Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na wakacje w ciąży?


julieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

ja nistety nie bylam na wakacjach podczas ciazy(przesiedzielismy wakacje w Wikingownii :oczko:),
poprostu nie mialam czasu,a jak juz sie czas znalazl,to bylam za wielkim wielorybem i na poklad samolotowy by mnie nie wpuscili:)
a wiec wolne chwile spedzalismy min nad jeziorkiem,mezu sie kapal a ja jak przystalo na wieloryba w cieniu na kocyku,albo na spacery po lesie,tudziez innych przyjemnych miejscach
a te wolne chwile byly 8 i 9 miesiac ciazy,a kalendarzowy lipiec i sierpien


a jak Ty planujesz wakacje na przelomie 6 i 7 miesiaca to raczej kazde miejsce jest dobrym miejscem :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w zupelnosci, ze 6/7 miesiac niezagrozonej ciazy to idealny czas na odpoczynek w kazdym miejscu... Moze niekoniecznie uprawiajac sporty ekstremalne, ale spacery jak najbardziej ;)))

Ja w tym czasie aktywnie pracowalam zawodowo jezdzac i latajac w delegacje wiec tym bardziej urlopowanie nie wydaje mi sie niebezpieczne ;)))

Zycze milego odpoczynku w kazdym wymarzonym miejscu!!!

:smile_move:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18170.png

Odnośnik do komentarza

Pocieszyłyście mnie bardzo z tymi wakacjami poza Polską - bo ochotę mam a boję się :) Jakby co wolałabym być jednak "na miejscu", ale może faktycznie warto czasem odłożyć czarnowidztwo na bok i cieszyć się wolnym czasem :) Więc może się odważę - zawsze chcieliśmy pojechać do Chorwacji albo Bułgarii, nad morze.

pozdrawiamy
Agata i Wojtek
http://www.suwaczek.pl/cache/91d5f3b744.png

Odnośnik do komentarza

Nie poleciałąbym do egiptu ze względu na 'klątwę faraona' ani w bardzo upalne miejsce. Natomiast późną wiosną chcę odwiedzić np. portugalię albo jakieś inne fajne miejsce w europie (austria, szwajcaria, włochy); chętnie góry.

A na całą ciążę i każdą pogodę polecam Bieszczady. Świetne lekkie trasy spacerowe, fajne krajobrazy, blisko i niedrogo. Pyszne świeże pstrągi. Spędzę tam niejeden weekend.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Z mężem planujemy urlop w górach, obydwoje je uwielbiamy, aktualnie kończy mi się 6 miesiąc. Tydzień temu spędziliśmy weekend pod namiotami w Słowacji, w Beskidach. Bez żadnego większego problemu "wpełzłam" (jak to określił mój ślubny) na szczyt, a świeże, leśne powietrze sprawiło że po powrocie do namiotu zasnęłam jak dziecko :D
Tak więc nie zastanawiaj się tylko ruszaj w drogę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmo68ykt96.png

Odnośnik do komentarza

Może weź pod uwagę SPA? Wiem, może się wydawać, że to niekoniecznie opcja dla kobiety w ciąży, ale są takie oferty z naprawdę przyjemnymi, nieinwazyjnymi zabiegami. :) Na pewno mogę polecić Hotel Klimek w Muszynie, moja siostra była tam w 7 miesiącu i bardzo dobrze wspomina, miała właśnie taki pakiet dla przyszłych mam.

Odnośnik do komentarza

Zapewne autorka przedostatniego postu już jest szczęśliwą mamą :) Jestem ciekaw, czy udało się gdzieś pojechać, a jeśli tak, to gdzie i jak to się odbywało :)

Od siebie mogę jedynie polecić ciekawe kierunki zagraniczne, takie jak Chorwacja, Bułgaria czy Albania. Są nadal korzystne cenowo, choć coś czuję, że zbyt długo się to nie utrzyma, bo popularność tych kierunków mocno rośnie. Odstaje jedynie Albania, która nie wiedzieć czemu, kojarzona jest z wojną itp.

Odnośnik do komentarza

Lepiej Polska, ja w każdym razie tak czułam sie bezpieczniej niż jakbym wyjechała za granicę. Jak byłam w ciązy (zeszłe wakacje) to byliśmy w Białce Tatrzańskiej. Super miejsce, korzystałam z basenów geotermalnych, to było coś. Ośrodek to Stokrotka przy ulicy Środkowej (bo mieści się dokładnie w środku miasta :)). Wszędzie było blisko, to też dawało mi poczucie bezpieczeństwa w razie czego.

Odnośnik do komentarza

Tutaj wypoczywałem na ostatnich wakacjach

. Zobacz film i sam oceń :) Klimat jest po prostu rewelacyjny. Ośrodek wygląda bajkowo. Dzieciaków na wakacjach tam od groma, młodzieży, dorosłych. Integracja „pełną gębą” :) Jeden z moich ulubionych ośrodków wypoczynkowych w Polsce, a byłem chyba w 15 przez całe życie.
Odnośnik do komentarza

Przy pierwszej ciąży byłam w Maroku, przy drugiej w Tunezji. Pierwsza opcja była spontaniczna - na Travelplanet wskoczyło wtedy Maroko za 999 zł :-) Ale tak czysto odpowiedzialnie to radzę Europę i przede wszystkim maksymalne ubezpieczenie. Ciąża jest nieprzewidywalna i powinniście mieć takie ubezpieczenie, które was zabezpieczy od każdej możliwości, od każdego scenariusza.

Odnośnik do komentarza

Masz rację - zasłużyłaś na odpoczynek! Możliwości jest wiele. Jeśli lubisz ciepło i uwielbiasz wypoczywać na plaży, to powinnaś rozważyć Seszele. Jest wiele biur, w których możesz wykupić wycieczkę w to urokliwe miejsce. Jest nim między innymi [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...