Skocz do zawartości
Forum

Jak umeblować pokój dla dzieci?


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, super wątek:Śmiech::brawo::brawo:

magena
cześć

tutaj znadziesz mnóstwo pomysłów,ceny wiekszości mebelków niestety powalają, ale dla mnie ta stronka to wielkie źródło inspiracji
Jak urządzić pokoik dla 3-latki ? - Zobacz temat :: Murator

tutaj też pomysł jak zrobić fototapetę
Fototapeta - wydruk z materia�u powierzonego! (253644465) - Aukcje internetowe Allegro

może coś się przyda:)

a pomysł z fototapetą - jak dla mnie debeściarski:brawo::brawo::brawo:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

anioleksko
a powiedz, co to za kolory??
we fr sa teraz modne dwa sposoby malowania (jeden bardziej skomplikowany od drugiego) jeden to pomalowac sciany na dwa kolory, tzn na przemian, jedna na szafran druga na lake trzecia szafran czwarta laka
a drugi to pomalowac na podstawowy kolor przewazajacy, np ten szafran a po srodku, od czasu do czasu, nie koniecznie regularnie, pionowe pay roznej szerokosci w tym drugim kolorze
albo jeszcze inaczej, podstawowy kolor a tym drugim poziome pasy, jakby takie optyczne polki na scianach, na roznych wysokosciach, poszukam czy gdzies to znajde, ale po poludniu lub wieczorem...

Odnośnik do komentarza

No to prosze, obiecane :)

...

Dodam, że pokój jest jeszcze nie skończony, nad ramkami będzi jeszcze ośmiornica, za ok 3 m-ce mam nadzieję zlikwidowac łóżeczko, wywalić tą szafę (któa jest nie ujęta dobrze, koło wysokiego ukwiały, naprzeciwko okna) i tam będzie łóżko okrągłe przywieszone na linach do sufitu, wiem... szaleję :)
Nie cytuje prosze całego postu z fotkami, dzięki.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Tak tak sufit tez niebieski, pytały dziewczyny czy mam wrażenie, że pokój jest więckszy i... nie wiem... :) A motywy, hym... malowaliśmy z M sami farbami akrylowymi Duluxa takimi testerkami. Jeszcze to jest wszystko nie skończone, jak będzie łóżko to będzie finał, a do tego czasu muszę namalowac jeszcze kilka elementów, niestety schodzi się nad tym...

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...