Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

ANet dziękuje::):Już teraz wiem do kogo córcia podobna::):
Justynka moje zdjecia są obok, nic ciekawego. Na imprezie generalnie nie ma kto pstrykac fotek.
Gosia uśmiałam sie z tego pseudonimu artystycznego:hahaha:

Ja tradycyjnie poprasowałam na Mjm. Chyba musze kupic wiekszy kosz na brudy, bo wiecznie piore i prasuje, a on i tak jest wciaż pełen.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj mialam zajrzec, ale poprasowalam i walczylam z Michałowymi zebami i swoimi wrzodami :(((

Anet Łucja cudna! Ma przepiekne oczka! No i potwierdzam, ze faktycznie podobna do mamusi :)

Anielinka tak jak Gosia pisala, czworki wychodza przed trojkami :)

Ciekawe co u Beaty, Verci, Sylwii, Reny. Nic sie nie odzywaja!

Odnośnik do komentarza

A mi znowu tesciowa cisnienie podniosla! Wczoraj P. mi mowi, ze mlody po 13 jadl obiad (a po 8 w domu kaszke), wiec pytam czy jadl owoce przed drzemka. P. spytal mame i ta powiedziala, ze niby nic! A potem sie wygadala, ze dala mu kanapke z wedlina i serem zoltym. Nie mialabym nic przeciwko gdybym nie wiedziala co oni jedza. Ehhh, poza tym sera zoltego daje Michalowi niezbyt duzo i wolalabym wiedziec kiedy ona mu daje. Mam nadzieje, ze zrozumialyscie co napisalam.

Odnośnik do komentarza

witanko babki ;********* u nas noc do pupy ... pincet pobudek i 6.30 oczy jak berety a obudzenie poprzedziło walanie sie po całym łozku od 5 ... no nie mam pojęcia co sie porobiło ... podudkę o 6 zniosę .. ale te nocne pobudki .. ja sie zaraz wybudzam i zasnac nie moge z pół godziny ... KAWYYYYYYYYYYYYYY !!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Widze, ze wszystkie mialysmy noc do d...y! U nas tez walka zebowa. Niestety ciagle przegrywamy. Mlody pol nocy jeczy i rzuca sie po lozku. Dziaslo ma tak opuchniete, ze az policzek mu spuchl. Nie moge nawet Dentinoxem mu posmarowac, bo krzyczy :(

Andzia znowu Stas kaszle? Ale znow tak brzydko?
Wspolczuje akcji nocnych, bo Ty jeszcze z trojca musisz dac rade przez caly dzien.

Odnośnik do komentarza

Andzia :** usz z tymi nockami ... sił...
Magda ja tez doskonale wiem o co Ci chodzi ... u mnie nawet rodzice przeciwko mnie i futrują Julką czym popadnie .. a o tesciowej nie wspojmne , jak wyszłam ostatnio do łazienki wracam a Julak a czekoladowym Grzeskiem lata ...
Gosia oby wylazły zębole bezbolesnie ;)
widze , ze Anet wczoraj zawitała :)) super !! moze sie wciagnie i bedzie pisac :)) Anet co Ty na to ?
Justynka i jak z tym Zyrteckiem wyszło wkoncu ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...