Skocz do zawartości
Forum

FEMINA Kraków


Corcula

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie doktor przyjął w 27 tyg ciąży i teraz on mnie prowadzi. Żeby u niego rodzic nie można sie na to zdecydować zaraz przed terminem, woli mnieć na Ciebie oko duzo wczesniej. Prowadzi po swojemu ciąże . Daje różne leki zeby lepiej ciąża przebiegała z czym nie spotkałam sie u wcześniejszej lekarki.

Odnośnik do komentarza

~Maja89
Szpital Femina jest własnością Pana dr Jankowskiego, przyjmuje w nim on i jego syn. Ja wybieram sie tam na cc , ciekawi mnie jak inne Panie po cc tu przeżywały rekonwalescencję?

Maja ja przechodziłam tu CC. Spodziewałam się dużo więcej bólu i ogólnego dyskomfortu, a było bardzo w porządku.
Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena84

Cześć! Cena porodu jest na stronie Feminy-zależy od pakietu. Najlepiej zadzwonić i się umówić. Myślę, że wizyty są umawiane w razie potrzeby. Właśnie się wybieram na rekonesans do kliniki zapytać się co i jak. To chyba jedyna sensowna klinika w której można rodzic prywatnie. To moja pierwsza ciąża i zamierzam tam rodzic bo publiczne szpitale mnie przerażają.Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z porodu w tej klinice dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie szpital świetny pod każdym względem, a zdecydowałam się rodzić tam z polecenia koleżanki i przeczytałam też kilka opinii na forach. Po pierwsze sam wygląd- mega nowocześnie i komfortowo dbają o ciebie najlepiej jak się da. Opieka doktora Jankowskiego też na najwyższym poziomie- wytłumaczy, doradzi a kiedy panikowałam rozwiewał wszystkie moje obawy. Personel też przemiły i mega pomocny także naprawdę chyba do tej pory najlepszy szpital w jakim miałam okazję być.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam mega pozytywnie zaskoczona samym wyglądem szpitala (wszystko na najwyższym poziomie) jak i wspaniałą obsługą dlatego zdecydowałam się tam rodzić po niezbyt miłych doświadczeniach a państwowym szpitalu. Jankowscy to świetni specjaliści naprawdę czułam że ja i moja dzidzia będziemy bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena85

Cześć dziewczyny! Koleżanka ostatnio trafiła do Feminy i zaniepokoila mnie jedna rzecz. Podobno dr Jankowski strasznie wyciska kasę, jest w stanie dziewczyne ściągnąć łóżka przed zabiegiem żeby zapłaciła za zabieg i zleca sporo badań - oczywiście u siebie, a trochę ciężko jest odmówić z nogami w powietrzu. Żeby było jasne - nie sugeruje że nie jest dobrym specjalista! Jakie macie odczucia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...