Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewuszki.
Ja oczywiście niedawno wstałam... no ale tak to jest gry ostatnie 3 noce nie spałam a dzisiejszą w kratke (zawsze to coś).

Właśnie zajadam się kaszką z biedronki (mleczny start-malinowa...pycha) :) jakoś na wędliny patrzec nie mogłam ale wczoraj na kolacje miałam takiego głodomora że zjadłam 6 kromek chleba z szynką;p To chyba ta wizyta u lekarza na usg tak mnie ruszyła :D

No właśnie a propo usg... wszystko dobrze chodź nie powiem... lekarz troche mnie przerazil mierząc po raz kolejny główke pytając czy przypadkiem termin mi się porodu nie zmieniał.... Powiedział że chłopak rośnie zdrowy, duży.... potwierdził że bedzie miał raczej długie nózki .... oczywiście co do wago Filipka musiałam sie sama dopytać... powiedzial że waży (tez się zdziwił) ok 2500g. Czyli spore chłopaczysko... No ale co się dziwić... mój mąż i jego młodszy brat jak się urodzili ważyli ok 4 kg czy nawet ponad to... no a ja biedna skromna kobietka (jak to lekarz powiedzial) takiego wielkoluda nosze...

Teraz zaczełam się obawiać co do ubranek ... dobrze że nie mam ich za wiele no i kupuje wszystko w rozmiarze 62.

No ale chyba zaczynam panikowac że nie zdąże wszystkiego kupić... torby do szpitala nawet nie zaczełam szykować... :/

A no właśnie a propo szpitala... rodziła któraś z was na Uni Lubelskiej ??
Bo ja rozważam między tym a Zdrojami... chodź na Uni najpewniej bo to odemnie z domu jakieś 15 minut spacerkiem...

Ups...ale się rozpisałam :D

Odnośnik do komentarza

helo dziewczyny

martusiamamusia ja nie wiedzac, ze jestem w ciazy pilam winko ale lampeczke i sie nia spilam okrutnie hehehe nie wiedzialam co sie dzieje...a sie okazalo ze to ciaza!!! w czasie ciazy pilam czasem karmi ....ale wracajac do tematu kim fajnie ci to napisala..nie chodzi o to zebys non stop myslala ze jestes w ciazy i miala jakies wyrzuty, jezeli dobrze sie czujesz to jedno piwko pite powli do jedzonka mysle, ze nie zaszkodzi....na poczatku komorki zarodka maja duze zdolnosci regeneracyjne....posluchaj siebie i bedzie dobrze nasze zdanie jest tylko nasze!!!

Odnośnik do komentarza

jestem z powrotem.

NuSiAaa
a tak pozatym...widzisz niegdy nie wiadomo czego można się spodziewać po forum :)
hehe w jakim sensie? Dzięki za komplement ws. zdjęcia! tez go uwielbiam!
Film z Usg świetny! az się wzruszyłam! Filip duzy! ale 62 rozmiar jest dość duzy, nie martw się!
Na Unii ponoć tłok... kolezanka rodziła (z konieczności) w czerwcu, i mówiła ze w dwuosobowej sali lezał w 3... Moze dla tego ze Police nie działały, a teraz nie wiem jak z Policami jest, juz mineło parę miesięcy.

Magda_79 miło słszeć ze z Zdrojach rodziło Ci się OK! Calusy dla Maleństwa!
Moja pediatra nie przyjmuje nowych pacjentów :( a szkoda...

Marta Uważam, ze jeżeli dowiesz się, ze jesteś w ciąży to warto zupełnie nie zażywać alko, a w Twojej sytuacji posłuchać Kim :)

Galopek Jak po wyprawie? Majeczka załapała sikaniem i kupką?

Ja dziś wieczorem nie daje cyca. Mam nadzieję ze nie bedzie histerii bo zamierzam odstawić od razu, a nie stopniowo... Trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza

Dagles

NuSiAaa
a tak pozatym...widzisz niegdy nie wiadomo czego można się spodziewać po forum :)
hehe w jakim sensie? Dzięki za komplement ws. zdjęcia! tez go uwielbiam!
Film z Usg świetny! az się wzruszyłam! Filip duzy! ale 62 rozmiar jest dość duzy, nie martw się!

Dzięki :Całus: Ale film ja mam na płytce ...16 minutowy...to to tylko 3 fotki wycięte z filmu :D
No a co to tego w jakim sensie.... a w takim że raz jest dłuuga cisza a tu nagle jednego dnia dyskusja aż wrze :D

Dagles
jestem z powrotem.

Na Unii ponoć tłok... kolezanka rodziła (z konieczności) w czerwcu, i mówiła ze w dwuosobowej sali lezał w 3... Moze dla tego ze Police nie działały, a teraz nie wiem jak z Policami jest, juz mineło parę miesięcy.

No właśnie ciekawe jak jest teraz... musze po niedzieli się przejśc obejrzec co tam się dzieje :D

Dagles

Ja dziś wieczorem nie daje cyca. Mam nadzieję ze nie bedzie histerii bo zamierzam odstawić od razu, a nie stopniowo... Trzymajcie kciuki!

Trzymam :)

Odnośnik do komentarza

Jagoda nie dostała cyca, powiedziałam jej, ze nie ma mleczka, pokazałam cyce zaklejone plasterkami, zajrzała do szuflady, gdzie były wcześniej wkładki laktacyjne i mówi "muma" (nie ma) i rozkłada rączkę. Położyłam ją do łóżeczka i zasnęła bez płakania (z trudem bo Piotr ją rozbawił na maxa w kąpieli...).
Jutro o 5 obudzi się głodna, ciekawe czy zaakceptuje butelkę, czy zaśnie...

Odnośnik do komentarza

Dagles
Jagoda nie dostała cyca, powiedziałam jej, ze nie ma mleczka, pokazałam cyce zaklejone plasterkami, zajrzała do szuflady, gdzie były wcześniej wkładki laktacyjne i mówi "muma" (nie ma) i rozkłada rączkę. Położyłam ją do łóżeczka i zasnęła bez płakania (z trudem bo Piotr ją rozbawił na maxa w kąpieli...).
Jutro o 5 obudzi się głodna, ciekawe czy zaakceptuje butelkę, czy zaśnie...

no no ... to bardzo dobrze... :)
mądra dziewczynka :) ciekawe jak rano zniesie brak cyciusia :) oby bylo tak dobrze jak wieczorem :D

Odnośnik do komentarza

Dagles
Jagoda nie dostała cyca, powiedziałam jej, ze nie ma mleczka, pokazałam cyce zaklejone plasterkami, zajrzała do szuflady, gdzie były wcześniej wkładki laktacyjne i mówi "muma" (nie ma) i rozkłada rączkę. Położyłam ją do łóżeczka i zasnęła bez płakania (z trudem bo Piotr ją rozbawił na maxa w kąpieli...).
Jutro o 5 obudzi się głodna, ciekawe czy zaakceptuje butelkę, czy zaśnie...

hihihi, ale spryciula z Ciebie:o_master:
no i najważniejsze ze obyło sie bez placzu!!;-))
daj znac jak tam poranek;--))

A fryz masz superaśny:yuppi:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

kim30

hihihi, ale spryciula z Ciebie:o_master:
no i najważniejsze ze obyło sie bez placzu!!;-))
daj znac jak tam poranek;--))

A fryz masz superaśny:yuppi: Dziękuję Kasiu!! Dam znać na pewno! :)
Co u Was?
Twój kolor tez superaśny!

Dziś dziadkowie pojechali do domu... :( Jagoda ich uwielbia. łaziła tylko za babcią, ciągnęła ją za rączkę wszędzie i kazała się ze sobą bawić i mówi "papcia, dziadzia" (babcia, dziadzia) ;) a po psie to się turlała!

Odnośnik do komentarza

Hej,
Witam wszystkich, którzy już powracali z Wszystkich Świetych:) Coś tu cicho więc pewnie niewielu :)

Dagles - gratuluje decyzji!! Kiedyś mi koleżanka, która ma dwójke maluchów tłumaczyła jakie psychologiczne znaczenie dla niej samej miało odstawianie ich od pierśi więc tym bardziej GRATULACJE :)

NiuSiaAa - co do Unii, znam tam jednego lekarza - niestety nie z ginekologii, tylko z chirurgii dziecięcej i muszę ci powiedzieć, że jeżeli jednostka świadczy o zespole to nie wahaj się - REWELACJA!

Co do moich haloweenowych dylematów - powiem Wam szczerze, tylko mnie nie bić - z Waszych wszystkich opinii zgadzam się tylko z Dagles - w ciąży ani kropelki niczego z %. Nie mogłabym i takie mam przekonanie stanowcze.
Co do mojej sytuacji- kiedy nie wiem czy jestem czy nie- skończyło się na tym, że za mocno myślałam o tym, że "jeżeli jestem w ciąży to ..." I skończyło się na winku do kolacji ;/
Uciekam bo Essa mnie tu zaczepia - :przynioslem_kosc:

Pozdrowionka i miłej niedzieli!!!

:bocian:martusiamamusi

Odnośnik do komentarza

martusiamamusią
Dagles - gratuluje decyzji!! Kiedyś mi koleżanka, która ma dwójke maluchów tłumaczyła jakie psychologiczne znaczenie dla niej samej miało odstawianie ich od pierśi więc tym bardziej GRATULACJE :)

Dzięki Marta! kurde ja normalnie choruję od tego odstawienia... cyce jak balony, bolą, głowa pęka, mdłości... dobrze ze chociaż Jagoda zasneła bez domagania się! pół dnia przeleżałam w łóżku :ehhhhhh: dobrze ze to niedziela to Piotr się zajmował małą.

martusiamamusią
w ciąży ani kropelki niczego z %
popieram! mi udało się 9 miesięcy bez alko! i wcale nie kusiło! jak napisała Kim, ze ją nie kusiło! :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, dziś będzie troszkę prywaty:

Organizuję na terenie woj. zachodniopomorskiego kursy języka angielskiego dla przedszkoli oraz uczniów podstawówek i gimnazjów. Kursy w szkołach dziecka, po lekcjach- nie trzeba nigdzie dowozić i super zdaje to egzamin w innych szkołach.Małe grupy, super nauczyciele z pasją do języka i dzieciaków, atrakcyjne ceny! Wystarczy zebrać grupę a ja zajmę się resztą!

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

:bocian:martusiamamusi

Odnośnik do komentarza

witajcie!!!

Ja już po pracy ,mam dosyć tego miejsca,(czyt sklepu), mięsa ,i w ogole wszystkiego.Jutro zaczynam szukac czegos innego bo zwariuje

ŚWieto spedziliśmy w rodzinnym gronie, 1.11, o 12 z Adasiami i moim bratem byliśmy na cmentarzu u Bartusia na mszy,pózniej przjechała moja siostra z synem na obiad i została do wczorajszego popołudnia,wieczorkiem "sprzedaliśmy" juniorka mojemu bratu i pojechaliśmy z rodzicami na cmentarz centralny gdzie spoczywa większa część naszej rodzinki.

Jak wy spędziłyście te dni ????????????????????????????

pozdrawiam gosia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja Wszystkich Świętych spędziłam dość roboczo jak na ten dzień. Tzn. wpierw byliśmy u mojej babci na pyssssssssssssssznych pierogach i barszczyku a potem wybraliśmy się z M. na spacer na cmentarz, z bliskich osób na centralnym to tylko M. ma dziadka więc tak ogólnie się przeszliśmy. A wieczorem wzięliśmy się za dawno obiecywane porządki tzw" gruntowne"...skończyło się na łazience ale i tak dobrze;) Babcia była w szoku jak mówiłam, że sprzątam w Wszystkich Świętych ale ja po prostu nie mam kiedy indziej!!!

A dziś znów w pracy, znów szarówka. Popijam kawkę i piszę na forum ;):smiech:

:bocian:martusiamamusi

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Oj a ja jednak nie pojechałam do teściów.Wysłałam męża z dziewczynkami i zamiast korzystać z woloności to leżałam plackiem ryczałam, spałam oglądałam tv i strasznie tęskniłam. JA NIE POTRAFIE JUŻ ŻYĆ BEZ BLISKICH....to była jakaś masakra.

Kochane anglistki a jaką macie radę na naukę angielskiego 5-latka sposobem domowym?

...zaraz odpiszę więcej,bo Majut domaga się mojej uwagi....

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Dagles ja nawet kompa nieodpaliłam....pisałam,że masakra...sama ze sobą nie wytrzymywałam.

Ulcia oczywiście gratki za Jagodzię i twoje cycorki....bolą jeszcze?

Nusia a jak Ty dzisiaj brzuchatku?Co tam dobrego wcinasz?
Ja dziś robale haribowkie wcinam..w ramach zdrowego odżywiania.Wczoraj zabrałam Oliwie na luźne zakupy i kupowałyśmy to na co miałyśmy ochotkę,popatrzyłam przy okazji na zabawki,bo Mikołaj musi zaczać juz pracować ;)

Nusia co do porodu to Oliwię rodziłam na Unii a Maję na Zdrojach.Mój lekarz z Unii przeniósł się na Zdroje i dlatego ale czy duża różnica....zależy od wymagań.Opisze Ci moje doświadczenia na pw aby innym nie zanudzać.Tak czy siak na obu porodach było mi dobrze,bo ufałam lekarzom.

Gosia ale Ty wkuta jesteś...aż tak Cie wzięło,że chcesz zmienić?Może dziś już ok?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...