Skocz do zawartości
Forum

Apap we wczesne ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny
Piszę do Was z takim pytaniem, czy jak byłyście we wczenej ciąży do 7tyg brałyście może apap?
Mi lekarz powiedział, że mogę go przyjmować bo mam bardzo silne bóle glowy, które nawet w ciąży nie ustały. Jenak teraz gdy jestem już po drugim poronieniu zastanawiam się czy może właśnie ten apap nie spowodował moich strat? ;-(

Jednak jedno wiem na pewno, gdy będę w kolejnej ciąży na pewno apapu nie przyjmę, choćbym miała skonać!

http://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3k4s11kakf.png

http://s9.suwaczek.com/20050416580120.png

Odnośnik do komentarza

kleo
Cześć dziewczyny
Piszę do Was z takim pytaniem, czy jak byłyście we wczenej ciąży do 7tyg brałyście może apap?
Mi lekarz powiedział, że mogę go przyjmować bo mam bardzo silne bóle glowy, które nawet w ciąży nie ustały. Jenak teraz gdy jestem już po drugim poronieniu zastanawiam się czy może właśnie ten apap nie spowodował moich strat? ;-(

Jednak jedno wiem na pewno, gdy będę w kolejnej ciąży na pewno apapu nie przyjmę, choćbym miała skonać!

mnie bolała tak ostatnio głowa,że jak ruszyłam nią na boki to od razu wymiotowałam, myślałam ze mi pęknie!!! A nigdy tak nie miałam, przemęczyłam jakoś cały dzień! A następnego dnia miałam wizytę i zapytałam o Apap mojej gin. powiedziała, że apap jest bezpieczny w ciąży, a kiedy ja się źle czuję to dzidziuś sie też czuję źle!!! chyba bóle były związane z ciśnieniem, mówiła że kiedy mi sie powtórzy taka sytuacja to żebym spróbowała sprawdzić jakie mam ciśnienie wtedy... ehhh to tyle w mojej historii...

Odnośnik do komentarza

ja brałam apap 3 razy w ciąży ból głowy był nieziemski :36_2_24: a doktorka powiedziałam mi ze większą krzywdę mogłabym zrobić dziecku jakbym dostała udaru bo takie bóle głowy mogą się nieciekawie skończyć, ale znalazłam sposób na to aby uniknąć bólu głowy i skurczy codziennie brałam magnez, taki zwykły jak pluszzz:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...