Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
natkaa

Firanki

Rekomendowane odpowiedzi

Musze kupic firanki, jakie macie i możecie polecić? Najlepiej takie, które nie wymagaja prasowania...;)

moje łobuziaki
Marcel Oliwier 22.07.2005
Magdalena Weronika 16.03.2008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spro firm "firankowych" ma już strony internetowe, przez które można zamawiać ich produkty z szyciem włącznie. Ja mam dość wysokie mieszkanie jak na nowe budownictwo i gotowe firanki bywają zbyt krótkie. Również szerokość gotowych firan pozostawia wiele do życzenia. Ja wolę zamowić na wymiar.
A zamawiając firankę na wymiar trzeba nie tylko zwrócić uwagę na cenę materiału, ale także na koszty szycia, wszycia tasmy, nabicia przelotek itp. bo one też potrafią sporo się różnić.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, bez konieczności prasowania to skarb! :P ja dostaję fioła jak musze prasować firanki, w dodatku zawsze się boje że zniszczę, ze stracą na kolorze, ogólnie mam fioła na tym punkcie ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irminka222

Możesz sobie przejrzec firanki na allegro i w sklepach internetowych. Chociaz allegro nie polecam ponieważ moja siostra nie była zbyt zadowolona z jakości firan ( inaczej wygladały na zdjęciu a inaczej jak do niej przyszły). Możesz natomiast rozejrzeć się w tym sklepie: [reklama usunięta] . Firany nie są drogie, ale pomimo tego jakość ich wykonania jest naprawdę dobra. Poza tym można bez problemu umówić się z krawcową na szycie ( kosztuje to grosze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w kuchni nie mam firanki, wybrałam rolety dzień-noc. Ale jak ktoś lubi firanki to czemu nie. Myślę że tanio kupisz na allegro, ja tam często coś zamawiam do domu. Kiedyś właśnie tam kupowałam rolety, ale firanki tez mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina1988

Uwielbiam firanki, mam ich tyle, że mogłabym codziennie zawieszać inną przez cały miesiąc ;) . A karnisze drewniane macie czy metalowe? Marzą mi się białe, drewniane, pasowałyby mi do mebli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kitka

oj nie, nie... firanki? serio? No to zupełnie nie moja bajka.. o wiele bardziej podobają mi się plisy Nafi 🙂 świetnie wyglądają w oknach. Są takie nowoczesne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ramka

Nie znoszę firanek właśnie dlatego, że po praniu wyglądają jakby je tir przejechał, a wyprasować się ich po prostu nie da. Pół krolestwa temu, komu się udalo to zrobić 😩 Ja się nie dam nigdy więcej na nie namówić, kompletna strata kasy jak dla mnie. Jakiś czas temu wymieniłam stare wysłużone firanki i zasłony na rolety dzień i noc i jestem bardzo zadowolona. Kupowałam je bezpośrednio u producenta, w cenie pomiary i montaż. 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Poliva

Firanki są koszmarne, wiecznie wymięte, same problemy z nimi. Dlatego ja firanek nie mam, jako że ich nie znoszę – mam za to plisy okienne firmy Nafi zamiast firanek i zasłon 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...