Skocz do zawartości
Forum

Jak zachować młodość? Kremy i kremiki...


Rekomendowane odpowiedzi

czyli wszystko o magicznych specyfikach do ciała :)
Ja osobiście polecam zastaw Eveline cosmetics slim extreme 3D używam 3 na raz - peeling do ciała pod prysznic,serum i na koniec krem - Rewelacja !!!!
Cellulit się zmniejszył,rozstępów co prawda nie mam,ale ciałko zrobiło sie jędrniejsze i twardsze :Uśmiech: jest też z tej serii krem do biustu,ale jeszcze nie używałam,na biust robie ćwiczenia :Uśmiech:

a wy co polecacie byśmy były jeszcze bardziej ponętne i piękniejsze ? :Psoty:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Madziulek- dobrze wiedziec, ja mam z tej serii tylko balsam po kąpieli, a nie sądzilam, że one czynią takie cuda

ja osobiscie do kazdej kapieli dolewam oliwki a potem tylko nakładam balsam - małe ilości
balsam z oliwkami ( kupiłam sobie zapas jak byłam teraz w Grecji- oni tam maja super kosmetyki na prawdziwej oliwie, oliwkach)

ooo a ja o balsamie nie słyszałam :( z tej serii.Musze sobie kupić,ja bardziej zwracałam uwage własnie na cellulit,rozstępy i ujędrnianie :) A z oliwką też kiedyś sie tak bawiłam ze dolewałam do wanny,ale teraz nie mam wanny,czego bardzo mi brakuje,bo uwielbiam sie wygrzać,poleżeć :) Oliwka jest zdrowa dla skóry :)

Odnośnik do komentarza

Madziulek
czyli wszystko o magicznych specyfikach do ciała :)
Ja osobiście polecam zastaw Eveline cosmetics slim extreme 3D używam 3 na raz - peeling do ciała pod prysznic,serum i na koniec krem - Rewelacja !!!!
Cellulit się zmniejszył,rozstępów co prawda nie mam,ale ciałko zrobiło sie jędrniejsze i twardsze :Uśmiech: jest też z tej serii krem do biustu,ale jeszcze nie używałam,na biust robie ćwiczenia :Uśmiech:

a wy co polecacie byśmy były jeszcze bardziej ponętne i piękniejsze ? :Psoty:

a jakie cwiczenia na biuscik polecasz?

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Madziula ja zanim przeszlam na cliniqa uzywalam vichy i lorea'la- też byłam zadowlolona
no i koniecznie trzeba zmywać twarz zelem do mycia twarzy, pianka do mycia twarzy ( zalezy od rodzaju cery) bo ani mleczko ani tonik nie poradzą sobie z tym co mamy na twarzy po całej nocy czy dniu.;)

no to fakt,tyle ze ja tonic mam już z Avona,też do cery mieszanej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...