Skocz do zawartości
Forum

brzydkie chrapanie w ciąży,czy to minie?


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz to jeszcze nic ja też się sama budziłam tym chrapaniem
co lepsze w poprzedniej ciąży prócz chrapania jakoś strasznie sie śliniłam ślina mi ciekła z ust :hahaha:
ale przeszło spokojnie

może troszkę wyżej połóż sobie poduszkę łatwiej będzie Ci się oddychało

opcja druga kupić mp3 z kołysankami dla męża żeby nie słyszał chrapania :D

Odnośnik do komentarza

Kasia82
wielkie dzięki za odpowiedzi,bo normalnie juz nie mogę.Męża wysłałam do innego pokoju zeby mnie nie budził z prośbami żebym przestała,co nie mogę zrobić i sam nie wysypia się przez to.no to tylko czekać na poród i wszytko wróci do normy.:)
pozdrawiam serdecznie

a ja myslę ze natura tak sprytnie wymysliła taka zemstę na mężczyznach za ich chrapanie :D

Odnośnik do komentarza

lutka
Kasia82
wielkie dzięki za odpowiedzi,bo normalnie juz nie mogę.Męża wysłałam do innego pokoju zeby mnie nie budził z prośbami żebym przestała,co nie mogę zrobić i sam nie wysypia się przez to.no to tylko czekać na poród i wszytko wróci do normy.:)
pozdrawiam serdecznie

a ja myslę ze natura tak sprytnie wymysliła taka zemstę na mężczyznach za ich chrapanie :D

buhahhahhah dobre, Lutka normalnie kocham Cie, buhahhahahah:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie dziś w nocy przyłapałam się na tym, że chrapię gorzej niż narzeczony i o dziwo, kiedy go o to spytałam, powiedział mi że robię tak już dłuższy czas. O zgrozo.. Biedak nie przyzna się do tego, że spać się nie przy mnie nie da, podziwiam go za wyrozumiałość i cierpliwość. :D
Kobietki, jak myślicie, czy spanie w pozycji bardziej siedzącej może pomóc czy bardziej zaszkodzi? Wiecie, dwie poduszki zamiast jednej.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...