Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2010


Gość goska

Rekomendowane odpowiedzi

hej kasia, szkoda że to nie ciąża tylko następne problemy :(
ja też muszę się w PL pożądnie przebadać, okres dostaje ale w kradkę, raz co 20 a drugi co 35 dni więc żadna rewelacja zwłaszcza jak chce się planować ciąże.

Atak pomijając przykre tematy to niedługo ŚWIĘTA! I PREZENTY, DUŻO PREZENTÓW ! my lecimy 11 grudnia a 15.12 siostra kończy 32 lata, ja 17.12 kończę 30 lat ALE BIBA BĘDZIE :D święta, sylwester, 10.01 Julia 2 latka (ale zleciało), 16.01 J. najmłodsza siostra kończy 13 lat i kończy mój Jarek urodzinkami 21.01 :D
SAME IMPREZY PRZEDEMNĄ WIĘC CO SIĘ TU ZAMARTWIAĆ

Odnośnik do komentarza

hej kasia, szkoda że to nie ciąża tylko następne problemy :(
ja też muszę się w PL pożądnie przebadać, okres dostaje ale w kradkę, raz co 20 a drugi co 35 dni więc żadna rewelacja zwłaszcza jak chce się planować ciąże.

Atak pomijając przykre tematy to niedługo ŚWIĘTA! I PREZENTY, DUŻO PREZENTÓW ! my lecimy 11 grudnia a 15.12 siostra kończy 32 lata, ja 17.12 kończę 30 lat ALE BIBA BĘDZIE :D święta, sylwester, 10.01 Julia 2 latka (ale zleciało), 16.01 J. najmłodsza siostra kończy 13 lat i kończy mój Jarek urodzinkami 21.01 :D
SAME IMPREZY PRZEDEMNĄ WIĘC CO SIĘ TU ZAMARTWIAĆ

Odnośnik do komentarza

witam i kropeczkę :)
moja Julia też niejadek ale żyje i z głodu nie padła :D no cóż bywa że jedne mamy mają problemu z obrzeraniem się inne z niejadkami jeszcze inne z alergikami i mnóstwem innych problemów. No ale dla każdej mamy ten wyjątkowy dzidziuś jest jeden jedyny najbardziej ukochany i nic ani nikt tego nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza

U nas tez nic ciekawego ... Michniu powoli zaczyna gadac badzo duzo słów powtorzy i jedyne słowo jakie łaczy to choc tu ale brzmu uniego to jak otworz i mowie na to i na to tak samo :)

ruchowo to jest prze non stop pelen energii , skacze z lawy na lozka , po łóżkach po schodach sam wyjdzie i zejdzie , jeśc jada raz wieciej raz mniej

na nocnik czasem zawola a czasem ja pytam czy bedzie robil siku na nocnik to on wtedy mowi ta ta i sadzam go to zrobi siku i czasem kupe uwali
i jak mowi to czesto koncowki zjada zamiast jest - je, daj- da, tak-ta itp.

straszny z niego calusnik i przytulacz... kuzyna olka strasznie caluje i przytula ale on nie chce i olo przed nim ucieka i nie chce bo czesto robie to na sile :D ale ja tam zadowlona jestem bo jak tak ostatnio sobie leze na lozku udaje ze spie a ten mnie caluje w policzek i przytula ...ehhh kochany :D moj aniołek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9hq3rbt7i9.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0c52626163.png

Odnośnik do komentarza

witam madziu.
moja mała też całuśna, a broi za dziesięciu. Zaczęła biegać na nocnik ale mam z tym straszną katastrofę bo pampersa sama zrywa i leci na nocnik jak jest kupa to szybko chce sprawdzić co to i zazwyczaj wszystko ląduje na dywanie to samo z siusiu, trzy krople do nocnika reszta w dywan. do wc jej nie wpuszczam bo demolke robi jak tylko drzwi się uchylą. do tego Julia nie woła, nie pokaże i wszystko sama, sama...jak chcę jej pokazać, pomóc to jest tragedia. Więc codziennie rąbie dywany na kolanach, już nawet myśleliśmy o kupnie odkurzacza piorącego ale za nie całe dwa mies. lecimy do Pl a tam wszędzie panele.

Odnośnik do komentarza

witam, dwa dni temu J. jadł surówkę z pory i śmietaną, Juli tak zasmakowała , ż też sporo zjadła. Wczoraj cały dzień rozwolnienie, pupa bardzo mocno oszczypana tak ją bolało że nie dawała się umyć, posmarować nawet zobaczyć. Tragedia największa to dzisiaj w nocy :( Jestem wykończona. Mam do prania materac, 3 kołdry i 2 kocyki bo całą noc była bez pampersa i siusiała gdzie szło. Ale widać że jej pomogło i już ulżyło w bólu bo od rana szaleje bąbel mały.

Odnośnik do komentarza

CZEŚĆ LASK :):) podczytałam was troszke nadrobiłam i mam zamiar sie pilnowac i wracac tutaj :):) rosna wam dzieciaczki cudowne :) sliczne kochane achhhh ..... widze,że prócz dagozbirki nie pokusila sie rzadna o 2 dzieciaczka czas wziasc sie do pracy chyba prawda ???:):) łatwo powiedziec wiem wiem ... U mnie moja mała gaduli jak opetana wszystko na wszystko ma odpowiedz strasznie bryka troszke choruje a to leukocyty a to przeziebienie ale jakos dajemy rade nadal nie siiusia do nocniczka wrrrr strasznie z tym walcze ale nici ehhh pozdrawiam wam serdecznie bardzo za wami teskniłam :*********

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h1k3j0o4s.png
http://mamaczytata.pl/pokaz/8800/amelita_
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdveio3ch71.png
http://s2.pierwszezabki.pl/031/031038980.png?9286

Odnośnik do komentarza

witaj Paola :) w sumie nikt nie pisze więc do nadrobienia nie ma za wiele.
Każdy zagląda a nie ma co pisać. Co do 2 dziecka to racja kto myśli ten powinien coś działać lol lol
Moja Julia nie mówi jeszcze a po swojemu nawija jak stara. Co do nocnika to na razie sika ale bez jakiejś systematyczności. Za to broi za całe przedszkole.

Odnośnik do komentarza

kasiu ja jestem na FB anna_cukierda@op.pl.
co do wyjazdu do Pl to jedziemy tylko na święta 11grudnia a 7 stycz wracamy. J. dostał bardzo ładny kontrakt i sporą kasę, a jak wiadomo to zawsze ma przebicie w podejmowaniu decyzji. jeden problem to taki że połowa rzeczy już wysłana a teraz spowrotem ma wracać ha ha ha lol

Odnośnik do komentarza

szczerze to umówiłam się z siostrą że będą prezenty symboliczne :) Tacie kupiłam sweter (18f), siostrzenicy kolczyki z białego złota (15f) do tego dwa staniczki (4f), dziadkowi piżamę (6f) a nad resztą rodziny pomyślę w Pl chyba że jeszcze tutaj coś mi wpadnie nie drogiego. A Jarka szwagrowi obiecałam helikopter sterowany, widziałam na ebay za 15f więc kupie niech się duże dziecko cieszy. Co do dzieci takich jak moja mała to stwierdziliśmy że zabawek jest w bród i nie potrzeba więcej ale blok, kredki czy nowa książeczka mile widziane :) Jarka siostra chce coś z ciucha dla małej więc jakąś sukieneczkę tutaj kupię.

A u was jak przygotowywania do świąt? Bo ja w tym roku nawet bombek nie rozkładam u siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku stawiam na proste zabawki Oli się taka z ikeii spodobała
MULA Kolejka - IKEA pewnie dostanie też taką MULA Przebijanka - IKEA, bedą też klocki znalazłam na allegro w bardzo dobrej cenie 120 sztuk, bukowe drewno, ekologiczne lakiery wiele kształtów, Ola bardzo lubi się nimi bawić, myśle tez o farnbach do malowania palcami, no i jakieś ksiażeczki pewnie, mam nadzieję,że tym razem mnie rodzina dalsza posłucha i nie bedzie czekolad i zabawki na Oli wiek, ostatnio dostała taką którą bedzie się mogła bawić za rok. dostanie też butki ode mnie na zimę i pewnie od teściowej te zalecone przez lekarza, Ola troszkę koślawi nóżki do środka i ma nosić korekcyjne a one 200 zł kosztują, jakaś maskotka też pewnie będzie, strasznie mi się jedna krowa spodobała a Ola lubi krowy, choć na równi są ksiazki, musiałam dziś od stoiska z książkami ją odciągać ;-)
Katarzyna gratulacje kontraktu dla J. mi się marzy stała praca dla Michała, na razie łapie inwentaryzacje, eh...

http://www.suwaczki.com/tickers/eiktdqk3a5z42nzc.png http://www.suwaczki.com/tickers/5b09qps645ovjlyc.png

Odnośnik do komentarza

mudik dziękuje w imieniu Kasi a mojego Jarka lol lol lol :D

co do prezentów to ja też mam nadzieję że rodzina się dostosuje bo nie mam zamiaru sterty zabawek tu przywozić z powrotem :)

ja szukam na ebay jakiejś porządnej czapki dla Juli by uszy chroniła i zapinanej pod szyją i nic dostać nie mogę :( i jeszcze jedna para spodni z szelkami by się jej przydały bo mam nadzieje że u nas w górach śniegu posypie na święta :)

mudik mam nadzieję że Ola nie ma nic groźnego z nóżkami i da się to wyprowadzić jak najszybciej. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...