Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaje i stopnie cellulitu. Można nie zauważyć pojawienia się cellulitu. Jedną z pierwszych oznak tej dolegliwości może być wrażenie ciężkich nóg, które czasami nawet sinieją w nocy oraz uczucie zimna nie tylko w stopach, ale i całych nóg. Oba symptomy wskazują na problemy z krążeniem krwi i stanowią wyraźny dowód zagrożenia cellulitem oraz sygnał, że będzie się on rozwijał, jeżeli nie zacznie się skutecznie z nim walczyć.Rodzaje cellulituUogólniając można stwierdzić, że istnieją trzy podstawowe rodzaje cellulitu w zależności od miejsca pojawienia się:

Odnośnik do komentarza

Sama wiele razy podchodziłam do schudniecia, zawsze porażka efekt jo-jo i schudłam 33 kg dlatego że zmieniłam nastawienie, nawyki i od 2 lat trzymam efekt, bo już nie chce mieć nadwagi , czuje się super polubiłam ćwiczenia ale robię takie które lubię, jem to co lubię, jestem aktywna i poukladalam w glowie pewne sprawy, bo stres zajadam i to mnie właśnie dobijało :) Jesli chodzi o cellulit to pomogły ćwiczenia jak i krem Sinial:

https://parenting.pl/krem-na-cellulit-sinial

Poleciły mi go dziewczyny na jednej z grup dietetycznych. Naprawdę fajne działanie ( w zasadzie jest to pierwszy krem na cellulit, który u mnie przyniósł rezultaty). 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinnaś skoncentrować się na odpowiedniej diecie oraz aktywności fizycznej. Możesz dodatkowo zastanowić się nad endermologią LPG. Ja jestem właśnie po serii zabiegów w gabinecie [reklama usunięta] i muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dobrych rezultatów. Moja skóra jest teraz wyraźnie gładsza, bardziej napięta i pozbawiona cellulitu.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...