Skocz do zawartości
Forum

Czy oszczędzacie w kryzysie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opowiadałam właśnie na pyt dotyczące wyboru pieluszek "Pampers czy HUggies??" i narodził się w mojej głowie pomysł, żeby rozpocząć wątek w którym będziemy pisać o tańszych zamiennikach kosmetyków i środków higieny dla niemowląt.

Zważywszy że jest kryzys i zyjemy z wypłaty męża, staram się oszczędzać i już nie kupuję wyłącznie markowych preparatów. Zresztą kilkakrotnie już okazało się, że na rynku istnieją tańsze odpowiedniki które dorównują jakością tym znanym i reklamowanym. Piszcie zatem o kosmetykach i innych rzeczach potrzebnych do opieki nad niemowlęciem, które wypróbowałyście i ręczycie za ich jakość, a które są z "tańszej pólki".
Jakie proszki do pranie macie wypróbowane, chusteczki nawilżające, kremy, oliwki, spraye do noska...

Moje typy to:
pieluszki Tesco fioletowe (80 szt, mini = 29.90 PLN)
Baby K - witamina K dla niemowląt (24 PLN - 30% taniej niz ta w kapsułkach)
Vigantol - witamina D (5,84 PLN - 50% taniej niż witamina D w kapsułkach a starcza na 3 razy dłużej!)
Oillan - emusja natłuszczająca do kąpieli 20 PLN za 250 ml (odpwoiednik drogiego Oilatum i Balneum)

http://www.suwaczek.pl/cache/634596f964.png

Odnośnik do komentarza

Płyn do prania domol z Rossmana (ja używam odkąd Aleks skonczyl 2 miesiace i nie było problemów, choć oboje mamy problemy z AZS) kosztuje ok 8 PLN za 1,5 litra. Alternatywa dla Loveli moim zdaniem. Oczywiście trzeba zrobić test czy nie uczula.

Fajny wątek, szkoda że tak późno - trochę kaski też zmarnowałam...

http://www.zapytajpolozna.pl/cache/d46f7d8a12a9b16b87cc167671e21960-dfb519554cc4afa8a567a62710dc696e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...