Skocz do zawartości
Forum

Baby blues


Gość IzAbela326

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IzAbela326

no wlasnie , tylko wiesz nie liubie jak ktos mnie atakuje juz jeden post napisala kolezanka do mnie , potem drugi, jezeli o Tobie rozmawiamy to do Ciebie powinna kierowac swoje slowa i tyle szczegolnie, mam nadzieje, ze bezie koniec tego tematu :))))))))))))

Odnośnik do komentarza

Morrwa
Ja miałam prawdopodobnie depresję - czas trwania - ok. 3 m-cy

ja równiez, u mnie ponad 2 miesiace. nie miałam sił na nic. nie miałam ochoty na zabawe i opieke nad własnym dzieckiem, nie cieszyłam się z niego prawie wcale. Na dodatek komplikacje po porodzie ze załowałam ze wogole urodziłam. ale minęło dzieki rodzinie a przede wszystkim męzowi. rozmowa najwazniejsza i to by nikt sie na ciebie nie denerwował. minie....

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

koskamika
hej,
mnie nie dopadla zadna depresja poporodowa, dzidzius daje mi tyle szczescia, ze nie ma dla niej miejsca.Najwazniejsze miec pozytywne podejscie do zycia!:cherli3:

kochana nic bardziej mylnego, najbardziej optymistyczną osobę moze to dopaść.

Odnośnik do komentarza

megimey
a najbardziej mnie lapie jak sie zbliza wieczor bo boje sie ze kolejna noc moze byc nieprzespana

kochana niedługo się przyzwyczaisz - tzn nie do końca, ale wizja nieprzespanej nocy nie bedzie juz dołująca. Tez tak miałam. Probuj choc godzinke w dzień odespac. Kładx się jak dzidzius zaśnie.

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny!
ja też miałam baby blues`a przez bite 2 miesiące, a i do teraz miewam płaczliwe dni.u mnie było to spowodowane i jest tym, że nie poradziłam sobie z karmieniem piersią, NIESTETY! a po drugie tym, że nasza malutka jest okropnym wrzeszczkiem, a mieszkamy z teściową i niestety mam ją cały czas na głowie. no bo przecież uważa, że sobie nie radzę z Karolcią!

http://www.suwaczek.pl/cache/047feeed5b.png

Odnośnik do komentarza
Gość IzAbela326

moniajs
cześć dziewczyny!
ja też miałam baby blues`a przez bite 2 miesiące, a i do teraz miewam płaczliwe dni.u mnie było to spowodowane i jest tym, że nie poradziłam sobie z karmieniem piersią, NIESTETY! a po drugie tym, że nasza malutka jest okropnym wrzeszczkiem, a mieszkamy z teściową i niestety mam ją cały czas na głowie. no bo przecież uważa, że sobie nie radzę z Karolcią!

wspolczuje Ci, takiej tesciowej, poradzisz sobie na pewno olej ja , bo tylko sie stresujesz niepotzrebnie, a jak Ci powiedziala, ze sobie nie radzisz to niech Ci podpowie , jaka ma radę dla Ciebie
p.s tez mam zamiar dac dziecku na imie Karolinka :)))))

Odnośnik do komentarza

Trudno jest pokonać depresję samodzielnie A tym właśnie jest baby blues. Wiele osób myli ze sobą smutek i depresję a nie jest to jedno i to samo. Depresja jest poważną chorobą która może utrudniać spojrzenie na życie i może sprawić ze osoba będzie miała problem nawet ze wstaniem z łóżka. NIe sądziłam, ze mnie to dopadnie bo mam świetny związek, nie mam problemów finansowych i mam pomoc rodziców.A jednak...
Na psychoterapię chodziłam tutaj w Warszawie: http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/

Kilka spotkań w moim przypadku wystarczyło abym odzyskała równowagę.

Odnośnik do komentarza

Sama rowniez miałam ten problem. Niestety ale wiele kobiet to przechodzi, ważne jest w takim przypadku wsparcie rodziców dobrze jeśli są przy nas oraz pomogą w opiece nad maluchem. Pierwsze tygodnie czy miesiące mogą być trudne bo dziecko jest jeszcze male i wymaga wiele pracy jednak potem bedzie na pewno o wiele lepiej.

Jeśli szukacie naturalnych sposobów leczenia, polecam poczytać sobie o produktach z konopii włóknistych

http://biochemiaurody.pl/legalne-produkty-z-konopi-wloknistych-poznaj-je-blizej/

Miewają na organizm dobry wpływ i pomagają w leczeniu stanów depresyjnych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...