Skocz do zawartości
Forum

czy to biegunka


Rekomendowane odpowiedzi

moja córeczka ma 2tyg, karmie ja piersia,po 2 dobach od porodu kiedy oddała ostatnia smółke,zaczeły sie pewne problemy tzn,ok 20 razy na dobe robi kupe ,kolor bardzo żółty,bardzo wodniste(bywa tak ,ze jest to sama woda) często strzelające.
mimo iz praktycznie przewijam ja na okrągło już ma podrażniona pupe(stosuje bepanten),przed wypróżnieniem mocno sie napina,robi sie czerwona widac że ja boli. nie jest to raczej moj bład dietetyczny,gdyz byłam po cc i tak samo było już wtedy kiedy jakłam tylko kleik i bezcukrowe sucharki.
problem sygnalizowałam już w szpitalu ,ale powiedzieli ,że to sie unormuje wkońcu.
niestety jestem niespokojna,czy któraś z Was miała tak samo

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam , kupki u takiego maluszka sa bardzo czeste , moja corcia robila nie tylko przy kazdym karmieniu , ale nawet jak "puszczala gazy", tak wiec niemal kazda pieluszka byla z kupka.Czasem jak zjadlam wiecej nabialu to byly bardzo wodniste tak ze niemal wszystko wsiakalo w pieluszke.Najwazniejsze by kolor byl musztardowy i bylo w nich sluzu czy krwi.Jesli jednak cos cie niepokoi to idz z maluszkiem do pediatry i wez ze soba brudna pieluszke , lekarz oceni i dowiesz sie czy wszystko jest ok.

http://www.suwaczek.pl/cache/3a4de05a20.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...