Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

pl_aisha..widzisz, jak pan R był z Toba to przynajmniej po jakims czasie znalazł sobie następną ofiare czyli mnie, jesteś lepasza, za Toba chociaz tęsknił :D:sofunny: ;) a teraz wziął się za małolaty mając dziecko. I oczywiście tej pannie to nie przeszkadza- bedzie zajefajną mamą kiedys :D oby miała wiecej rozumu ode mnie i skapneła się wcześnie co to za rodzinka ....................

dziewczyny, on jest nienormalny, gnebi moich znajomych, pisze do nich albo włamuje sie jakos na mojego kompa. to nienormalne. ciekwe co na to Monika :D boshe dziewczyno, uciekaj bo Cie zniszczą!!

Odnośnik do komentarza

Angelaa89
Co za ***** cham i prostak!!! ,,nogi rozchylała" no ***** mać!! A Ty prostaku co??!! Siłą Cię brała czy łańcuchem przywiązała?? Co za beszczelność!!!!!!! Ty może nie chciałeś dziecka, z tego co wiemy wszyscy chciałeś tak samo jak i Asia....Sama sobie dziecka nie zrobiła do cholery!! Chyba,że coś Ci się odwidziało!! Po prostu brak słów...!!! Bękartem będzie?? Co to za słowo w ogóle człowieku!! Bękartem to Arturek nigdy nie był i nie będzie!!!! A ojcem jest ten, kto dziecko wychowuje,troszczy się i kocha je !!! A z tego co wnioskuję to Arturka kocha prawdziwą miłością tylko Asia!! Nie no co za kutas!! I mam nadzieję że to przeczytach chamie!! Co nową panna się zająleś i dziecko z domu wyrzuciłes, nie interesujesz sie tylko imprezy i jak 15latek sie zachowujesz... WSPÓŁÓCZUJE MALUTKIEMU,TAKIEMU KOCHANEMU ARTURKOWI TAKIEGO ,,TATY" wstyd po prosty co ja beznadziejny typ!!

Masz racje... prostak ze mnie bo wiedząc że Twoje upośledzenie nie da rady dopuścić myśli że prawda jest lekko podkolorowana przez Janne odpowiadam Tobie.Co do tego czy chciałem dziecko czy też nie to mogę powiedzieć tylko tyle że nie było planowane z mojej strony...Kocham syna ale jeśli kogoś to interesuje to dzięki Waszej cud koleżance, wielce pokrzywdzonej samotnej matce, ucisnionej przeze mnie i podobno przez moją rodzinę nie mam z Arturem kontaktu.Tak tak to wszystko wygląda troszkę inaczej w rzeczywistości niż jest tu opisywane.Nie mam możliwości wychowywania, zajmowania się dzieckiem, nie mam możliwości kochania go bo fotografii kochać nie można a wiadomo że póżniej zostaje tylko świadomość że dziecko istnieje, i nic więcej.Dziecka z domu nie wyrzuciłem o czym również zle wiesz...może Asia pochwaliła Ci się romansami i zgloszeniem wysłanym do biura matrymonialnego??A może opowiedziala o nagraniu w którym wyraznie widać kto kogo nęka??i to przez 4.A to czy zajmuje się nową Panną nie jest chyba w Twoim i niczyim interesie bo nie jestem po ślubie ani nic a dziecko nie jest przeszkodą żeby kogoś zapoznać.Jeszcze jedno co do imprez, ostatni raz gdzieś byłem w celach towarzyskich jakieś dwa miesiące temu więc faktycznie imprezuje że ho ho ...

Italy
j anna no to gratulacje dla ex taty...prostak...widac ze o prawie wie tyle co mu matka nagadala...bo z tym listem twoja kuzynka moze isc do sadu i to on bedzie placil te wszystkie koszta bo w nim tez sa grozby karalne..a takze znieslawienie i wiele by mozna wymieniac ale po co ...to tlumok wiec szkoda czasu..

dziewczyno nie zawracaj sobie nim glowy...list przedstaw w sadzie i zachowaj na przyszlosc...jak Arturek dorosnie i bedzie zadawal pytania to mu dasz list do przeczytania i wtedy zrozumie...ze lepszy zaden ojciec niz taki palant jak twoj ex...

i nie dawaj debilowi dziecka pod zadnym wzgledem bo dla mnie to on na normalnego nie wyglada i na ppewno wcale mu na tych wizytach nie zalezy chce tylko ciebie wkurzyc albo matce zrobic przyjemnosc bo ona pewnie dobra babcie chce udawac...a jej bym na pewno wnuka nie dala bo zobacz jak swojego syna wychowala albo raczej nie wychowala...

zenada naprawde zenada..

Pokaż gdzie są grożby, zniesławienie etc a dostaniesz cebule w nagrodę...
Wiele mogę ja wymieniać i nawet dać argumenty na to co mówię ale tutaj nie ma to sensu.Masz rację, tu się z Tobą zgdzę, nie dawaj debilowi dziecka bo jeszcze je skrzywdzi...Co do wizyt hmm...to Twoje zdanie, A od mojej MAmy to sie odstosunkuj bo nie znasz ludzi więc lepiej się ucisz...Tak samo mnie nie znasz więc nie mów o wychowaniu.
posumowując masz racje, bo z głupszym nie można się kłócić a Ty jesteś głupsza skoro dla Ciebie od tak to proste napisać " nie dawaj dziecka"...
Doprawdy rady godne doradcy kredytowego na stażu któremu zależy na złapaniu klienta i odebraniu swojej prowizji a Ty zamiast prowizji masz świadomość że jesteś super bo doradziłaś ale uzasadnić to co napisałaś już nie łaska...

ewik784 Asiu przykro mi , że tak pomyliłaś się co do mężczyzny , który miał być twoim wsparciem , miłością i przyjacielem na całe życie.
Kochałaś go , oddałaś mu siebie w 100 % , urodziłaś mu syna, a jego stać tylko ..... na wyrzucenie Ciebie i maleńkiego dziecka z domu , obrażanie , brak szacunku dla swojego synka " nazywając bękartem " .
Przykro mi że nasz kochany Artuś nie ma miłości od bardzo ważnej osobie w jego maleńkim życiu - jego tacie.
On kocha go miłością , która dla nas jest niepojęta , a co dostaje w zamian ? Tatuś nazywa go bękartem .
Życzę ci Asiu , abyś w najbliższym czasie spotkała na swojej drodze tylko przyjaciół , którzy pomogą Ci się dźwignąć i uwierzyć że nie każdy facet to drań .
Już dziś współczuję każdej kobiecie w której twój eks się zakocha. Pewnie finał będzie podobny , obrazi wszystko i wszystkich nawet te najczulsze dla was chwile , chwile miłości ....
Asiu pamiętaj jest pewnie gdzieś ktoś , kto obdarzy Cię i Arturka miłością , czułością na którą zasługujecie , poczekaj cierpliwie.

Równie dobrze to ja się pomyliłem bo związałem się z kimś kto nic bezinteresownie nie robi.Skąd wiesz że wyrzuciłęm dziecko i Asię z domu??Z opowieści dziwnej treści??No to Cię zaskoczę.W pamiętną niedziele pojechalem do jej rodziców po dziecko i go nie dostałem a w domu surprise...potwierdzenie z biura matrymonialnego...Nie mozna wyrzucic z domu kogos kogo nie ma w nim...

Co ze mnie za tata skoro dziecko widziałem z wielką łaską 3 tygodnie temu jakoś i to dosłownie 2 godziny.Tak miałem syna zabrać ostatnio do siebie ale oczywiście w zamian za łóżeczko...nawet dziecka bezinteresownie mi nie da...i Ty na mnie wieszasz psy??Spójrz na to troszkę z dystansem...MAsz racje, ja też Asi życzę żeby kogoś poznała i była z nim super szczęśliwa, żeby mogła twardą ręką wychowywać męża bo mi to nie pasowało.

k@chna tak sobie pomyślałam że pan B to taki troll internetowy i kręci go jak komentujemy

No to z myśleniem u Ciebie kiepskawo bo wpadłem tu na zaproszenie EX :)

Odnośnik do komentarza

magduska

k....,co za palant i prostak.....żal Arturka,że taki idiota go zrobił.....
ale z Ciebie pustak i wsiur;/

Uzasadnij to podpierając argumentami :)Bo samo wyzywanie to jest tak jakbyś oddała głoś na turbodymomena na wyborach czyli nic nie warte i chyba ni chodzi o to w rozmowie zeby sie wyzywac :)

magduska
dokładnie,siedzi baran na babskim forum,co za męskie zajęcie

Ja widzę że to serwis dla RODZICÓW a nie babskie forum więc hmm... popraw mnie jeśli się mylę ...

j.anna pl_aisha..widzisz, jak pan R był z Toba to przynajmniej po jakims czasie znalazł sobie następną ofiare czyli mnie, jesteś lepasza, za Toba chociaz tęsknił ;) a teraz wziął się za małolaty mając dziecko. I oczywiście tej pannie to nie przeszkadza- bedzie zajefajną mamą kiedys oby miała wiecej rozumu ode mnie i skapneła się wcześnie co to za rodzinka ....................

dziewczyny, on jest nienormalny, gnebi moich znajomych, pisze do nich albo włamuje sie jakos na mojego kompa. to nienormalne. ciekwe co na to Monika boshe dziewczyno, uciekaj bo Cie zniszczą!!

Czy to że mam dziecko zabrania mi się z kimś spotykać??Z resztą dzięki Tobie dziecko "mam" na papierze bo fizycznie nie mam możliwości się nim zajmować dzięki Tobie.
Zeby gnębić Twoich znajomych musisz ich mieć chyba że liczysz ludzi z którymi ja Cię zapoznałem.Uwazaj bo jak dziś nawiążesz połączenie z siecią wyjda zza obrazka na ścianie kurze płucka na pajęczych nóżkach i wejdą Ci do komputera na moje zlecenie... zjedzą Ci dysk Twardy i dopiero będzie problem a na sam koniec ja się włamie na Twojego kompa i go wyczyszcze.Swoją drogą jak tam stowarzyszenie które zakładałaś??

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Robert_Bolo_B
magduska

k....,co za palant i prostak.....żal Arturka,że taki idiota go zrobił.....
ale z Ciebie pustak i wsiur;/

Uzasadnij to podpierając argumentami :)Bo samo wyzywanie to jest tak jakbyś oddała głoś na turbodymomena na wyborach czyli nic nie warte i chyba ni chodzi o to w rozmowie zeby sie wyzywac :)

magduska
dokładnie,siedzi baran na babskim forum,co za męskie zajęcie

Ja widzę że to serwis dla RODZICÓW a nie babskie forum więc hmm... popraw mnie jeśli się mylę ...

j.anna pl_aisha..widzisz, jak pan R był z Toba to przynajmniej po jakims czasie znalazł sobie następną ofiare czyli mnie, jesteś lepasza, za Toba chociaz tęsknił ;) a teraz wziął się za małolaty mając dziecko. I oczywiście tej pannie to nie przeszkadza- bedzie zajefajną mamą kiedys oby miała wiecej rozumu ode mnie i skapneła się wcześnie co to za rodzinka ....................

dziewczyny, on jest nienormalny, gnebi moich znajomych, pisze do nich albo włamuje sie jakos na mojego kompa. to nienormalne. ciekwe co na to Monika boshe dziewczyno, uciekaj bo Cie zniszczą!!

Czy to że mam dziecko zabrania mi się z kimś spotykać??Z resztą dzięki Tobie dziecko "mam" na papierze bo fizycznie nie mam możliwości się nim zajmować dzięki Tobie.
Zeby gnębić Twoich znajomych musisz ich mieć chyba że liczysz ludzi z którymi ja Cię zapoznałem.Uwazaj bo jak dziś nawiążesz połączenie z siecią wyjda zza obrazka na ścianie kurze płucka na pajęczych nóżkach i wejdą Ci do komputera na moje zlecenie... zjedzą Ci dysk Twardy i dopiero będzie problem a na sam koniec ja się włamie na Twojego kompa i go wyczyszcze.Swoją drogą jak tam stowarzyszenie które zakładałaś??

wtracajac sie...przykre są słowa TEGO PANA.....
..."jak dziś nawiążesz połączenie z siecią wyjda zza obrazka na ścianie kurze płucka na pajęczych nóżkach i wejdą Ci do komputera na moje zlecenie... zjedzą Ci dysk Twardy i dopiero będzie problem a na sam koniec ja się włamie na Twojego kompa i go wyczyszcze"...:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
ale sie usmiałam....
co za straszne!!!!!
pewnie Anna jest przerażona :sofunny::sofunny:

Dziewczyno...wspolczuje...to chyba jedyne słowo....

Odnośnik do komentarza

Robert Bolo B Co do babskiego forum- to ja Cię uświadamiam że właśnie wdałeś się w dyskusję na naszym,BABSKIM forum, jak chcesz serwis dla RODZICÓW zmień wątek. Tu jest serwis mam, które nosiły dzieciaczki pod swoimi sercami, nasz KOBIECY wątek. WIĘC SPADAJ!!
Upośledzonym to nawet czlowiekiem Cię nazwać nie można, poszukaj sobie w slowniku co znaczy upośledzony. Wydaje Ci się że jesteś bardzo mądry, ale- baaaardzo się mylisz. I jeszcze raz wrócę do Twoich głupich tekstów typu, że Asia nogi rozchylała a Ty co jesteś piękny i niewinny????!!! Jak mozna w ogole takie rzeczy pisać?? żaden z ciebie facet tylko cipa nawet można powiedzieć!! Gdyby na prawdę zależało Ci na dziecku to przyszedł byś pod jej dom i prosił, błagal na kolanach by Cie wpuściła bo Ty chcesz Artura zobaczyć. Skoro tak go kochasz... Zresztą ja znam podobne sytuacje dużo piszesz i mówisz a tak na prawdę nic nie robisz. Straszysz sądami... ?? Psssss ŻENADA TOTALNA.
,,Dziecko mam na papierze" kolejne potwierdzenie co z Ciebie za ,,tatuś" co z tego,że nie widzisz sie z malym nigdy z życiu bym nie powiedziała że JA MAM DZIECKO ALE NA PAPIERZE... :/ ALBO ŻE MOJE DZIECKO BĘDZIE BĘKARTEM.. :/
Pisałeś,że nigdzie nie ma tu gróźb z Twojej strony a co to ma być za tekst ,,A NA KONIEC JA SIĘ WŁAMIĘ NA TWOJEGO KOMPA I GO WYCZYSZCZE" - GDYBY PRZYSZLO CO DO CZEGO SAM NA SIEBIE BATY CIĄGNIESZ.
A hasła którymi tu tak pięknie się posługujesz są do dupy :D:D:D

Powiem jak pl aisha jesteś prosty jak kij od miotły:D:D:D i nie będziemy się już zniżać do Twojego poziomu:D:D bo na podlodzę nawet za wysoko:D:D:D

CZEŚĆ KOBIETKI

Jak wam mija dzień??:D

Bo mi wspaniale:) :D:D od rana ubaw po pachy:D:D

Jak dzieciątka?? Mój śpi grzecznie na szczęście:)
później jedziemy po prezenty na Mikołaja a jutro mamy gości:)

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqyhqptts.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jy754j0c9.png
http://s1.suwaczek.com/20160604310123.png

Odnośnik do komentarza

Ja nie biję brawa... Jest mi najzwyczajniej bardzo przykro że dwoje ludzi którzy kiedyś darzyli się miłością dziś nie mają do siebie szacunku.
Arturek jest waszym synkiem i wydaje mi się że powinniście odsunąc na bok personalne antypatie i subiektywne oceny, działać wspólnie przez wzgląd na dobro i przyszłość WASZEGO DZIECKA.
Dziecko potrzebuje i Ojca i Matki, nie ważne czy się rozstali czy nie - powinni istnieć w życiu małej istotki.
Czy najzwyczajniej w świecie nie moglibyście usiąść i się dogadać - w sprawach dotyczących tylko i wyłącznie Arturka?? Jakoś nie wątpie że mimo wielu konfliktów cel macie jeden - wychować synka, może mylę się?? Wierzę również że oboje go kochacie tak samo. Walka, szarpanie się i wyzywanie napewno nie działa w idei dobra dziecka a przecież i Tobie Asiu i Tobie Robert zależy w tym momencie już tylko na dziecku, czy nie mam racji??
Dlaczego jednak wybraliście oboje najbardziej krętą z dróg, czy naprawdę tak wiele musicie sobie sponsorować by zrozumieć że w zaistniałej sytuacji liczy się tylko Artur i waszą powinnością jest działać współnie przez wzgląd na niego...

.

Odnośnik do komentarza

no to dziewczyny mamy pewnośc że on nas śledzi :) juz wszystko jasne, wszedzie mnie śledzi, boshe.. wlasnego zycia ten czlowiek nie ma. I nikt go tu nie zapraszal a juz tym bardziej JA!!!

czlowieku przestan farmazony opowiadac bo miales dziecko odwiedzac i nie skorzystales, miales go zabrac i nie skorzystales. I wez sobie w tyle wsadz te glupie teksty z demotywatorów bo taki fajny nigdy nie bedziesz

Odnośnik do komentarza

krzyk_ciszy
Ja nie biję brawa... Jest mi najzwyczajniej bardzo przykro że dwoje ludzi którzy kiedyś darzyli się miłością dziś nie mają do siebie szacunku.
Arturek jest waszym synkiem i wydaje mi się że powinniście odsunąc na bok personalne antypatie i subiektywne oceny, działać wspólnie przez wzgląd na dobro i przyszłość WASZEGO DZIECKA.
Dziecko potrzebuje i Ojca i Matki, nie ważne czy się rozstali czy nie - powinni istnieć w życiu małej istotki.
Czy najzwyczajniej w świecie nie moglibyście usiąść i się dogadać - w sprawach dotyczących tylko i wyłącznie Arturka?? Jakoś nie wątpie że mimo wielu konfliktów cel macie jeden - wychować synka, może mylę się?? Wierzę również że oboje go kochacie tak samo. Walka, szarpanie się i wyzywanie napewno nie działa w idei dobra dziecka a przecież i Tobie Asiu i Tobie Robert zależy w tym momencie już tylko na dziecku, czy nie mam racji??
Dlaczego jednak wybraliście oboje najbardziej krętą z dróg, czy naprawdę tak wiele musicie sobie sponsorować by zrozumieć że w zaistniałej sytuacji liczy się tylko Artur i waszą powinnością jest działać współnie przez wzgląd na niego...

:brawo: dla Ciebie za rozsadne podejscie do tej sprawy
Jednakze nie czytalam wszystkiego Procz ostatnich postow ale my _ kobiety_ powinnysmy same wiedziec ze nie zawsze wina lezy tylko po stronie faceta

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

Sorry dziewczyny (i chłopaki :)) ) , że się wkradłam w Wasz wątek, ale poczytalam o Asi i jej mężu, byłym mężu. Asiu jeżeli moge wtrącic, trzymaj sie kochana. Masz kochanego synka a Pan ex niech sobie robi co chce, skoro jest nieodpowiedzialnym draniem. Ale jak by sie nawrócił i chciał kontaktu z maluchem, to moim zdaniem powinnas mu go umożliwic, dla dobra Arturka. Tulam mocno kochana i zyczę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam wszystkie Lutówki 2010 :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d6f3579dec.png http://s2.pierwszezabki.pl/023/023253980.png?8442
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=5155514d62e137f5a.png

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

DzIaBoNg
krzyk_ciszy
Ja nie biję brawa... Jest mi najzwyczajniej bardzo przykro że dwoje ludzi którzy kiedyś darzyli się miłością dziś nie mają do siebie szacunku.
Arturek jest waszym synkiem i wydaje mi się że powinniście odsunąc na bok personalne antypatie i subiektywne oceny, działać wspólnie przez wzgląd na dobro i przyszłość WASZEGO DZIECKA.
Dziecko potrzebuje i Ojca i Matki, nie ważne czy się rozstali czy nie - powinni istnieć w życiu małej istotki.
Czy najzwyczajniej w świecie nie moglibyście usiąść i się dogadać - w sprawach dotyczących tylko i wyłącznie Arturka?? Jakoś nie wątpie że mimo wielu konfliktów cel macie jeden - wychować synka, może mylę się?? Wierzę również że oboje go kochacie tak samo. Walka, szarpanie się i wyzywanie napewno nie działa w idei dobra dziecka a przecież i Tobie Asiu i Tobie Robert zależy w tym momencie już tylko na dziecku, czy nie mam racji??
Dlaczego jednak wybraliście oboje najbardziej krętą z dróg, czy naprawdę tak wiele musicie sobie sponsorować by zrozumieć że w zaistniałej sytuacji liczy się tylko Artur i waszą powinnością jest działać współnie przez wzgląd na niego...

:brawo: dla Ciebie za rozsadne podejscie do tej sprawy
Jednakze nie czytalam wszystkiego Procz ostatnich postow ale my _ kobiety_ powinnysmy same wiedziec ze nie zawsze wina lezy tylko po stronie faceta

zgadzam sie...
kiedys miłosc a teraz...
najważniejszy Aniu jest Twoj synek!!!
kochaj do najmocniej jak mozesz!
kiedys znajdzie sie dla niego odpowiedni Tatus:mala_lalka:

Odnośnik do komentarza

podczytalam ostatnie 2 stronki - watek stal sie dzieki tej klotni naprawde popularny na forum

osobiscie uwazam, ze DZIECKO NIGDY NIE POWINNO STAC SIE PRZEDMIOTEM DO LICYTACJI bo jesli ojciec chce miec kontkt z dzieckiem - to dlaczego dziecko ma byc pozbawione tego kontaktu???

i przykre wypisywanie tego calego zyciowego syfu na forum - niby to anonimowe, ale nisko trzeba upasc by prowadzic dyskusje na watku mamusiek... wszelkie pomowienia powinny byc wyjasnione na drodze prawnej i raczej za zamknietymi drzwiami. chyba ze ktos szuka darmowej publicznosci............... jedynie zal mi dziecka...

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Kasiu tyle tylko że panu Robertowi B. nie bardzo zależy na synku i tu jest właśnie problem, miał już tyle możliwości odwiedzenia dziecka, czy zabrania do siebie i co, ciągle coś mu nie pasowało a moim zdaniem jeśli by się dla niego liczył tylko syn to by wszystko zrobił aby się z nim zobaczyć, Pan B.jest tak perfidny i wyrachowany że w głowie się nie mieści, mam nadzieję że to zło i chamstwo wróci do niego i jego mamusi ze zdwojoną siłą!!!!

http://moje.glitery.pl/text/354/58/2-Wiki-i-Hania-4627.gif http://www.mleczaki.bejbej.pl/mleczaki/254_20110805_201626.png
http://www.suwaczek.pl/cache/e3db0566df.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2e9e74448d.png

Odnośnik do komentarza

agulcia83
Dziewczyny bylismy dzis u mojej chrzestenej na imieninach i Kuba puscil sie za psem i poszedl :) W szoku bylam. Juz po kilka kroczkow stawial, ale teraz poszedl przez pol przedpokoju :)

Ojjj no to WIELKIE GRATULACJE!! SUPER:) JUŻ TAK ŁADNIE ZASUWA??:)

Seba zaspał o równej 21. Ja pije piwko. byliśmy na zakupach i kupiliśmy prezenty dla dzieci, oprócz naszego Sebusia-ale to dla tego,że nie wiemy co dostanie od chrzestnych;) więc od nas dostanie prezent po jutrzejszym dniu ;)

Chcieliśmy kupić mu huśtawkę,ale nie miała pasów a ja się boję bo on jak w chodziku jest to taaaak się wychyla,że mało z niego nie wyskoczy a co dopiero huśtawka:/

Asia i Kinguś Mój syncio też juz wstaje sam, chodzi przy meblach coraz dłużej sam stoi na nóżkach:) Też się chwalę- a co!!:D:P;)

kurde idęspać bo padam na twarz;/

Ciumki i spokojnej nocki:):*

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqyhqptts.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44jy754j0c9.png
http://s1.suwaczek.com/20160604310123.png

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze ni emoglam poczytac tego co zostalo napisane ,z jednej strony nie jest to miejsce na prywatne sprawy dwoch osob a z drugiej jednak sie nie zgodze tym razem z Anulka ,
dziewczyna wkleila pewnien list , do tego doszly komentarze .

Jedna uwaga sprawa ktora wyszla na forum publiczne pokazuje nam wszystkim jakie podlosci moga sobie robic ludzie ktorzy byli ze soba , kochali sie i nagle ich zwiazek sie rozpadl .

To jest prawdziwa szkola zycia do czego moze doprowadzic wlasnie taka sytuacja .

Zyjac z mezczyzna swojego zycia tego jedynego wybranego nie spodziewamy sie i nawet nie pozwolimy nikomu pomyslec ze tak mogloby byc , jednak realia pokazuja co innego .
To samo dotyczy nas kobiet .

Dlatego nie rozumiem mbea miedzy innymi ktora napisala

podczytalam ostatnie 2 stronki - watek stal sie dzieki tej klotni naprawde popularny na forum

by pozniej skrytykowac to co wlasnie czytala zapewne z zapartym tchem szukajac sensacji.

Nie podoba mi sie rakacja wlasnie takich ludzi .Nie rozumiem co jest takiego gorszacego w tym ze ukazuje realia miedzy kobieta i mezczyzna jakie powastaja zazwyczaj po rozpadzie zwiazku .

Moim zdaniem wlasnie takie sprawy powinny ujrzec swiatlo dzienne , bysmy same (i ) przemysleli kroki jakie bedziemy robic w przyszlosci .

Podkreslam jeszcze raz wlasnie to co sie tu dzialo powinno byc i nie powinno byc wykasowane przez moderatorow .

Bo forum to nie jest tabu gdzie pieknie sie wiedzie tylko para i ich dzieciaczkom ale wlasnie i te chwile gorsze , ktore wlasnie dzieki temu ze sie pisze o nich pozwalajac ostrzec innych .

A jesli nie ma ktos ochoty tego czytac to niech nie czyta - by pozniej udawac wielce zgorszonych , wlasnie dlatego ze wiele rzeczy nie jest ukazywane na forach publicznych , kasowane i nakazywane jest by pisac priv nie pozwala kobietom i mezczyzna poznac prawdy co sie dzieje wlasnie w wielu rozpadajacych sie zwiazkach .

Sama mam doswiadczenie po stronie mojej kuzynki , ktorej zwiazek sie rozpadl po 15 latach malzenstwa od 2 lat tylko sie obrazaja i ponizaja w czym rowniez biora udzial dzieci i nikt by nie pomyslam ze tyle zawisci jest po tych wlasnie dwoch stronach .
Malzenstwo bylo przykladne przez lata , z boku sama im zazdroscilam ze tak potrafia razem ze soba byc kochac sie , pokazywac sobie milosc ona przykladna zona i matka on przykladny maz , zawsze bylo posprzatane ugotowane poprane nie brakowalo niczego , wspolne wycieczki rodzinne wypady na narty imprezy i nagle cos peklo i sie rozeszli .
Teraz od 2 lat walcza ze soba niszczac przy okazji to co zbudowali przez lata , wizerunek
"idealnego " wzoru malzenstwa i zycia rodzinnego przede wszystkim dla dzieci nagle prysl jak banka mydlana - teraz dzieci (duze juz dziewczyny 123 i 15 lat) nagle zobaczyli ze zycie to nie jest bajka . Z jednej strony moze i dobrze ze maja pojecie ale z drugiej poczucie bezpieczenstwa i wiara w ludzi rowniez prysla jak banka mydlana .

Na koniec napisze ze wlasnie takie sprawy powinny byc poriszane na forach publicznych a nawet przyklad dyskusji z tego co wnioskuje dosc brutalnej powinno byc ukazane na swiatlo dzienne a nie kasowane przez to ze zgorszylo kilka osob .
Te kilka osob moze znalesc sie w podobnej sytuacji (oczywiscie nikomu tego nie zycze )
wtedy zapewne wspomna dyskuje niemoralna na tym forum i pomysla - jednak ktos mial racje .

Pozdrawiam wszystkim i zycze spokojnej nocki a przede wszystkim jak najmniej smutkow.

http://tmp1.glitery.pl/text/59/45/1-Moje-Kochane-Dzieci-1548.gif
http://www.suwaczek.pl/cache/d391e82678.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b4e19d80c9.png
http://www.suwaczek.pl/cache/1ce246b6a2.png
http://www.suwaczek.pl/cache/57834841e6.png

Odnośnik do komentarza

lamponinka
Szkoda ze ni emoglam poczytac tego co zostalo napisane ,z jednej strony nie jest to miejsce na prywatne sprawy dwoch osob a z drugiej jednak sie nie zgodze tym razem z Anulka ,
dziewczyna wkleila pewnien list , do tego doszly komentarze .


Kilka słów sprostowania. Zgorszeni byli ludzie poziomem dyskusji a nie tematem. Tak dla jasności. Dlatego taka forma jest nie do przyjęcia. Wszystkie komentarze na poziomie pozostały. Usunięto te, w których ton i poziom słownictwa pozostawiał wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...