Skocz do zawartości
Forum

Minimini do 21


asia78

Rekomendowane odpowiedzi

Od 10 kwietnia 2009 telewizyjny kanał dla najmłodszych MiniMini na życzenie rodziców wydłuża czas emisji programu o pełną godzinę. Program będzie nadawany od 6.00 do 21.00.

„W związku z coraz częstszymi postulatami rodziców i wynikami przeprowadzonej w marcu br. ankiety internetowej postanowiliśmy rozszerzyć porę emisji MiniMini. Od 10 kwietnia będzie nadawać nasz program o godzinę dłużej, czyli od 06.00 rano do 21.00.” - mówi Jolanta Adamowicz, Dyrektor stacji.

Od 4 kwietnia na antenie MiniMini pojawią się spoty informujące o przedłużeniu czasu nadawania programu oraz kampanie internetowe na portalach dziecko.pl i dzieci.wp.pl, które wystartują 6 kwietnia.

Kanał MiniMini – pierwsza polska telewizja dla dzieci, jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów tematycznych w grupie wiekowej 4+. MiniMini zawdzięcza swój sukces przede wszystkim strategii programowej. Już na etapie powstawania koncepcji stacji, jej zawartości programowej i oprawy graficznej twórcy kanału współpracowali z psychologami dziecięcymi i pedagogami. Do emisji wybierane są jedynie programy i bajki całkowicie pozbawione przemocy, brutalności i agresji.

Odnośnik do komentarza

my niemamy warunków zeby małemu narazie zrobić pokoik. Mieszkamy w jednym pokoju. A mały zasypia przy telewizorze i nie ma z tym problemów. Odwraca sie w drugą stronę i zasypia :) Ani nie zdąży dopatrzeć. Zasypia koło 20.00-20:30.

Odnośnik do komentarza

No na N go niestety nie ma, nad czym bardzo ubolewam. Jest na Cyfrowym Polsacie, bo
nadrabiamy u moich rodziców :)
Na N dla takich maluszków to fajny jest kanał Baby TV. To jest chyba kanał dla najmłodszych
dzieciaczków. Bajeczki są proste, krótkie. Jedne z ulubionych mojej córeczki to te, w których
krok po kroku malowane są poszczególne elementy i wtedy tworzy się całość jakiegoś
obrazka. No i nie ma przemocy :)

Odnośnik do komentarza

byłam na spotkaniu prasowym MiniMini na którym omawiana była kwestia wydłużenia do 21.00.
Już rok temu rodzice pisali maile, listy, dzwonili aby wydłużyć czas emisji do 21.00
Wiele rozmów z psychologiem -nie wiem czy wiecie, ale każda bajka zanim wejdzie na antenę jest oglądana i zatwierdzana przez psychologa.

wystarczy wyłączyć tv o konkrentej godzinie o ktrej rodzice uwazaja za stosowne, to ze tv nadaje do 21.00 nie oznacza, że dzieci mają ja do tej godz oglądać.
Ja również wiem, ze bajki na mini mini są bezpieczne, z przesłaniem - ale mini mini działa u nas rano przed pojsciem do przedszkola i wieczorem przed pójsciem spać.

Odnośnik do komentarza

radość serca
Mnie w sumie nie przeszkadza wydłużenie emisji programu do 21, tylko że zabrali "Misia w dużym niebieskim domku" z 18:30 na 20:30, ukochana bajka mojego dziecka, a po 20 już śpi, więc trochę żal...

dokładnie tak jak mój. Uwielbia tą bajeczke a teraz nie umie doczekać na nią bo zasypia najpóźniej o 20:30.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...