Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2010


Gość goska

Rekomendowane odpowiedzi

no joas trzeba wyzdrowiec a jak bedzie ok to odrazu do roboty ...
plec potwierdzona na 100 %
u nas w miaRE teraz powtorka z rozrywki i choroba mnie łapie narazie katar ból glowy i łzawienie oczu i oby sie na tym skonczyło juz sie lecze zapobiegawczo

u nas poki co złobka nie trzeba teraz rok przerwy sobie zrobie a potem michania do przedszkola ... blisko mojej uczelni bo zaraz obok jest prywatne i biorą 450 za miesiac i dziecko od 7-19 moze byc takze zastanowie sie za rok:) tym bardziej ze w publicznym to 350 za miesiac od 7.30-17

ja coraz czesciej zauwazam ze michaniu czuje sie samotny placze za kuzynem ,ciotkami takze mysle ze rodzenstwo jak najbardziej mu się przyda przynajmniej nie bedzie mu sie nudziło i bedzie mial je codziennie :) ale jestem sama ciekawa jak to bedzie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9hq3rbt7i9.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0c52626163.png

Odnośnik do komentarza
Gość anna_:)

witam, tak długo mnie nie było a tu tylko 3 posty do przeczytania :glass:
ja miałam przez 3 tygodnie gości, Jarka siostra z 2 letnią córcią 2 mies młodszą od Julci... MASAKRA :o_no: dziewczyna tylko przed kompem siedziała a na mnie spadły wszelkie obowiązki... normalnie czułam się jak bym była matką bliźniaczek i starszej córki bardzo leniwej i niejącej problemy psychiczne:8_1_222: dziewucha przez 3 tygodnie tylko raz wykąpała swoje dziecko bo ja miałam grypę jelitową i to też po awanturze Jarka... dziecko dziennie tylko mleko proszkowe w butli dostaje bo mamie się nie chce do kuchni wejść i nalać zupy do tależa:o_no: do tego wulgarna, beszczelna i wiecznie tym dzieckiem sztura, popycha i masakrycznie drze mordą. UDUSIŁA BYM SUKĘ.
Mam nadzieje ze to były ostatnie odwiedziny jej w naszym domu.

madzia nie napisałaś co będziesz miała, chłopca czy dziewczynkę:tata:

Odnośnik do komentarza
Gość anna_:)

Co do Dnia Kobiet :) Wczoraj pytam się J.:
- wiesz kiedy jest dzień kobiet?
- no... w marcu a co?
- którego marca?
- hmmm... 26 :D
... - Nie, 8 marca
- O!!! no to wszystkiego najlepszego :P
- dziś jest 7 marca :D
- cholera! walentynki, dzień matki, dziecka, kobiet... Nie za dużo tych okazji byście chciały?

Wszystkiego najlepszego kobitki :)

Odnośnik do komentarza
Gość anna_:)

madziaaaa0701
anna wspolczucia ja bym jebala ta jego sisotre na kazdym kroku :D i laptopa bym nie uzyczyla a co se mysli w gosci przyjechala i na laptopie siedzia

a tak to córka bedzie ... Lenka :D

Gratulacje córeczki :36_2_25:

co do mojego gościa... laptopa miała swojego:36_7_6:
J. rypał ją i nic nie dało:10_4_6:

Odnośnik do komentarza
Gość anna_:)

madzia a wiesz jaka jej córeczka jest piękna, poprosyu malina :)

Moja Julka ma od tygodnia rozwolnienie :( załatwia się raz dziennie rano, ale tak żadko że wszystko się jej leje po nóżkach :( na początku myślałam że to od mleka ale zmieniłam na sojowe i jest to samo bez zmian. W czoraj J. powiedział mi że Julka gdy idzie ją kąpać to pije wode z pod prysznica :( więc to musi byc po tej cholernej wodzie... mówiła J. by ją pilnował by tego nie robiła i zobaczymy może a raczej jestem przekonana że to od tej wody :(

Mieliśmy na swięta do PL jechać ale plany nam się pozieniały, Julia ma powturzenie badań na tarczyce bo ostatnie nie były zadowalające :( 16 marca mamy pobranie krwi w szpitalu a po tem z 7 dni roboczych czekanie na wyniki. Jeśli będzie nie tak to do kliniki i bedziemy Juli podawać hormon - oby się obyło bez tego :( Samoloty są z dnia na dzień coraz droższe i odpuścimy sobie zamawianie biletów na ostatnią chwilę i zostajemy tutaj. Moze się umówie ze znajomymi na śniadanie wielkanocne - ają o 6 miesięcy młodszą córeczkę od naszej :) Zawsze razem milej i tak rodzinniej się robi, może te święta taką katastrofąw samotności nie będą :)

Odnośnik do komentarza

ja lubie w święta dużo ludzi w domu, lubie gotować, piec i najlepiej by wszystko zniknęło ze stołu :D Jak będe tylko z J. i Julią to pewnie bedzie śniadanie szybkie i takie mniej świąteczne a po chwili tv i zależy od pogody czy się wyjdzie na spacer. Ja bym wolała by Julia miała chociaż koleżankę by się pobawiły, prezenty razem otwierały, pogadać z kimś przy śniadaniu, kawie czymś słodkim. Julia niech się bawi a przy tym ja i J. mozemy posiedzieć a nie zajmować się dzieckiem, znudzonym i skaczącym po nas byśmy się z nim bawili i zajmowali sie ją bez sekundy dla samego siebie.

Odnośnik do komentarza

madzia ja jeszcze muszę poczekać z tym dzieckiem, wierz mi że bardzo bym chciała następną dzidzie ale nie stety są inne sprawy a najważniejsze to leczenie Julci. Musimy byćpewni na 100% że Julka będzie zdrowa i nie potrzebowała specjalistycznego leczenia i że możey jej wszystko zapewnić co najlepsze :) A druga sprawa to te moje dziwne poronienia, lekarze nie widzą problemu, wyniki mam ok ale nie dość że trudno mi zajść to jeszcze w pierwszych tygodniach wszystko płynie.

Byliśmy dziś na super wycieczce rowerowej a po tem na placu zabaw :) Julka sie wyszalała a teraz w dzieć chłopaka Jarek robi obiad :D
Tata ostatnio dał nam polską telewizje i w końcu mam okno na świat :)

Odnośnik do komentarza

rany jaki mnie dzień czeka jutro chyba oszaleje o 6.40 mam pierwszy autobus potem 4 min do następnego o 7.00 a następnie od 7.44 czekam na następny który ma być o 9.20 i dopiero dojade do szpitala z Julią na pobranie krwi które mamy na 10 rano :( Krzyk, płacz, histeria a następnie znów powrót trzema autobusami do domu i to też musze się spiąć bo jak nie zdąże na ostatni już autobus o 15.30 to mam przerwe dwie godziny do następnego :( Kurde ja się zajade z dzieckiem :( Jak na złość wszyscy jutro pracują i nikt nie może nie zawieść a taksówka by mnie wyniosła kolosalne pieniądze :( Mam tylko nadzieje że wyniki będą dobre i nie będziemy musiały już tam jeździć.
Płakać mi się chce ide spać pa.

Odnośnik do komentarza

Mudik
anna a pewnie do badania na czczo, to współczuję malej masakra, mam nadzieje,że nie bedziecie musieli tam znów jechać:-)

Mudik nie sądze by była to nasza ostatnia wizyta :( Dzwonili ze szpitala, wyniki nie są zadowalające. Chyba jutro przyjdą pocztą do domu papiery i skierowanie do kliniki, ale jeszcze nie jestem do końca pewna co dalej.:36_2_21:

Wróżka mi powiedziała że między lisyopadem a grudniem zajde w ciąże ha ha ha dobre!!! Ciekawe czy się spełni... chyba jakaś wpadka mi się szykuje :36_27_5:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...