Skocz do zawartości
Forum

Spóżnia mi się miesiaczka ! POMOCY !


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuje pomocy a nie za bardzo mam sie do kogo z tym zwrócic. Przyjaciólki odpowiadają mi tylko "będzie dobrze". Otóż chodzi o to iż współżyłam ze swoim chłopakiem po raz pierwszy oczywiście z zabezpieczeniem. Pierwsza miesiączka od czasu współżycia wystapiła u mnie normalnie. Natomiast teraz czas jest na drugą a ona się nie pojawia. Boję się że mogę być w ciąży! a mam 16 lat :(. Do tej pory miałam regularne cykle. Okres spóźnia mi się juz ponad tydzien. Nie wiem ile mozna czekać?? zanim zdecyduje się na test lub wizyte u ginekologa czego narazie wolałabym uniknąć. Bardzo się tym denerwuje. Miałam ostatnio bóle brzucha i piersi tak jak przed każdą miesiaczke jednak to ustapiło i nadal jej nie mam ;/ . Prosze o pomoc! CO POWINNAM zrobic? ile dni moze spozniac sie okres?

Odnośnik do komentarza

witaj zdenerwowana
piszesz, ze kochalas sie z zabezpieczeniem..czy to prezerwatywa???jezeli nie pekla i inne zblizenie bez zabezpieczenia nie mialo miejsca to nie sadze zebys byla w ciazy...a ta spozniajaca sie miesiaczka hmmm , moze z nerwow...a moze jestes chora[czytaj przeziebiona!!]?? mnie wtedy tez sie przesuwaly miesiaczki..chociaz tydzien czasu to byl max...
zrob test a jak wyjdzie negatywny to proponuje wizyte u lekarza..predzej czy pozniej powinnas ja odbyc...moim [ale to tylko moim!!skromnym] zdaniem zamin zdecydujesz sie na wspolzycie:)
powodzenia

Odnośnik do komentarza

w tym wieku czesto okres sie przesuwa - dojrzewasz

ja mimo normalnych cyklów miałam 3 yyg opoźnienie a już nie dojżewam ;)

jesli okres bedzie sie spoźniał ponad 2 tyg lub zaobserwujesz inne zmiany - zrob test i wybierz sie do lekarza

istnieje tez mozliwosc cyklu bezowulacyjnego - czasem wtedy okres nie wystepuje ( miałam tak 2 razy )

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

ja również uważam że powinnaś zrobić test,być może sam fakt że współżyłaś(nie lubie tego określenia) spowodował stres,a stres spowodował opóźnienie ;-)
jeśli zaś jesteś w ciąży,to też lepiej wiedzieć....no ale życze żeby to jednak okazał się ,w Twoim przypadku,fałszywy alarm...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mnie sie spoznia okres juz 7 dzien;/ niby zawsze mam nieregularny bo przewaznie mam kilka dni za wczesnie czasami tez pare dni po terminie ale teraz strasznie sie boje;/ ''kochałam sie z chłopakiem'' w ostatni dzien ostatniego okresu trtwało to jakies pare sekund niby nie ma mozliwosci ciazy ale i tak bardzo sie boje;/ pomozcie!! czy jest mozliwosc zebym była w ciazy??

Odnośnik do komentarza

Szybko biegnij po test do apteki, tu nie ma co się zastanawiać, bo z fusów niczego nie wywróżymy. Przyczyn opóźnionej miesiączki może być mnóstwo i może zupełnie niepotrzebnie zadręczasz się obawami. Jeśli głupio Ci poprosić w aptece o test to możesz iść do któregoś z samoobsługowych drogerii typu rossman -tam też maja testy, a jesteś trochę bardziej anonimowa. Albo wyślij po test chłopaka-w końcu jego to tez dotyczy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...