Skocz do zawartości
Forum

wynik testu-mało widoczna 2 kreseczka:-/


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:-)
Powinnam dostac dzis okres (najczesciej wszystko jak w zegarku) ale wielce prawdopodobne jest ze moglam zajsc w ciaze. Z ciekawosci zrobilam test-1 kreseczka mocno wyrazna (ta mowiaca-brak dzidzi) ale druga lekko tylko widoczna...
Co o tym myslec? Czy mimo to wynik jest ujemny? Czy moze byc tak,ze jednak moge byc w ciazy a test jeszcze nie wykryl i dlatego druga kreseczka jest b.slaba?
Z gory wielkie dzieki i powodzenia dla staraczek;-))))

Odnośnik do komentarza

delfinm
Witam:-)
Powinnam dostac dzis okres (najczesciej wszystko jak w zegarku) ale wielce prawdopodobne jest ze moglam zajsc w ciaze. Z ciekawosci zrobilam test-1 kreseczka mocno wyrazna (ta mowiaca-brak dzidzi) ale druga lekko tylko widoczna...
Co o tym myslec? Czy mimo to wynik jest ujemny? Czy moze byc tak,ze jednak moge byc w ciazy a test jeszcze nie wykryl i dlatego druga kreseczka jest b.slaba?
Z gory wielkie dzieki i powodzenia dla staraczek;-))))

nawet jeżeli druga kreseczka jest blada to nalezy taki wynik odczytac jako ciąze, tak tez piszę w każdej instrukcji!
Jeżeli masz wątpliwości zrób jeszcze raz test jutro z rana!! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

To by dopiero bylo!!!:-))) Chyba oszalelibysmy oboje ze szczescia. Mam juz jedno dziecko-kochanego syneczka, jestem po bardzo przykrym rozwodzie...zycie ukladamy sobie na nowo i jest z nami ktos bardzo wyjatkowy:-) Chcemy miec dzieci razem...a syneczkowi marzy sie siostrzyczka:-) Nie wiem czy przy kolejnej ciazy moga byc inne objawy-bo ja procz tego,ze pobolewaja mnie piersi (ale nie jakos strasznie mocno) czuje sie rewelacyjnie. Przy syneczku bolaly mnie bardzo...i to dosc szybko. Wiedzialam prawie po paru dniach,ze cos jest inaczej...teraz nie jestem pewna;-) chociaz....bardzo bym chciala:-))) pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza

Ja myslę, że to jeszcze za wcześnie na gratulacje, jednakże życzę z całego serca by jednak drugi test potwierdził twoje podejrzenia.

Mój pierwszy test miał tak słabą kreskę, że wyrzuciłam go do śmieci. Po kilku godzinach coś mnie tknęło i go wygrzebałam - była leciutka kreska. Jak pisałam po dwóch dniach nie było juz wątpliwości. Natomiast objawy tej ciązy początkowo były znikome (inaczej niż przy pierwszej), więc wszystko jest możliwe...

Powodzenia.

http://lb2f.lilypie.com/AX5tp2.png
http://lbyf.lilypie.com/aJtZp1.png

Odnośnik do komentarza

jesli sie udalo i mam fasolke...termin mialabym na ten sam dzien co 1 dzidzie:-))) Dzieci mialy by urodzinki moze i w tym samym dniu:-) Wiecie...siedze jak na szpilkach...prawie nad krzeslem...wlasnie moja druga polowa uwaznie czyta ulotke z testu i z wypiekami patrzy na mnie:-) Dam znac...na pewno...i modle sie o 2 kreseczke:-)))
Kochane...dziekuje Wam:-)

Odnośnik do komentarza

delfinm
jesli sie udalo i mam fasolke...termin mialabym na ten sam dzien co 1 dzidzie:-))) Dzieci mialy by urodzinki moze i w tym samym dniu:-) Wiecie...siedze jak na szpilkach...prawie nad krzeslem...wlasnie moja druga polowa uwaznie czyta ulotke z testu i z wypiekami patrzy na mnie:-) Dam znac...na pewno...i modle sie o 2 kreseczke:-)))
Kochane...dziekuje Wam:-)

Poczekaj zaraz znajde zdjecie swojego testu. Moj Stefan tez byl bardzo blady a teraz rozrabia na tarasie az milo:yes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...