Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

atena
Ann to nie wnikam dlaczego Ty nie śpisz, skoro dzieci śpią ;)

niestety po prostu nadrabiam zaległości z całego dnia i robię co się da na zaś, a dodatkowo nie miałam ostatnio B w domu za często, jeszcze mniej niż normalnie (oderwaniem było dla mnie wczorajsze wieczorne spotkanie - u mnie w domu - z zaprzyjaźnioną Marcówką, chociaż i tak momentami spałam z otwartymi oczami)

Odnośnik do komentarza

Anetko piękne fotasy!
Ja pozdrawiam z urlopiku...jesteśmy aktualnie w Karkówku...to od której ucałować pana smoka???? ;)

Całuje i ściskam i zła jestem,że tylko sobie mogłam pooglądać i to dzięki Atenie...dzieki!

P.S. Weszłam na chwilkę na net u brata...powiedzmy,że na chwilkę...hmm

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

...ale żeście poszalały...
...no nic,melduje,że ja już na miejscu zasypana praniem,prasowaniem i tez szykowaniem sie do szkoły...buuuu...a tak mi sie nie chcę.

...myślałam,że foty jakieś wrzucę ale w sumie dla kogo???Puchy straszne!!!

Pozdrawiam kto zagląda a nie pisze

.... cmokam tych co piszą :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mnie też troche tu nie było,ale mysle ze przywrócimy nasze forum do żywota ,u nas stroche zmian ,długo by pisac ,ale to moze jutro bo mam wolny dzinek i wiecej czasu .Pozdrawiam wszystkie zachodniopomorskie koleżanki i piszcie co u was!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Hey forumowiczki! po długich próbach przyzwyczajania do niani i innych dzieci wkońcu się udało!:) chodziłam z mała do niani raz lub dwa razy w tygodniu po półtorej godz. i dotychczas przez pierwsze pół spotkania kleiła się do mnie potem się trochę dała namówić na zabawę zabawkami ale ja cały czas musiałam być w zasięgu jej wzroku. Przełom nastąpił w zeszłym tygodniu jakoś nagle zaczeła się odrazu bawić gadać i cieszyć mogłam ją zostawić na godzinę to już sukces. Od października będe ją wozić dwa razy w tygodniu od rana na parę godzin żeby miała kontakt z dziećmi, do puki nie znajdę pracy. Muszę przyznać że nie było to łatwe, motałam się czy warto ją jeszcze przyzwyczajać czy zrezygnować, nie spałam po nocach ale wytrwałość się opłaciła:)
Pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza

...wymiera wymiera :(

...a naprawdę miło tu było...lubiła zaglądać przy kawce....szkoda,będę musiała innego forum poszukać ;)

Ja wrócilam do pracy więc też 6 bieg,choć nie jest tak źle.
Monia już przyzwyczaiłaś sie do tego pędu?
Ja dopiero po weekendzie wskoczyłam w ten rytm i nawet więcej się uśmiecham,bo ostatnio jakaś naburmuszona byłam,chodząca mina.

Sweet gratulacje! Nie lada wyczyn przy malym dziecku...wiem cos o tym.Wielkie gratulacje!Teraz odpoczywaj!...a może żeby Ci się nie nudziło drugi bąbel?;)
W koło mnie bardzo dużo kobiałek planujących ciążę...zresztą ja sama już bardzo bym chciała...

Pozdrawiam wszystkich piszących i podczytujących.

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek
...wymiera wymiera :(

...a naprawdę miło tu było...lubiła zaglądać przy kawce....szkoda,będę musiała innego forum poszukać ;)

Ja wrócilam do pracy więc też 6 bieg,choć nie jest tak źle.
Monia już przyzwyczaiłaś sie do tego pędu?
Ja dopiero po weekendzie wskoczyłam w ten rytm i nawet więcej się uśmiecham,bo ostatnio jakaś naburmuszona byłam,chodząca mina.

Sweet gratulacje! Nie lada wyczyn przy malym dziecku...wiem cos o tym.Wielkie gratulacje!Teraz odpoczywaj!...a może żeby Ci się nie nudziło drugi bąbel?;)
W koło mnie bardzo dużo kobiałek planujących ciążę...zresztą ja sama już bardzo bym chciała...

Pozdrawiam wszystkich piszących i podczytujących.

hahahahhaha Galopek kochana chyba jednak nie...chcialabym wrocic i popracowac troszke, a narazie sie nie zapowiada..moja mama musi isc na pare operacji takze zamierzam isc do pracy w pazdzierniku , jesli takowa znajde
poza tym narazie maly jest taki maruda, ze ledwo daje sobie ze wszystkim rade...moze przy drugim bedzie lepeij:p
milego dzionka i buziaki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...