Skocz do zawartości
Forum

Jak umeblować pokój dla dzieci?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny szblonów nie miałam, rysowałam ołówkiem z ksiązki "Mała Syrenka", a potem farbami to kolorowaliśmy.
Nie pokazałam jeszcze jednej ściany rybkowej, ale tak mnie zmotywowałyście tymi pochwałami, że chyba dokończe to co miałam dokończyć i pokaże wtedy ta ścianę.

AniuolekskoŚliczny pokoik, zielony to mój ulubiony kolor do dziecinnego pokoju. Śliczna pościel, mebelki tez ładne. Jak powiesisz wszystko to pokaz jeszcze raz!!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

nikita_6
Witam:)

Za mies bede miala remoncik i bede urzadzala pokoj dzieciecy...nie mam pomyslu co i jak , jaki kolor scian , jakie meble tym bardziej ze maludy bede razem w jednym pokoju i jest to parka...nie wiem jak mam im urzadzic pokoj aby byl jak by to napisac neutralny dla jednego i dla drugiego...bedzie mi milo jak bede miala okazje zobaczyc moze fotki waszych dzieci pokoikow?:) i natchnie mnie jakas wena?:) bo jak na razie weny mi brak:( z gory dziekuje:)

bardzo fajny temacik...ja za jakieś półtorej roku będę mierzyła się z podobnym problemem. Mikołajek ma swój pokój niestety jest bardzo mały. Mamy zamiar z mężem przenieść się do jego pokoju, a w naszej sypialni zrobić pokoik dla dwojga (niestety mam tylko 3 pokoje)...
Jest tu bardzo wiele fajnych pomysłów...

Odnośnik do komentarza

my mamy 4, ale pewnie po gardzilibysmy jeszcze jednym pokojem ;)
w kazdym razie masz zupelna racje - kiedys moglam kupic super segment z pieknym ogrodem za 520 tys do wejscia i zamieszkania
a teraz??????2 pokoje na rynku wtórnym....

moje chłopaki maja swoj pokoj w ktorym sciana styka sie z klatka schodowa- maja zimno zima i głosno czasem
dlatego wole zamienic miejscami ten pokoj albo na sypilanie albo na pokoj biurowy

Odnośnik do komentarza

jak tak czytam o cenach to az wierzyc mi sie nie chce, bo to prawie francuskie ceny..
my 4lata temu podpisalismy umowe na dom, na osiedlu domkow jednorodzinnych, parcela 580m2 za 50tys euro, a teraz taki sam teren by mozna kupic za 90tys... :( na tym dom w surowym stanie, tylko szare sciany i polozona podloga (poza pokojami), 80m2 za 80tys, a teraz ten sam dom bylby za jakies 100tys
w 4 lata ceny tez poszly okropnie w gore, najgorsze jest to ze nawet takie drogie ludzie kupuja, wiec sie nie dziwie ze sie to nie obniza, skoro sa chetni... jakbysmy mieli teraz kupowac to by nas nie bylo stac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...