Skocz do zawartości
Forum

Jaki szampon i odżywka?


Rekomendowane odpowiedzi

Uzywała gliss kura, loreala i herbala ale mam takie włosy, ze za bardzo sie uzależniały i każdy szmpon po roku już nie "pielęgnował", ostanio zakupiłam Joanne dla suchych włosów z midem i jest super nie musze używac odżywki. No ale wiadomo jak komu. Jednak kiedyś zaopatrzyłam się w litrowa włoska odżywke kokos z mlekiem na allego za śmieszne pieniądze, a widziałam że fryzjerki używaja takich i wołają sobie za nie 5 dych:36_19_2: i mogłam nawet umyć szamponem najbardziej wysuszajacym za 2 zeta a po odżywce włosy suuuper były.
Ta odżywka to:
KALLOS MASKA MLECZNA CREMA al LATTE 1000 ML wpiszcie sobie na allego. Ja mam włosy przetłuszczajace u nasady a okropnie suche na końcach, jak ktos ma bardzo suche albo farbowany blond można sobie zrobic maseczkę a włosy będą jak jedwab.

....

Odnośnik do komentarza

polecam firme Joanna

miałam straszny problem z włosami, kupowałam tuzinami rózne szampomy, odzywki, maseczki. Niestety wszystkie drogie a włosy takie jak byly tak byly, zadnej poprawy

Na allegro zamowilam Joanna Professional szampon, odzywke i maseczke
Cena rewelacyjna bo za 1000ml ok 10-13zł :36_2_25:
skuteczność - :36_2_25:

POLECAM

Odnośnik do komentarza

ja stosowałam ten produkt z początku rzeczywiście zauważyłam że kondycja włosów się poprawiła ale poźniej efektów było brak
przerzuciłam się na 2 produkty o których przeczytałam na forum i u mnie zadziałay i dziś jestem właścicielką pięknych gęstych włosów ale po ciąży była masakra na głowie
polecam wam wyróbiwać dziewczyny siarkę organiczną ( MSM ) i  Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, i włąsnie jest typowo przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon  i ta siarka organiczna przyspieszyła wzrost włosów!  Nigdy tak nie miałam włosy zaczeły mi szybciej rosnąć więc polecam, natomiast żeby włosy się nie puszyły pani z tego sklepu gdzie kupiłam też tą siarkę i szampon https://konopiafarmacja.pl/ zaproponowała  olejek konopny na włosy pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowsze stosuję go też na twarz super nawilżenie

powiem tak dziewczyny zakochałam się w produktach z konopi dla mnie to całkiem nowy temat

 

wlosy_spoob_na_geste.jpeg

na_porost_wlosow_szampon.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli lubicie testować nowe kosmetyki, polecam tę odżywkę do włosów w formie kremowej pianki:

https://www.cocolita.pl/odzywki/milk-shake-whipped-cream-mousse-kremowa-pianka-do-wlosow-200ml

Ma świetne nawilżające działanie, nie obciąża włosów, sprawia, ze są miękkie oraz zadbane. No  i pięknie pachnie. Sama mam dość cienkie włosy, stosowaje odżywki często powodowało na nich spory oklap. Po tej piance tak nie ma.

No i jest niesamowicie wydajna. Nie wiem kiedy mi się skończy 😉

ddeacb9a9f7608a416d1757f5ec23d7e52fc827f

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...