Skocz do zawartości
Forum

Serwis blogowy dla rodziców


admin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie na razie teoretyczne :Śmiech: - czy wśród użytkowników Parenting.pl byłyby osoby chętne prowadzić własne blogi, gdybyśmy udostępnili im wszystkie niezbędne do tego narzędzia oraz pomoc?

- w skład pakietu wchodziłaby oczywiście pełna instalacja bloga
- dużo miejsca na serwerze
- gotowe szablony (ewentualnie z możliwością ich modyfikowania)
- masa fajnych modułów pozwalających automatycznie dodawać zdjęcia, filmiki wideo itd.
- brak reklam

Zależy nam na blogach powiązanych tematycznie z tym, co poruszane jest na parenting.pl - czyli dzieci, rodzicielstwo itd.

Nie ukrywam, że przygotowanie takiej platformy wymaga sporych nakładów pracy, dlatego chciałbym najpierw ocenić, czy w ogóle byłoby zainteresowanie.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Na górze dodałem również ankietę.

Odnośnik do komentarza

Witam i ponawiam w imieniu Marcina:
_____________________________________________________

mam pytanie na razie teoretyczne - czy wśród użytkowników Parenting.pl byłyby osoby chętne prowadzić własne blogi, gdybyśmy udostępnili im wszystkie niezbędne do tego narzędzia oraz pomoc?

- w skład pakietu wchodziłaby oczywiście pełna instalacja bloga
- dużo miejsca na serwerze
- gotowe szablony (ewentualnie z możliwością ich modyfikowania)
- masa fajnych modułów pozwalających automatycznie dodawać zdjęcia, filmiki wideo itd.
- brak reklam

Zależy nam na blogach powiązanych tematycznie z tym, co poruszane jest na parenting.pl - czyli dzieci, rodzicielstwo itd.

Nie ukrywam, że przygotowanie takiej platformy wymaga sporych nakładów pracy, dlatego chciałbym najpierw ocenić, czy w ogóle byłoby zainteresowanie.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Na górze dodałem również ankietę.

Odnośnik do komentarza

ronia
agulaf
jeszce mam takie pytanko , jak wziąsc udział w tej sondzie?? nie moge sie nigdzie dostac zeby zagłosowac??

Sonda zamknięta jest już , Ronia odkopałą wątek :D

Ronia wielkie dzieki co bysmy zrobily gdyby nie ty, z tego wszystkiego zajrzalam do swojego bloga ale jestem w plecy ale jak tu bedzie mozna pisac bloga to tam juz mi sie nie oplaca nadrabiac zaleglosci- poczekam

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...