Skocz do zawartości
Forum

czy to znaczy ze poronie???


Rekomendowane odpowiedzi

jestem w 8 tyg ciazy i zaczelo sie od plamienia 2 tyg temu, od tygodnia krwawie nie jest to mocne krwawienie, nie czuje jakis silnych boli brzucha. od 2 dni biore globulki cyclogest zawirrajace progesteron, ale krwawieni dale wystepuje, mieszkam w anglii i tu nie bardzo przejmuja sie kobieta do 12 tyg ciazy, na usg musze czekac ok 5 dni, chyba do tego czasu umre!!!! czy jest szansa ze z moim malenstwem wszystko ok?????

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Nie czekaj na usg 5 dni bo może byś za późno jedź natychmiast do głównego szpitala i naprawdę nagadaj i nie wychodź bez nieczego jak nie to sie rzopłącz to zadziała Zyczę powodzenia i trzymam kciuki za ciebię Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

w trakcie tego krwawieina byla juz 2 razy na usg i wszystko bylo ok z malenstwem, powiedzieli mi ze i tak nic nie moga zrobic i mam czekac bo natura zadecyduje czy ciza sie utrzyma, dlatego nie chca mi dac terminu szybko , moj gp ma do mnie odzwonic w pon i podac date kiedy moge miec usg. to tragedia byc w ciazy w anglii ( o ile jeszcze w iej jestem:(((((( )

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

To ja na twoim miejscu bym pojechała gdzies do polskiego ginekologa moze ci przepisze jakieś leki na podtrzymanie bo żadnej gp ci tego nie da tutaj niestety Nie wiem skąd jesteś ale w londynie są polscy ginekolodzy nawet dzisja przyjmują takze pomyśl o tym nie warto czekac Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

ja bylam u tego lekarza w covenrty w zeszla niedziele i przepisal mi cyclogest co tez ma progesteron, ale krwawienei nie ustepuje:((( a wlasnie sprawdzalam i piersi tez przestaj mnie bolec to juz bardzo zly znak. wlasnie szukam jakis prywtnych lakarzy ktrorzy moge zrobic mi skan dzisiaj, chyba sie nabawie depresji:(((czuje sie taka bezsilna..........

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

martab0
w trakcie tego krwawieina byla juz 2 razy na usg i wszystko bylo ok z malenstwem, powiedzieli mi ze i tak nic nie moga zrobic i mam czekac bo natura zadecyduje czy ciza sie utrzyma, dlatego nie chca mi dac terminu szybko , moj gp ma do mnie odzwonic w pon i podac date kiedy moge miec usg. to tragedia byc w ciazy w anglii ( o ile jeszcze w iej jestem:(((((( )

marta to jeszcze o niczym nie przesądza, leż i odpoczywaj

daj tylko sygnał jakie wieści po usg

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

O kurdeee Biedaczysko NIc teraz ci nie pomoże i żAdne słowa ale pamiętaj że jeśli chcesz się wyżalić wygadać to pisz do nas my cię jakoś wesprzemy Same przez to niektóre przchodziłyśmy i postaramy ci się pomóc Daj tylko znać Trzymaj się Bądź dzielna tulam

Bardzo ci współczóję Jestem z Tobą Myślami :36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...