Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Izabelin wrzuce wam dzisiaj zdjecia mamki i jej nowych małych
co do nocy to niestety nie byla idealna- bo nastawialam sobie budzik i 3 razy ja zanosilam do koszyka i glaskalam

jedyny minus w tej calej sprawie ratowania małych jest taki, ze ona sama do nich nie przyjdzie :Szok:
a jak ja juz poloze i zamkne drzwi to lezy czasem grzecznie czasem nerwowo

powiedz lepie jak samopoczucie Twoich kociaków ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgoś jak samopoczucie? Nie wiem, bo nawet nie mam okazji zapytać :Oczko::Uśmiech: włóczykije non stop poza domem urzędują :Uśmiech: przychodzą zjeść, wypić i tyle ich widać :Rozgniewany: Jak jest chłodno w nocy, to się tłuką do okien żeby je powpuszczać a jak jest ciepło to nawet na stukanie puszki nie raczą zareagować :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

hej kociarki, ja ostatnio nie nadazam z czytaniem, wszedzie tyle pisza :)

Malgos gdzie zdjecia? :) fajnie ze udalo sie je chociaz troche podkarmic

Perelka ten twoj czarnulek to jak moja Winnie ( choc podejrzewam ze wiekszosc czarnych kotow jest do siebie podobna :D:D )

moje kicie tez sie szlajaja bo cieplo, tylko naprawde mam juz dosc tych wszystkich sworzen na w pol otwartych u mnie w domu, codzienna walka i wyrzucanie na zewnatrz a one za 5 min wnosza spowrotem :Szok::Zakręcony:

no ale co zrobic...

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Śliczne :Podziw::Podziw::Całus:

Brawa dla kociny, kochana mamuśka.

U Nas dzisiaj Kędzior przepłoszył wiewiórkę :Smutny: Od jakiegoś czasu rudasińska szykowała sobie w dziupli w orzechu mieszkanie. Obserwowałam sobie jej krzątaninę przy karmieniu Młodego i powiem szczerze, cieszyłam się na to sąsiedzctwo. Niestety nie było mi się pocieszyć długo, bo kocurek był innego zdania. Trzeba było głupka z drzewa zdejmować na siłe, bo by się tam dzisiaj cały dzień prażył :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Wcale się nie dziwię, że Ci smutno. Ja ze swoimi nie potrafiłam się rozstać.

A co do sąsiedzctwa to mi przykro. Zawsze w dziupli były szpaki ale Kędzior je przepłoszył (zresztą jemu jako pierwszemu się to udało - bitka była maksymalna przez 4 dni) i myślałam, że chociaż wiewiórka się uchowa.

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Asik
Olivka
Asik, normalnie przy tak wojowniczym kocie nie trzeba psa stróżującego... :D Mojemu bym chyba łeb ukręciła, jakby mi coś takiego zrobił...

nie wierze ;)

ja tez nie :Śmiech:

Ok, nie ukręciłabym ;) Ale miałyby ode mnie focha na cały dzień i żadnego dodatkowego whiskaska, o nie!

Swoją droga ostatnio się rozpędził i prawie wyleciał z okna cioł jeden... Ale się przestraszyłam.
Kot koleżanki spadł z 10-go piętra i przeżył :Zakręcony: Nawet nic sobie nie złamał, tylko chyba wątrobę miał obitą.

Też sie zastanawiam, jak mój kot zareaguje na małego. Hm..

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Małgosia
no kochana masz prawdziwego władce w domu ;)
dla takiego kociaka to pewnie ma ogromne znaczenie- w końcu on tam rządzi :Śmiech:

Żartujemy, że Kędzior to król górki (mieszakmy na górce, w sumie to jest ich w Bochni 7 (jak w Rzymie :Uśmiech:)).

Odnośnik do komentarza

mojej sasiadki kot spadl z balkonu z 2 pietra w kamienicy i niestety sie polamal.
pamietam jak roztrzesiona przyleciala kompletnie nie wiedzac co ma robic. prawie wsadzilam ja w taksowke, upewnilam czy ma kase przy sobie i wyprawilam do weterynarza, no ale niestety nie udalo sie ocalic kocura. przez dlugi czas nie moglam zapomniec o tym :/
dlatego nie mamy otwartych okien, a na balkon puszczamy go jedynie na smyczy.

http://www.suwaczek.pl/cache/e95ba2a587.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9061b31c68.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da1088495f.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Normalnie się wkurzyłam :Zły::Zły::Wściekły: jacyś zakichani pseudokibice chcieli obrzucić Mikandra kamieniami :Wściekły: dobrze, że teść zareagował :Wściekły:
Co komu przeszkadza kot leżący sobie na sianku przed własnym domem i w dodatku na własnej posesji :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...