Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Madzix
Atena nie oceniaj nie znając przypadku. To jest akurat człowiek, który kilka, jak nie kilkanascie lat pracuje w zawodzie z którego ma być napisana praca. Papier to dla niego konieczność, a studia nie były rozwojem, tylko powtórką z tego co już wie i umie. Takie mamy czasy, a widac, nie każdy przypadek taki sam...


Madzix
pisałaś,że materiały są tylko trzeba sklecić i napisać pracę, więc nie rozumiem dlaczego tego nie można wklepać nie będąc na lądzie a po drugie,ja chyba nie dałabym laikowi w jego zawodzie do napisania pracy jak on tak niby świetnie się zna .Byłoby mi nadzwyczajniej wstyd jakby jakiś x człowiek napisał beznadziejne bzdury omijając istotę tematu.Jakbym była imbecylem,wtedy może byłoby mi obojętnie :) Nie zaufałabym.Po trzecie - ja jestem dumna ze swojej pracy,wiem,że jest moja,pokryta rzeczowymi badaniami w laboratorium i siedzenia przy kompie i obroną z brzuszkiem. W ciąży nie czułam się głupsza.Więc to każdego podejście...dla kogoś studia to papier, dla kogoś doświadczenie i umiejętności i świadomośc,że samemu coś się osiągnęło....a dużo można zrobić na studiach,trzeba tylko chcieć.Mi się za bardzo nie chciało..lubiłam luźne życie studenckie i czasami żałuje,że tak mało poświęciłam czasu na naukę.

...ale się rozpisałam...i wspomnienia powróciły.

Polecam powiesić ogłoszenie w akademiku...moment znajdziesz chętnego dla swojej koleżanki.

madzix
Dziś też dowiedziałam się jakiej płci będzie dzieciątko mojego kuzyna - chłopczyk Franek - śliczne imię! Oczywiście płeć mnie nie zdziwiła bo ją wczęśniej przepowiedziałam Powyższej koleżance również !!!

Madzia przepowiedziała mi chłopca...ciekawa jestem...bardzo bym chciała.

Marta co do przepisywania pracy jednej od drugiej.Doktorzy sami tworzą ksiazki swoich ksiązek aby tylko cosik wydać,muszą wydawać publikacje co jakiś czas.Mam koleżankę korektorkę,która nie raz wracała książki naukowcom...ostra babeczka :)

My od dziś z dziewczynkami same,mężul na studiach...to będzie miły weekend hihi

Atenko
foty na skrzynkę dziś polecą :)...ale nic nadzwyczjengo,dużo nieostrych.
dziś ostatni dzień w pracy,odpoczniesz przez weekendzik.Kucharę już zatrudniłaś, jeszcze sprzątaczke musisz załatwić :)

Kim jak tam Cliford,pewnie został :)

Dagles pewnie kisicie w domku ,a jeszcze ta szarówa....trzymasz się?

Gosiu co z pracą....ciągniesz jeszcze?Masz coś nowego na oku?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

"Niby" może i się zna. Ja tam szefem jego nie jestem, więc nie mi go oceniać.
Co mnie jednak denerwuje? Taka nagonka, że niby to złe, ble, ble...
Czy to nie z deczka obłuda? Podziwiam, jeśli tak nigdy nie idziecie na łatwiznę :D
To tak, jak z marketami. Jak zapytasz to: nie, skąd ja nie chodzę, nienawidzę, bla, bla, a w marketach zawsze ludzi tłumy :D
Dyskusja się wywiązała, a ja tylko pytałam czy nikt ze znajmych nie chce sobie dorobić :)

Zmykam po płaszcz, bo wreszcie się zdecydowałam...
Potem kawka i rytmika.
Wieczorem na TVN leci Step Up. Jeszcze nie oglądałam więc się zluzuję, bo M na służbie.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Czy to nie z deczka obłuda? Podziwiam, jeśli tak nigdy nie idziecie na łatwiznę

nie obłuda, tylko prawda
moje zdanie jest takie a nie inne
po 1 w Polsce jest mnóstwo ludzi inteligentnych i posiadajacych wiedze, chetnie by zrobili magisterkę, tylko zwyczajne ich na to nie stać, wkurzają mnie tacy kasiaści inteligenci co to za kasę "mogą miec wszystko" otóż, nie! czasami trzeba dać coś od siebie i sie postarać, i nie dlatego, żeby ktoś Cię chwalił, tylko żebyś coś wiedziała i żeby mieć z tego satysfakcję, potem przychodzi taki Enteligent i pisze mi marzec przez Ż, nosz cholera mnie bierze wrrrr

po 2
co on kaleka cholera, ludzie bez rąk piszą nogami i piszą, nie mówią, ze się NIE DA! Ja mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że "nie ide na łatwiznę" studia robiłam późno, na studiach urodziłam dwójkę dzieci, zdałam egzaminy w przedterminach i napisałam prace, zrobiłam badania do niej, nie mówie, ze było łatwo- bo nie było! ALE DA SiĘ!

aha i czasami tez kupuiję pieczywo w markecie, i co z tego?!

Odnośnik do komentarza

martusiamamusią
Właśnie Madzix !!!

Ja tam otwarcie mówię , po co obłudnie a więc uwaga przyznaję się:

- zleciłabym napisanie pracy też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- kupuje w Supermarketach !!!!!!!!!!!!!!!! (pieczywo też)

:36_2_46:

A ja lubię Britney Spears :8_5_13::in_love2:
Własnie ściągam "Womanizer" :)

Ulcia

Dzięki za odpowiedź. Widzę doświadczenia masz jak większość :)

Aneta
Nie mierz każdego swoją miarą... Widac nie każdy musi być ideałem tak jak Ty :)
Swoją drogą zazdroszę nonkonformizmu, ja jak moge idę na skróty, a skupiam się nad rzeczami dla mnie ważnymi.
Świat niestety jest tak skonstruowany, że nie wszyscy moga mieć to co by chcieli... Jedni chcą mieć wykształcenie drudzy wiedzę :D
A czasem trzeba popatzreć z drugiej strony, nie tylko ze swojej! Być może ten kto napisa "mażec" ma po prostu dysleksję...

Ziemniaczki pyrkają, zaraz robię pieczone z tzaziki, chodzą już za mną od dawna.
Pozdrawiam Kobietki!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej laski

No załapalam sie na 100 stronke:36_15_9:

Madziu-Galopku spóżnione 100 latek dla Oliwki:love together:
ja niestytety nie znam sie na brzuszkach, wiele razy obstawialam ale wychodzilo inaczej;-)
Ale życze Wam ślicznego Małego Galopka:taniec1:
Cliffordzina gadzina jeszcze jest, hihih, a nie dosc ze jest sliczny to jeszcze mądry, wchodzi juz sam do kuwetki i robi kupala!!
Ale masz sny kochana, normalnie koszmary!! na pocieszenie Ci powiem ze sny z reguły sie nie sprawdzają;-)
A o małza trzeba czasem zadbac, hihihi, teraz jakos dziwnie miedzy nami bo jest juz 3 dzien w Warszawie a mi go nie brakuje:nie_mam_pojecia: i takie te gadki bezpłciowe przez telefon....

Madzia ojej polowalam dlugo na ten film!!!!!:8_5_13: ale nie mam szansy go obejrzec bo sama w domalu a i w tym czasie mam kąpiel, mleko i zdazylabym chyba na 21...a szkoda;-(
nie znam nikogo kto móglby napisac prace mgr...ja tam sie nie wypowiadam bo to jest osobista sprawa danej osoby, doskonale rozumiem ze ktos moze cierpiec na brak czasu i nie uwaza zlecenia pisania komus jako swoją porazke, a moze akurat ma problemy z pisaniem na kompie;-))
Teksty Kuby mnie powalają:36_15_9: jest niesamowity po prostu:pool:

martusiamamusią a ja sie przyznaje bez bicia ze kiedys nawet pieklam wlasny chleb, ale jak potem musialam go wyrzucac to az serce mnie bolalo;-( wobec powyzszego pieczywo kupuje w lokalnej piekarni w policach, a sama nie jem juz pieczywa od prawie roku i dobrze mi z tym:taniec1:
zdarza mi sie rowniez zakupic w markecie bagietke dla M;-))

Ula zdróweczka dla Jagodzianki i Piotera!!!!!!
Dzisiaj pogoda mało zachecająca na spacery, bleee

Ninka juz sie uspokoila i w nocy nie robi koncertow, jak jestesmy same bez M to dziecko kochane i grzeczne jak Aniołek:nie_mam_pojecia:
A jutro w ramach relaxiku ide z mamą i siostra do spa:taniec1:
Życze miłego wieczorku
papaptki

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Madzia ideałem to ja nie jestem i nigdy nie bede, a co najwazniejsze, ze mierze swoją miarą, tylko wyrażam swoje zdanie, które Ciebie bardzo razi, ale w sumie jest demokracja i ja Ci nie zabraniam mysleć jak myślisz. Ja na skróty nie lubię chodzić, po drodze, czasami tej dłuższej człowiek zauważa o wiele wiecej i wiele wiecej radosci z tego czerpie, chociaż to tez trzeba potrafić.
Nie propaguję tak samo podrzucania dzieci, bo ja chcę gdzieś wyjść, dla mnie to tez jest bez sensu, sama chciałam dzieci, skoro o tym zadecydowałam to biorę to co mam, ze wszystkim, pewnie też chciałabym, zeby np. nie chorowały na nic, ale co...jak mi nie pasuje choroba to mam komuś podrzucić, bo po co się męczyć? hehe Może jestem dziwna, ale taka jestem i uważam, ze nie mam się czego wstydzić.
Co do dysleksji to wszystkiego sie mozna nauczyć, choćby na pamięć :) Mam koleżankę, która nie mówi "R" i nie jest to problemem, nauczyła się zastępować słowa z tą literą synonimami i nie ma kompleku z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ze się nie włączam do dskusji.

Kasia alez posta pięknego strzeliłaś!! :taniec1:
Mam nadzieję, ze jak M. wróci z wawy to Cię miło zaskoczy!! Mi Piotr stara się pomóc w moich dołach, ale nic nie pomaga... teraz poszedł na 2 h do pracy a jak wróci to lecę do netto aby tylko z domu wyleźć... jak mam taki humor to tęsknię do pracy, nawet tej mojej...
A kotka doczekać się nie mogę aby go zobaczyć!! oby do konca katarku Jagody! :)

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się Ulcia, ja tez nie mam ochoty :D
Mam nadzieję, że wreszcie przesilenie minie u Ciebie.
A to jest dłuższy stan czy zależy od dnia???

Kasiulku mam ten film na kompie, ale w RMVB, a nie mam programu, więc jeśli to nie problem dla Was to nagram, obie części :)

Atena
Myślę, że nie ma co kontunuować, każda sie już wypowiedziała.
Wątku podrzucania dzieci tez chyba lepiej nie rozwijać. Każdy robi jak uważa.

Zmykamy na rytmikę. Dziś zdecydowanie za dużo razy podchodzę do Parentinga :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Hej
A ja niestety dziś jestem z Wami...Piszę niestety bo mieliśmy wyjechać na weekend ale niestety kolejny weekend w domu. Wzięłam się za sprzątanie no bo co innego w taką pogodę robić.

Dagles - mam nadzieję, że katar minie i Jagoda nie będzie smarkata ;) Taka pora..na moich kursach, frekwencja wczoraj była max. 50% dzieci!!!

Madzix i atena - myślę, że nie zależnie od tematu, zawsze najważniejsze jest własne zdanie i zawsze w każdej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest postępowanie zgodnie z nim! Jeżeli obie to robicie to tego się trzymać! Nie chcę się wypowiadać odnośnie podrzucania dzieci bo ich nie mam i nie wiem jak to będzie, jak do tej pory mogę podać przykład: jestem "Pańcią" Essy od półtorej roku i na palcach jednej ręki mogę policzyć dni kiedy ją u kogoś zostawiłam.... Wiem, wiem, że to pies. Ale co z tego? Obowiązek to obowiązek -tak jak napisała atena mogę powiedzieć, chciałam psa to mam z wszystkimi tego konsekwencjami;) Aż sama jestem ciekawa czytając Was jaką będę mamą ale to czas pokaże!!! Jeżeli taką jak jestem "Pańcią" to będę strasznie nadopiekuńcza ;/

Galopek- czy te statusy na gg oznaczają fazę wybierania imienia? Jeżeli tak zdecydowanie jestem za Wiktorem ;) To też mój typ!

To tyle ode mnie na razie.
Nie sprzeczać się już baby :glass: - pozdrawiam wszystkie!

Papa

:bocian:martusiamamusi

Odnośnik do komentarza

Długo myślałam co napisać...i chyba nie potrafię pozostawić tego bez wypowiedzenia się.Może zrobie to ostatni raz ale odczuwam taka potrzebę.

Madzix

"Niby" może i się zna. Ja tam szefem jego nie jestem, więc nie mi go oceniać.
Co mnie jednak denerwuje? Taka nagonka, że niby to złe, ble, ble...
Czy to nie z deczka obłuda?

Zacytowane "Niby" jest z mojej wypowiedzi więc osądzenie o obłude odebrałam osobiście...nie wiem do kogo ten zarzut i za co?Może do mnie,Ateny a może do Uli,bo ona cos pisała o nie kupowaniu pewnych produktów w markecie?

Uważam,że każdy ma prawo do własnych opinii i wypowiedzi.Nie zauważyłam aby ktoś z tych osób kazał innemu myśleć tak jak on.

Nie chodzi tu o rację,kto ją ma a możliwość wypowiedzi.

I wiecie co mnie najbardziej zdenerwowało. Madziu prosiłaś o nieocenianie pana x a nagle wydajesz tak mocny osąd o kim(nie ważne kogo miałaś na myśli),że jest obłudny....to jest dla mnie jakieś nieporozumienie....duże nieporozumienie.

Dla mnie odłudna jest osoba,która pisze na forum,że nie daje klapsa swojemu dziecka,negując mocno takie zachowania u innych foremek a w domu daje przykładne klapsy własnemu dziecku. Czy to nie jest obłuda?

Madzix
Dyskusja się wywiązała, a ja tylko pytałam czy nikt ze znajmych nie chce sobie dorobić :)

Atena napisała jedno zdanie po Twoim poście i dyskusja sama się rozwinęła,zresztą sama w niej brałaś udział...skąd teraz takie zdziwienie w n-tym poście,że wywiązała sie dyskusja ???

Madzix
Ulcia
Dzięki za odpowiedź. Widzę doświadczenia masz jak większość :)

uważam,że powinnaś brać przykład i po takich słowach nie pisać cytuje:

Madzix
Aneta
(...)Widać nie każdy musi być ideałem tak jak Ty :)

...bo dla mnie obrażanie się na forum to już niesmaczne.....i tak właśnie sie teraz TU czuję....coś mi śmierdzi a zrozumiałe,że w moim stanie jestem wrażliwa na zapachy ;)

I pozwólcie,że oto w taki sposób zakończę mój wywód....chyba ostatni.

P.S. Marta a Ty wstydź się za te markety,fe niegrzeczna dziewczynka :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopku to może wypowiedż się w kwestii podrzucania dzieci, ale to chyba niewygodne, bo miałabys inne zdanie jak Aneta, hmm...

Cytat:
Madzix napisała
Dyskusja się wywiązała, a ja tylko pytałam czy nikt ze znajmych nie chce sobie dorobić :)

Atena napisała jedno zdanie po Twoim poście i dyskusja sama się rozwinęła,zresztą sama w niej brałaś udział...skąd teraz takie zdziwienie w n-tym poście,że wywiązała sie dyskusja ???

Widzisz w mojej zacytowanej odpowiedzi odpowiedzi jakieś znaki zapytania?
Widzę, ze Atena ma adwokata, mam nadzieję, że dobrze Ci płaci.

Dla mnie odłudna jest osoba,która pisze na forum,że nie daje klapsa swojemu dziecka,negując mocno takie zachowania u innych foremek a w domu daje przykładne klapsy własnemu dziecku. Czy to nie jest obłuda?

Nie pisz 'ktoś" skoro mnie masz na myśli. Otórz nie biję swojego dziecka. Zdarzyło się, że dostał kilka klapsów, ale od wielu miesięcy nie dostał żadnego i więcej już nie dostanie. Chyba masz kompleks, że sama nie potrafisz się pohamowac... Zawsze będę propagować i wspierać osoby, które obchodzą się bez tej "metody wychowawczej".

Więcej nie ma sensu pisać, zaatakowałaś mnie tu więc zdawkowo odpowadam, aczkolwiek uważam, że powinnaś powiedzieć mi to w oczy. Łatwo Ci pisać... A odwracania wszego na swoją korzyśc jesteś mistrzynią. Jestem zażenowana.

Ps. Nie wciągaj tylko w to Uli, bo ona jest poza tematem. Mieszanie innych, aby sobie zrobic dobrze to dopiero jest niesmaczne!

Nie ma to jak polegać na przyjaciółce...

Żegnam.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Martusia
Ja już luzuję, miałam położyć się spać, bo noc była dla mnie dziś krótka, ale tak mi się ciśnienie podniosło, że idę poczytać.
A moje zdanie nt. podrzucania dzieci wypowiem Ci osobiście we wtorek :)

Ulciu
Jak dziś samopoczucie??? Mam nadzieję, że lepiej. Pogoda dziś w miarę. My byliśmy na spacerku.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Za spokoj tylko on nas uratuje...hihihihihihi
czesc dziewczyny

:o_noo: wchodze a tu co:36_11_23:az takie napiecia ojjj
ale ja tam niczego juz nie komentuje tylko napisze....kupuje rozne rzeczy w hipermarketach...:P
u nas wyszly nareszcie po wielkich trudach gorne jedynki ...ale to nie koniec nocnych markow..moj synek zaczal lunatykowac...po mamusi chyba...czytalam ze to normalne ale sie boje, a no i zlozylismy dzis lozeczko bo i tak wnim nie sypia..woli lozko w swoim pokoju...zrobilo sie wiecej miejsca:)
ja nadal poszukuje roboty..narazie mam zamiar na pol etatu zeby mama mogla dojsc do siebie zupelnie a potem normalnie...
kobbietki nie kloccie sie...ten ksiezyc w pelni wszytkim namieszal:)
pozdrawiam i zycze milego weekendu

Galopek Wiktor to bardzo ladne imie:) mam nadzieje, ze czujesz sie dobrze

Odnośnik do komentarza

hey dziewczęta co tu sie dzieje??????????

ja rozumiem że listopad ,szaro buro ,a tu sie sprzeczacie:36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10:

po co pytam ? z tego co przeczytałam to o produkty z hipermarketu(od tego sie zaczeło)? i po co poruszac kwestie jak kto dzieci wychowuje,i po co sie obrażać ,niech kazda patrzy na siebie i nie krytykuje innych ,mówi wam to najstarsza w tym szacownym gronie

U nas nie fajnie młody jelitówke złapał :36_1_10::36_1_10::36_1_10::36_1_10:

Zyczę wszystkim udanego weekendu pa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

atena
Madzix to się pośmiałam z Twojego posta :sofunny:

Cieszę się, że mój post Cię rozbawił w ten pochmurny dzień :)

Sweet
Wow Mati lunatykuje? Ja też lunatykowałam, ale jak miałam jakieś 10 lat. Ciekawa jestem jak to wygląda u takiego malucha?
Powodzonka w szukaniu pracki :)

Gosia
Najstarsza, ale najmłodsza duchem :)
Życzę zdrówka dla Adasia! Taki okres, my też z gilem chodzimy!

Dziewczyny, ma któraś z Was bezprzewodowe żelasko? Ciekawa jestem czy sie sprawdza?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Witam was cieplutko....
ale mamy dzis paskudna pogode.... a planowałam spacerek :(

ostatnio jakos nie zaglądałam tutaj bo tyle sie dzieje....
czas pędzi dość szybko a ja juz nie mam tyle energo co przed ciążą...
w piatek wziełam się za porządki..juz nie mogłam patrzec na ten bałagan i tylko sobie nimi zaszkodziłam.

miałam jakieś brązowe upławy a dziś w nocy różowawe.. teraz jest spokój.... jak dzwoniłam na uni w piątek to babki powiedziały że to z przemeczenia i jak by zaczęło cos niepokojącego się dziać wtedy przyjść.

Dobrze że jutro ide do ginekologa...no chyba że cos nie tak będzie to jeszcze dziś na uni pojade.

Wogóle byłam ostatnio w zdrojach w szpitalu. wziasc liste rzeczy potrzebnych jak sie do nich przyjdzie i wogóle podpytać... musze powiedzieć że zdecydowałąm się właśnie na zdroje...ladnie tam, miłe babki (to znaczy ja na tekie trafiłam) poradia laktacyjna na miejscu.

Dobra ide cos zjeśc....
maleńki szaleje jak zwykle a nawet powiedziała bym że ostatnie dni stał się jagby bardziej aktywny.... :)

dziewczyny wy macie wprawe... moga to byc oznaki zbliżającego się porodu??

bo na ostatnim usg lekarz stwoerdził że dziecko jest spore i nie wie czy nie urodze wcześniej (wogóle podpytywal czy przypadkiem złego terminu mi nie wyliczyli)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...