Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Zleciało strasznie szybko. Ale muszę przyznać, że jestem baaardzo zadowolona ze szpitala! Może nie wygląda najlepiej, ale opieka rewelacja! Wszystkie wątpliwości dot. karmienia itp, babki doradzały, pomagały, super. I dość dużo dziewczyn leżało, tzn spodziewałam się naprawdę 2-3 osób, ale sale zapełnione były!

Odnośnik do komentarza

No właśnie zastanawiam się jak ja z psem wychodzić będę :lup:

Z laktatorem to było tak, że mi nie był potrzebny, a wzięłam swój. Ale ponoć jest do dyspozycji. Poza tym po porodzie tam pokarmu tyle co kot napłakał, jakby co to małż może dostarczyć nawet własny :D Ja tam do teraz jeszcze nie odciągam, tzn 2 razy próbowałam, ale schodzi tego mleka bardzo mało, cycki mi produkują na styk :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

O 22 w poniedziałek trafiłam do szpitala bo tak mnie bolał kręgosłup że prawie chodziłam po ścianach z bólu. Szybko mnie zabrali na porodówkę okazało się że szyjka się nie skraca, wody nie odeszły, kazali leżeć do 24, potem miałam trafić na patologię ciąży i rodzić dopiero na drugi dzień. O 24.05 odeszły mi wody. Zostałam już na porodówce, od 12 Bartkowi zaczęło spadać tętno i lekarz zadecydował o cesarce. Ciesze sie że mój Michaś był ze mną cały czas bo bym nie dała rady :)
potem trafiliśmy na oddział i leżeliśmy, młody dostał żółtaczkę w 3 dobie i spadł z wagi o prawie 400 g ;/
ale wszystko skończyło się dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Hej!W kupie raźniej ! :) A tak poważnie to sie zastanawiałam czy są tu jakieś mamy ze Szczecina (te z brzuszkami tez). Czasami fajnie pojsc z inna mama na spacerek zeby sobie pogadac itp.,a nie zawsze mamy mają takie osoby w poblizu. Z reszta mozna wymienic sie roznymi informacjami dotyczacych np lekarzy,fajnych sklepow itd. Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...