Skocz do zawartości
Forum

Wózek


Rekomendowane odpowiedzi

My mamy wózek Kaps 3. Co prawda używamy go dopiero od miesiąca, ale póki co sprawuje się bardzo dobrze. Bardziej polecałabym go mamom, które mieszkają w miejscu gdzie są np. nieasfaltowe ulice, ponieważ ze względu na duże pompowane koła dobrze się prowadzi.
Natomiast odradzam mamom, które musiałyby go często podnosic gdyż jest dosyć ciężki.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a706otrmz.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam wózek z wózkkolandu i jestem bardzo zadowolona. Na ten typ wózka zdecydowałam się ze względu na nosidełko. Latwiej mi tak było zanosić nemowlaka na góre do domu a wózek zostawiać na dole. Nosidło sprawdza się do 3-4 miesiąca ( potem wyrasta) kiedy to maluch jeszcze nie trzyma sam główki.

Przy zakupie wózka ( niezależnie od modelu i firmy) zalecam sprawdzić jak wózek się prowadzi i czy łatwo jest dodnieść przednie i tylnie koła (bo róznie to bywa) tak jakbyśmy chcieli wjechać czy zjechać z chodnika.

:36_1_11: Kacha

Odnośnik do komentarza

Witam a czy słyszałyście może o takiej firmie jak NURSE firma podobno jest Hiszpańska a bardzo spodobał mi się jeden model mianowicie Look Pan w sklepie bardzo go polecał bo w cenie wózka 1390zł jest torba, okrycie na nogi folia przeciwdeszczowa, jakiś przewijak turystyczny no i więcej nie pamiętam :) podobno wózki są jakiś czas na polskim rynku i cieszą się dobrą opinią Pomożecie mi?? Pytam już w kilku miejscach bo wózeczek bardzo mi się podoba i sama nie wiem co robić??

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wątek ciągle żywy a ja właśnie całe forum przekopuje w poszukiwaniu różnych opinii bo wózek najwyższy czas kupić (III trymestr) :) co prawda mam już na oku jeden (vicco z adamexu) ale ciągle wstrzymuję się z decyzją bo nie chce pochopnie zakupu dokonać, chociaż myślę, że w tym przedziale cenowym, bo do 2 tys. nic lepszego nie znajdę bo i te koła żelowe są świetnie, i generalnie wielofunkcyjny wózek, z dużą gondolą, polska produkcja i dziewczyny w internecie sobie chwalą

Odnośnik do komentarza
Gość Amelia33

Ja jestem zadowolona z modelu Barletta jest bardzo zwrotny i lekki, można nim wjechać nawet na wysoki krawężnik. Te wózki mają wentylowaną gondolę, która jest większa, niż innych modelach, które oglądałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...