Skocz do zawartości
Forum

Klocki drewniane


Rekomendowane odpowiedzi

Moja Julka dostała na roczek drewniane klocki Eicchorn. Fajne, bo dodatkowo w pudełku
są otwory, przez które może wrzucać klocki o odpowiednich kształtach. Na razie
radochę ma głównie z burzenia moich pięknych budowli :36_1_11: oraz wrzucania
klocków przez te otwory, ale coraz częściej podaje mi po kolei klocki, żeby budować
ze mną.

Odnośnik do komentarza

Dorotea Domik na roczek dostał takie: Plan Toys - Kolorowe klocki, 50 sztuk | Zabawki drewniane | Klocki drewniane | Klocki z drewna | są bardzo fajne i jak kupisz do tego kiedyś klocki Eichhorn, to będą do siebie pasowały wielkością :) My mamy i te i te. Może jest taka różnica, ze et eichhorna są bardziej błyszczące, ale za to plan-toys mają eko farbę na wirzchu, nietoksyczną dla dziecka, więc są dla mniej bardziej pewne. W ogóle polecam ten sklep, mają tam rzezcy z drewna w przystępnej cenie, a zabawki te sa bajecznie kolorowe i solidnie wykonane. Jak mnie teraz znajomi pytają, co Domowi kupić, to im wysyłam link do tego sklepu ;)

Odnośnik do komentarza

Według mnie Zabawki drewniane są wspaniałym rozwiązaniem dla tych małych jak i starszych dzieci. Zabawki takie są ponadczasowe i chyba nigdy nie znudzą sie dziecku. Ja kupuję takie w bardzo fajnym sklepie [reklama usunięta] mają bogaty wybór klocków i zabawek drewnianych w bardzo dobrych cenach.. Polecam Wam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...