Skocz do zawartości
Forum

Firanki


Rekomendowane odpowiedzi

Spro firm "firankowych" ma już strony internetowe, przez które można zamawiać ich produkty z szyciem włącznie. Ja mam dość wysokie mieszkanie jak na nowe budownictwo i gotowe firanki bywają zbyt krótkie. Również szerokość gotowych firan pozostawia wiele do życzenia. Ja wolę zamowić na wymiar.
A zamawiając firankę na wymiar trzeba nie tylko zwrócić uwagę na cenę materiału, ale także na koszty szycia, wszycia tasmy, nabicia przelotek itp. bo one też potrafią sporo się różnić.

Odnośnik do komentarza
Gość irminka222

Możesz sobie przejrzec firanki na allegro i w sklepach internetowych. Chociaz allegro nie polecam ponieważ moja siostra nie była zbyt zadowolona z jakości firan ( inaczej wygladały na zdjęciu a inaczej jak do niej przyszły). Możesz natomiast rozejrzeć się w tym sklepie: [reklama usunięta] . Firany nie są drogie, ale pomimo tego jakość ich wykonania jest naprawdę dobra. Poza tym można bez problemu umówić się z krawcową na szycie ( kosztuje to grosze).

Odnośnik do komentarza

Nie znoszę firanek właśnie dlatego, że po praniu wyglądają jakby je tir przejechał, a wyprasować się ich po prostu nie da. Pół krolestwa temu, komu się udalo to zrobić 😩 Ja się nie dam nigdy więcej na nie namówić, kompletna strata kasy jak dla mnie. Jakiś czas temu wymieniłam stare wysłużone firanki i zasłony na rolety dzień i noc i jestem bardzo zadowolona. Kupowałam je bezpośrednio u producenta, w cenie pomiary i montaż. 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...