Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

:-) ogłaszam wszem i wobec ... że mój synek zrobił mi mega niespodziankę :-)

otóż zdjęłam mu spodnie i pampersa i chwilę z Asią siedzieli na nocnikach... ale nic z tego.. poszedł jeść... wstał sam od stołu i poszedł do pokoju, zaglądam, a on siedzi na nocniku i pcha.... ja już z uśmiechem, z naszykowanym papierem... Szymuś wstaje, a tam siusiu!!
Mama z babcią biły brawo, a on dumny z nocnikiem w ręku poszedł do ubikacji, gdzie wylaliśmy zawartość i zgodnie z naszą umową Sam spłukał :-)
:mrgreen: :mrgreen: ależ jestem z niego dumna... zobaczymy jutro :-)

Odnośnik do komentarza

graz1974
:-) ogłaszam wszem i wobec ... że mój synek zrobił mi mega niespodziankę :-)

otóż zdjęłam mu spodnie i pampersa i chwilę z Asią siedzieli na nocnikach... ale nic z tego.. poszedł jeść... wstał sam od stołu i poszedł do pokoju, zaglądam, a on siedzi na nocniku i pcha.... ja już z uśmiechem, z naszykowanym papierem... Szymuś wstaje, a tam siusiu!!
Mama z babcią biły brawo, a on dumny z nocnikiem w ręku poszedł do ubikacji, gdzie wylaliśmy zawartość i zgodnie z naszą umową Sam spłukał :-)
:mrgreen: :mrgreen: ależ jestem z niego dumna... zobaczymy jutro :-)
grazzz gratulacje!!! ehhhh tak pewnie był z siebie bardzo dumny!!!


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Arisa
ana79
jestem jestem,
ale wczoraj z nadmiaru gości padłam dosłownie na ryjka wieczorkiem

Arisa
co tam słychować?
jak dzieciaczki?
ppochwal się swoimi małymi zgagami,
pewnie juz dużaśne?

Hej.
Ano panny rosną:Oczko:
Dzieciacki w końcu zdrowe,szaleją(teraz są na wsi u babci)oprócz Weroni,bo to cycoch,hehe.
A ja mam mase spraw na głwie ale ....
To moje 3 laski
arisa słodziaki


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Witam
u nas tak wiosennie. Na termometrze +10 stopni, ale wieje... ale i tak idziemy na spacerek:

Szymuś dziś wstał z mokrą pieluchą, ale i tak jak zobaczył nocnik, kazał sobie wszystko ściągnąć i poleciało Znów były oklaski, nawet Asia się przyłączyła. Do tej godziny zrobiliśmy już siku 3 razy do nocnika, a w pampersie lądują tylko kupki... bo jeszcze nie chce robić ich do nocnika

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Hej:)
Graz Arisa slodkie dzieciaki;)
Arisa a czemu obcielas bujna fryzure Karolinie?



u nas pogodowo...hmmm moglo by byc lepiej:P
niby cos na plusie,ale snieg jest-pewno i tak wiosna przyjdzie pozniej niz w Pl

Odnośnik do komentarza

Arisa bardzo slodziutka buziunie ma Karolinka.. a Weronisia sama slodycz.. malenstwo kochane:)

Patrycja i znow uradowalas mnie widokiem Bena:D:D:D
jaka ma swietna kolejke:D widac zemu sie podoba:D
a wchodzi ci na nia? u nas Kacperek koniecznie chce stanac koniecznie na tym mostku :D
No i jak bajkowo zajada sie z Emi slodkosciami:d
marze by go kiedys przytulic i wycalowac:D

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Hej:)
zdjecia juz wykasowalam,zeby za dlugo nie wisialy w sieci:D

Daffi
a wchodzi ci na nia? u nas Kacperek koniecznie chce stanac koniecznie na tym mostku :D

mostek u nas prawie co chwila w remoncie:lol:
najbardziej go interesuje wykolejeni ciufci:Dale ogolnei ladnie sie bawi,prawie jak Emi:P

Dorota Ty wiesz,ze jestes moim odchudzeniowym guru;)
ale narazie podziwiam,nie biore przykladu:lup:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co jest grane, ale ma od 2 dni gorączkę, ani ciepłe czoło, ani jakiś oznak, tylko jej oczy.. więc jej mierzę, i jestem w szoku 38,5. Daję jej syropek. Nie wiem, czy to od ząbków. Ale ma już przebite... może jeszcze nie wszystkie wyszły do końca, ale wyszły... chyba że idą następne... nie możliwe

Tak więc znów ze szczepienia nici... chyba nam jeszcze ono przepadnie :-(

U nas od rana słoneczko, jest prześlicznie. Już posprzątałam chałupę, jeszcze tylko mam odkurzyć. Obiad się gotuje i pewnie po nim ruszymy w rejs

Szymuś chodzi w pieluszce i jak mu nie ściągnę, żeby poszedł do nocnika, to nic nie będzie mówił, tylko robi siusiu do nocnika.... a jeszcze nie mogę puszczać go cały dzień na golasa... za zimno. Bo jak mamy napalone, to puszczam go bez i chodzi co chwilę na nocnik... oj, niech już będzie cieplej, bo znów zapomni o nocniku

A, zapomniałam napisać, na dłuższe spacery chodzimy już na 2 wózki... bo ten bliźniaczy siada, otóż ostatnio byłam z dziećmi u lekarza i w drodze powrotnej koła zaczęły odpadać, chyba już za duży ciężar na ten wózek. Nie pamiętam, ale chyba większość wózków jest do 15 kg, a chyba przy Szymusiu jedzeniu już tyle waży, a Asia z 11 kg też ma.
Tak więc rok wózek się sprawdził, teraz muszę go wyszorować i chyba na sprzedaż pójdzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...