Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Vicctory ja Cię dzisiaj polecę, a Ty jutro się zarejestruj. Tylko musialabys mi podac swoje imię i nazwisko lub takie na które się zarejestrujesz. Jesli nie chcesz na forum (co jest zrozumiałe) podaje maila: zovika@wp.pl
Nie wiem czy można korzystać z Tens. Może zadzwoń na porodowki i zapytaj.

Laura jak podróż? Jak ją zniósł Karolek?

Monika wybralas juz kolory?

Odnośnik do komentarza

Kuchnia -szara (jeszcze mysle nad tonem moze siwy ,napewno nie ciemny) do tego szafki pomaranczowe a miedzy szafkami kafle biale

Latam po pare razy dziennie do liroya ,to moj drugi dom :)Teraz mam dwa domy wiec jak moj jest w pracy musze przyjechac wyjsc z psem ,otworzyc drzwi facetowi co robi nam remont ,a jak moj jest w domu to przyjezdzam z jedzeniem ale wracam zaraz do syna i drugiego psa z ktorym tez trzeba wyjsc i tak w kolko, Oczywiscie w miedzy czasie latam po sklepach.

Ciesze sie ze u was wporzadku, moj mlody tez ma sie dobrze z czego sie ciesze bo myslalam ze te rozlaki na pare godzin niezbyt dobrze zniesie a tu jest inaczej.

Od 1kwietnia jestem juz bezrobotna ,w pracy sie pokickalo wiec musze juz szukac pracy;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.

Jakaś dziwna sprawa z forum. Na maila przychodzi mi info, że jest nowa odpowiedź, a ja ich na forum nie widzę. Ostatni post na forum, który widzę jest postem Brunetki z 05.04.15r. Też tak macie???

Dzisiaj zauważyłam, że Maja ma zęby 2! Dwie jedynki dolne się wybiły:)
Co tam u Was Laura, Monika jak dzieciaczki?
Brunetka jak nocki i jak kąpiele?
Vicctory jak się czujecie?

Odnośnik do komentarza

Hej!
Karotka, bo te maile, które przychodzą nie są adekwatne w ogóle do forum. Najlepiej nie bazować tylko na mailu tylko od razu tu zaglądać :)
Nocki takie, ze zasypia zawsze koło 22-23 i pobudka zawsze jest o 3, potem o 6, a potem już wstaje koło 7-8 i buszuje do 10-11.
Kąpie tatuś :) Ja miałam okazje raz i nie było tak źle.

Piszcie co u Was dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

arotka gratuluje zabkow!

U nas mlody ma sie dobrze za 2 tyg konczy rok ,masakra jak to leci:)

Remont w toku ciagle cos wychodzi ,zaczynam sie irytowac juz na to:/ ale blizej niz dalej.

Nie wiem czy pisalam ale mysle o otworzeniu wlasnego klubiku dla maluchow z tym ze mam problem bo w urzedach mnie zbywaja i nie wiem czego sie uczepic od czego zaczac:/ Narazie ide na rozmowe w sprawie miejsca pozniej mysle ze jesli to bedzie zalatwione to pojde dopytac sie o dotacje po czym dopiero zajme sie dzialanoscia .Nie wiem czy to poprawna kolejnosc ale w necie jest tyle informacji ze az mnie czasem cos w trafia:)

Pozdrawiam was i caluje!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Dziewczyny malutka powiedziała TATA tak kilka razy. Poza tym wciąż mówi dada, nana.
Monika jestem zachwycona Twoim pomysłem. Trzymam mocno kciuki, aby się udało. Może skorzystam z Twoich usług. Wiem, że jest też coś takiego jak opiekun dzienny i wtedy część finansuje gmina, a część rodzice dziecka.
Brunetka małą tez kąpie u nas tatuś.

Vicctory byłaś na warsztatach? Ja byłam, ale szału nie było. Z tych ciążowych w ubiegłym roku byłam bardziej zadowolona.
Laura nic nie piszesz, czy wszystko u Ciebie w porządku?

Odnośnik do komentarza

vicctory nie, jak będziesz już na porodówce to wtedy dostaniesz plan porodu do wypełnienia. Normalnie da Ci położna kartki z tym planem. Nie trzeba wcześniej jeździć. Wybrałas już szpital?
karotka haha ja też stale słyszę, że pierwszym słowem dzieci znajomych jest tata :) Moja koleżanka, która ma bliźniaki śmiała się, że to ona siedzi całymi dniami z nimi w domu, umęczona po pachy a one z usmiechem na twarzy chodzą i mówią tata tata :)
monika ajaj już rok! Super pomysł z tym klubikiem, trzymam kciuki, żeby się udało!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

karotka byłam, byłam... ale dla tych ciążowych i dzięki temu, że niczego się nie spodziewałam to i się nie rozczarowałam :)

Jak dla mnie za dużo marketingu. Rozumiem, że sponsor chce zarobić, ale ja już wyedukowana jestem i drażniło mnie "wciskanie", że bez kwasów DHA to się nie można obejść, czy bez emulientu, itp.

Wyszliśmy wcześniej bo szkoda było już mi czasu. Ale pieluszka flanelowa fajna ;)

brunetka321 wybraliśmy szpital i nawet torbę spakowaliśmy :) Rodzimy w Niemczech :) Jesteśmy już po omówieniu planu porodu, u nich to się odbywa wcześniej. Teraz czekamy na rozpoczęcie akcji porodowej :)

Przed nami jeszcze 1-2 wizyty u naszego lekarza prowadzącego, KTG i odbiór wyniku GBS.

Zmartwiłam się tylko rozstępami. Całą ciążę sparowałam się regularnie, dwa razy dziennie (rano i wieczorem) i do 35 tygodnia nic nie wskazywało, że brzuch mi popęka. A teraz mam wrażenie, że te rozstępy robią się w oczach. Zauważyłam, że w miejscu gdzie mała napiera ciałkiem, czyli na dole brzucha z prawej strony dużo bardziej. Najgorsze jest to, że one mnie swędzą, a podrapanie się kończy się pieczeniem :( Może macie jakiś pomysł jak złagodzić te dolegliwości. Smaruję intensywniej i częściej te miejsca ale dalej swędzą ;( Może jakieś okłady? Maści? Już sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza

brunetka321 ja tam pojechałam z planem porodu egzekwować wszystko co mnie interesuje... okazało się, że tam to norma i nawet nie trzeba o tym wspominać :)

Mamy już wszystko omówione, kartę założoną i teraz tylko czekamy na akcję porodową :) Do terminu zostało 12 dni a dzisiaj na badaniu wynik 1,5-1-0. Niech się dzieje :)

Ja też byłam konsekwentna, smarowałam się dwa razy dziennie i na nic się to zdało.

Teraz tylko dbam żeby mnie tak nie szczypały i jakoś z nimi żyję :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny.
Jak podupadło to nasze forum. Ja też trochę zaniedbałam pisanie.
Vicctory jeszcze chwilkę i maleństwo będzie na śiwecie. Wszytko się zmieni - mi się przewartościowało wiele rzeczy, ale na plus.
Trzymam kciuki, aby wszystko poszło gładko.
Zgadzam się z Tobą, ze te warsztaty to taki chwyt marketingowy. Jednak co do DHA to też uważam, że są niezbędne, no chyba, ze wcinasz algi:)

Brunetka jak tam u Was się dzieje??
Monika czy remont już się skończył i jak się mają sprawy z klubikiem dla dzieci?

Laura martwię się - nic się nie odzywasz...

Ja ogarniam teraz chrzciny, bo w czerwcu robimy. Kiecki już są, zaproszenie wysłane tylko z tortem ma problem. Czy może wiecie gdzie zamówić, ale w normalnej cenie?

Odnośnik do komentarza

Vicctory tak, wiem- tam co sobie zażyczysz to wręcz dostaniesz. Całkiem inaczej niż w Polsce. Moja koleżanka pojechała tam robic sobie cesarkę bo tam tylko cos wspomnisz o tym i nie ma problemu dla nich.
To czekamy na wieści w razie czego :)

Karotka ja zbytnio nie pomogę z tortem. Moge tylko powiedzieć, że jadłam z Woźniaka i z Sowy i mi smakowały. Co do cen to nie wiem- bys musiałą sprawdzic u nich na stronie albo coś.

U mnie wszystko ok. Mały rosnie- waży 7,5kg. Męczymy się trochę z katarem, ale juz chyba jesteśmy na dobrej drodze.
A z ostatnich wieści- ZDAŁAM PRAWKO!!! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka GRATULACJE!!! jesteś teraz kierowca rajdowca, super.
Maleństwo rośnie jak szlony. Zaraz wagowo Majeczke dogoni, ale w sumie to chłopak.

A co do cesarki to słabo, ze robią bez problemów. Przecież to jest operacja, co to w ogóle ma znaczyć cesarka na życzenie?Jestem po cesarce z tego powodu, ze po 10 h porodu małej leciał puls i w takich sytuacjach rozumiem no i z innych wskazań medycznych. Wcale to nie jest fajna sprawa...Świat zwariował.

Laura, Monika martwię się o Was

Odnośnik do komentarza

brunetka321 moje gratulacje!!! Prawko, to brzmi dumnie :)

karotka już jesteśmy w trójkę :) Nasz mały zajączek urodził się 20.05 po 27 godzinach... Niesamowicie to natura urządziła, że w zasadzie nie pamiętam jak bolało :)

Pierwszy dzień po powrocie ze szpitala przeżyliśmy istny armagedon i chaos... ale już na drugi dzień jakbyśmy obie były stworzone do bycia razem :)

Także... już się zastanawiam nad kolejnym brzdącem :)

Pozdrawiamy wszystkie mamy <3

Odnośnik do komentarza

Hej! remont jakos idzie -kafelkuja. Mam inny mega problem moja siostra jest w ciazy i ostatnio wiele sie dzialo ale na fo nie bede o tym pisac. W kazym badz razie moglam ja starcic.
Znalazlam prace w DPsie od jutra zaczynam ,zobaczymy czy dam rade:)

A co tam u was ?
Na roczek mialam tort z rózowej cukierni jak sie nie myle i byl bardzo i ladny i smaczny.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...