Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
admin

KONKURS pt. "Pokój ze snów"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szani

fajny konkursik i bardzo mi si etakie naklejki podobaja ale niestety mamy narazie tylko jeden pokój i nieozdobimy go tak ładnie..... :( ale moze kiedys :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, to jest konkurs otwarty
wiadomo, że część z was ma malutkie dzieci- ale doskonale wiecie jakie są ich pokoje ze snów :36_1_21:
mama wie najlepiej
zatem pokażcie nam je :23_30_126:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpowiadam tylko, że możecie wymyśleć swoje własne "naklejki" na ścianę
a kto wie, może producentowi się spodoba pomysł.
Malujcie, rysujcie- sama jestem ciekawa waszych pomysłów :36_1_21:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero jedna praca? Bierzcie się za malowanie kobitki:)
Piękne te naklejki ale mój siedmiolatek chyba już na nie za duży. Jak się urodził namalowałam mu na scianie piękny pejzaż: domek, żółwika, kaczuszki, grzybki, ptaszki na gałęzi. To było piękne. Jak skończył 6 lat pomalowaliśmy pokój na nowo i zdecydowałam, że mój pejzaż zamalujemy. Może jak kiedyś będzie dorosły zeskrabie farbę ze ściany i odkryje to malowidło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli nie wygracie tych naklejek dla was ;) to zawsze możecie podarować je chrześniakom ;)

7-latek bedzie moim zdaniem piał z radości ze ścianą w auta ;) mojemu 8-latkowi bardzo się spodobały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WAŻNA INFORMACJA

"Pokój ze snów" to też możliwość opisania przez mamę, czy tatę jak wygląda pokój ze snów ich dzieci.
Może to być opowiadanie z wakacji spędzonych w cudnym miejscu, albo bajka z zupełnie zmyśloną scenerią.
Do opowiadania z wakacji można np. załączyć zdjęcie, które pokazuje charakterystyczne motywy, które mogłyby znaleźć się w pokoju.

Ułatwiamy wam zatem możliwości konkursowe, podpowiadamy jak można inaczej ;)
działajcie, walczcie i wygrajcie zupełnie nowy pokój dla waszego szkraba ;):yuppi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ja Cie ... a my musimy "odrestaurowac" pokoj malego bo ma male "bu bu" czyt wylana kawe na scianie :( Musze nad czyms szybko pomyslec ... Kacpi z pokoju w auta by nie wychodzil...

Szczęsliwa mama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patusia23

Wysłałam :big_whoo:
Moje córeczki zrobiły prace troszkę im to zajęło ale lepiej późno niż wcale :o_master:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj synio skonczyl własnie moje dzielo - a mnie łapy bola od temperowania kredek :karate: Zastanawiam sie czy jak wysle dzis poleconym priorytetem to dojdzie ??
Kacpi pierwszy raz tak dlugo cierpliwie czekal az kredki beda gotowe - nawet zrobilam mu foto jak byl w tworczym szale :)

Szczęsliwa mama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
działać migiem, w razie czego prześlecie rysunki mailem i doślecie pocztą:brawo:

Małgosiu a na jaki adres mailowy można wysłać? bo chyba nie zdąży dotrzeć na czas ::(:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...