Skocz do zawartości
Forum

He heh to może czerwcówki 2008?;)


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam termin na okolo 30 czerwca.
lekarz wypatrzyla dziewczynke juz w 12 tyg, potem potwierdizla w 16 a teraz na badaniu polowkowym, powiedziala ze jest pewna na 100%:)
czuje sie bardzo dobrze, cala ciaze przechodze bezproblemowo (odpukac)
mala kopie jak najeta, czesto budzi mnie tym w nocy:), jest zdrowa i przyosi mi juz ogrom radosci!!!

http://bd.lilypie.com/bhfGp2/.png
http://dn.daisypath.com/HzxIp2/.png

Odnośnik do komentarza

...witam czerwcowe przyszle mamuski! To ja moze sie przedstawie: Termin na koniec czerwca, na 99% niestety cesarka, jeste-smy z Wawy, i jest to absolutny debiut wiec przerazenie i panika w oczach :) no i male przygody szpitalne w pierwszym trymestrze, wiec teraz freedom na L4 prawdopodobnie do czerwca, zapomnialabym wspomniec o brzuchalu, ktory malutki juz nie jest! Mozemy wspolnie pogadac o dziwnych historiach, ktore dzieja sie z naszym cialem (i nie tylko) w tym jakze odmiennym stanie - skoro jestemy w identycznej sytuacji... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

No hey!U mnie też duże prawdopodobieństwo cesarki gdyż w wieku 5 lat przechodziłam operacje serca bo urodziałam się z wadą serca.Do tej pory nie moge narzekać ciąża przebiega celująco.Nic mi nie dolega(odpukać):), mały rośnie, zdrowy jest, kopie coraz mocniej.Brzuszek też coraz większy także w nocy coraz trudniej jest mi się ułożyć:)I co jeszcze to od niedawna troche mi dokuczają skurcze łydek ale z tym radzi sobie wspaniale mój mąż:)rozmasuje i jest ok.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam :-)
No to może ja tak a propo tych histori ciążowych wyobraźcie sobie leżę wczoraj na łóżku czytam gazetę, patrzę kątem oka na brzuch a tu się coś rusza. Podniosłam koszulkę i cóż to był za spektakl. Dzidziuś jak by chodził po ścianie brzucha ale miałam ubaw. Ruszał się już wcześniej ale nie podejrzewałam że już w 24 tygodniu zobaczę jak to wygląda. Nawet jak czułam kopnięcia to nigdy nie przyglądałam się brzuchowi aż do wczoraj. To takie fajne wyobrażać sobie jak te małe nóżki chodzą sobie tam w środku.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co u mnie będzie?;) Obstawiamy chlopaka. Prawdopodobnie wszystko wyjaśni się we wt;)
Jak tam Wasze brzuszki? Mój wręcz niezauważalny i jeszcze nikt w rodzinie się nie zorientował, że jestem he heh w blogosławionym stanie:Spoko: O ile tyg liczy się od zajścia jestem przy końcu 19tyg, jeśli od ostatniej ciotki to 22 już idzie. Młody kopie aż miło, a ja póki coś robię czuję się świetnie. Jak mam dzień-dwa lub więcej przerwy zaczynam narzekać na bóle.
Pozdrav

Cortez-nasza jedyna pociecha do tej pory;)

Odnośnik do komentarza

anka835 to super, mam nadzieję że wizyta wypadnie pomyślnie.

Dziewczyny czy u Was na polu też tak ślicznie? Jak ja Kocham Wiosnę, niech już przyjdzie, niech zostanie. Dzidziuś kopie jak szalony, dobrze że później będzie miał ciaśniej bo jaby te kopniaki urosły w siłę to nie wiem... Z tego co mi się wydaje bardzo lubi jak Mamcia je słodkie i jak słychać jakaś muzykę. Ale cwana bestia z niego jak już go z Tatkiem podsłuchujemy to siedzi ciechutko.
No i brzuch tez już się nie uda nie zauważyć, zwłaszcza że kurtki nie zapinam.
Gorąco pozdrawiam Mamusie i ich Pociechy.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za życzenia;*
Oj faktycznie nikogo tu nie bylo od dłuższego czasu..
U mnie brzuchol dosyc mocno bujnął. Od poczatku ciąży przybylo mi już 3kg i boje się co bedzie dalej;) Powoli staję się podobna do małego stara;) W ciuchy wszystkie wchodzę, za wyjatkiem niektorych spodni, ale płaszcze, kurtki i bluzki ok;) Za to dotychczasowe biustonosze w chwili obecnej mogą pełnić jedynie rolę podnośników:P bo nie ma najdrobniejszej szansy żebym tam upchała całego bobsa:):) Dodam, że wczoraj zaczął się 26tydz-jeszcze 13tyg i nareszcie zobaczę moje małe nóżki, które już od dobrych 11tyg mnie kopią;)
Jak sie czujecie mamuski? Ja od pierwszych dni piątego mies rewelacyjnie! Muszę tylko regularnie brac magnez, to skurcze mnie nie łapią.
Pozdrawiam Was serdecznie

Cortez-nasza jedyna pociecha do tej pory;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...