam ile to moze być, aż to dziś zrobie:)))
No ja zaczynam maraton imprez od jutra:) tak jak pisalam jutro pierwsze urodzinki mojej synowej. w nastepny weekend sa urodziny moje i mojego taty imieniny, takze bedzie imprezka imieninowa a za tydzien urodzinkowa:) Nastepny weekend to juz swieta i urodzinki mojej siory takze ojj bedzie sie dzialo;)

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zmierzyłam zołzy, Z. 80 cm, M. 81 cm

Tynia fajny taki imprezowy miesiac:)

Magda a to praca tez w szkole? Nie wiem czy pisałas...a ze ślubem dacie rade, knajpe macie, to najwazniejsze:yes: Zostaje czerwiec tak?

My chyba dzisiaj bez spaceru, zimno jest jak nie weim, wole tych moich zatok nie doprawic.

Odnośnik do komentarza

Tynia
Kobitki, nie wiem ile ma cm mój Mateuszek. My zaznaczamy na framudze od drzwi:)) nie mierzyłam ile to moze być, aż to dziś zrobie:)))

kurcze mogłam o tym wcześniej pomysleć, nawet widziałam na allegro takie specjalne "linijki" przyklejane na ściane, wtedy by było widać różnice jak te nasze dzieciaczki rosną...ale chyba jeszcze nic stracownego:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ja robię placki:)
Ale cały czas zaglądam:)
Kuba zasnął, a więc muszę porobić jak najwięcej...

Prosiaczku Zosia cudna! Kity boskie! Faktycznie duża z niej kobietka... zupełnie nie wygląda na 1,5 roku:)
Tynia to ja widzę, że u was też mało ząbków... a ja myślałam, że Kuba jest w tyle za wszystkimi:) Ale Kuba ostatnio nadgonił... lada dzień a wyjdzie ostatnia 2:)
Andzia mma nadzieję, że głowa przestanie boleć :Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...