Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
fionka

Czy lub jak płacić niani za wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat wymieniony w tytule. W jaki sposób wy rozwiązałyście sprawę wakacji z nianiami?. Czy płacić niani za wakacjie czy zapłacić inaczej? Umówiona jestem za stawkę godzinną w sumie jestem skłonna zapłacić za przepracowane godziny ale nie wiem do końca co zrobić.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że płącić, jeżeli niania pracuje jak na etacie, czyli codziennie min. 7 h i wiecie, ze nie dorabia. Kiedyś byłąm po tej drugiej stronie, czyli pracowałam jako niania i uwierzcie, ze trudno jest znaleźć pracę akurat w chwili, kiedy dziecko, którym się opiekuje jest na wakacjach pod opieką rodziców, a żyć trzeba... Jak rodzice zadbają o nianię i będą płacić za tzw. gotowośc do pracy, to niania się odwdzięczy i jest większa szansa, że nie ucieknie. W innym przypadku, gdy my dobrze bawimy się na wakacjach, to ona przeżywa ogromne trudnosci finansowe i żal, że zostałą tak potraktowana...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat trochę stary ale moim zdaniem warto jest płacić jeśli niania jest uczciwa i dobrze się opiekuje dzieciakiem, Niestety w Polsce szczególnie nowobogaccy nie szanują swojego opiekuna do dziecka często mają pretensje ze jak to jeszcze trzeba tej studentce lub starszej Pani płacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...