Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

My od 2 dni szukamy naszego kociaka..bez skutku.
Już chyba wszystko zrobilismy...nocne i poranne poszukiwania,ogłoszenia osiedlowe i w necie.
Najstarsza córcia strasznie przezywa..zresztą ja tez.
Mam nadzieje,że jeszcze się znajdzie?

Odnośnik do komentarza

Arisa współczuję, ale jest jeszcze szansa. Koty są bardzo samodzielne i czasem znikają na kilka dni.

Mama Monika po sterylizacji kotków już nie będzie, a jeśli bardzo ci zależy na kotkach to sterylizacja odpada. Tabletki hormonalne nie są dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę, bo lubią powodować raka ::(: A kotki potrafią mieć ruję kilka razy w ciągu roku niestety. Nasza miała ruje co miesiąc i po trzech miesiącach mieliśmy dość. Na dodatek strasznie chudła, nic nie jadła wtedy i to był problem, bo ona była bardzo zabiedzona jak ją wzięliśmy i długo nie mogła dojść do jakiejkolwiek normalnej wagi. Teraz ma prawie dwa lata i w końcu jak kot wygląda, ale po sterylizacji koty lubią się "upaść". Nasza je normalną karmę, nie dla sterylizowanych, bo i tak otyłość jej nie grozi :D

Odnośnik do komentarza

violettato mnóstwo radości macie zapewne :)

Arisa jak ta, kotek się znalazł??

co tam kociarze u Was?

Moja Carmen to przy tych upałach całe dnie śpi.. a w nocy.. a w nocy tez śpi. leń jeden;)
Kalinka szaleje na punkcie kota. jak widzi kota to az skacze z radości i trzesie się. woła "tita" a po przebudzeniu to jak kota śpi z nią to przytalasy, przytulasy. słodko :)
Pozdrawiam!
a to moje śpiące dziewczynki:)

Odnośnik do komentarza

ja również dziękuję:)
a Bzik rewelacyjne imię dla kotka. bardzo mi się spodobało. jakiś czas temu sąsiadki dzieci znalazły maluszka to go nazwałam Figiel;)
jak znajdę to pokażę zdjęcie jak Kalinka stęskniła się za Carmen po urlopie naszym i jak się do niej tuliła.

Odnośnik do komentarza

Yvone
ja również dziękuję:)
a Bzik rewelacyjne imię dla kotka. bardzo mi się spodobało. jakiś czas temu sąsiadki dzieci znalazły maluszka to go nazwałam Figiel;)
jak znajdę to pokażę zdjęcie jak Kalinka stęskniła się za Carmen po urlopie naszym i jak się do niej tuliła.

To czekam na fotke::):.

U nas znowu zaczyna się kopanie w kwiatkach:Śmiech:.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24/9/2020 o 3:17 PM, Seba23213 napisał:

Jeśli chodzi o jedzenie dla kota to warto rzucić okiem np. na https://www.animalzoone.pl/applaws-kurczak-z-warzywami Karma sucha z kurczakiem i warzywami jest najlepsza dla kotka. Wydaje mi się, że warto wydać takie pieniądze na porządne jedzenie dla naszego pupila.

Kurczak i warzywa są najzdrowsze dla kota? 

Odnośnik do komentarza

świetny blog, dziękuję 😄 moje pociechy zawzięcie walczą o kota w domu więc chyba muszę się poddać 😉 podobno koty brytyjskie   [reklama usunięta] są idealne dla rodzin z dziećmi, bo są przyjacielskie, lubią głaskanie, a jednocześnie nie są nachalne i że tak powiem, potrafią zająć się sobą 😉 tak też pisali na blogu to mam nadzieję że faktycznie tak będzie 😉 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...