Skocz do zawartości
Forum

mało wód płodowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kończę 36 tydzień i zaczynam 37, byłam dzisiaj na usg i okazało się ,ze mam AFI - 6, lekarz, który robił mi badanie powiedizał ,ze trzeba będzie przyspieszyć poród, natomiast moja PAni ginekolog kazała mi za tydzień powtórzyć badanie....a ja mam przez to mętlik w głowie:( Czy dziecku się nic nie stanie?Czy moze powinnam jeszcze pójśc do 3 lekarza?Dziękuje za odp.

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Odnośnik do komentarza

arytmia? kolotanie serca? tetno dziecka nie takie jak ma byc? posiew z szyjki nie taki? malo wod plodowych? dzidzius za nisko? rozwarcie? skurcze macicy? puchniecie twarzy? brak bialka w moczu? anemia? nie taki stopien dojrzalosci lozyska?słabe ruchy plodu ? dretwienie rak i nog ? dusznosci? zle cisnienie? dusznosci? bole w pachwinie?

oczywiscie wszyscy lekarze twierdza ze jest wszystko ok SUZOU CO TY JESZCZE WYMYSLISZ???

Odnośnik do komentarza

a Tobie coś dolega dziwnego? Pewnie nie masz żadnych ciążowych doegliwości albo masz typowe i się tym nie martwisz........ tak jak ja dopóki nie wiedziałam, ze mam problemy z sercem nawet nie wchodziłam na takie fora..............................

Napewno Ci się nudzi skoro tak bacznie obserwujesz wątki które zakładam- i nie wiszytkie są zwiazane z chorobami....

Wiesz takim jak ty powinnam życzyć takich samych doelgliwości jakie ja mam i wtedy mogłbyśmy o tym pogadać.....ale oczywiscie ine życzę problemów z sercem nikomu.................

Lekrze wcale nie mówią ,ze ejst ok, szczególnie jeśli chodzi o serce, co do innych spraw często spotykam się z różnymi opininiami jak ja ta dotycząca wód i od tego są takie fora, żeby sie chyba upewnić....a nie tylko ładnym wózeczkiem zajmować ......

Oczywiscie chciałabym żeby w tej ciązy największymi moimi zmatrtwieniami był kolor ścian do pokoju, wózeczek, nocniczek iitd, albo inne typowe dolegliwości ciązowe- puchnieciem się martwiłam bo przy dolegliwościach sercowych mogą miec różną przyczynę.

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...