Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Och, ale zaniedbałam ten temat, już się poprawiam.
Nic się nie zmieniło od ostatniego pobytu mojego tutaj, jestem mądrzejsza o jedną książkę, zakończyliśmy z Natalką etap szkoły "Nareszcie wakacje"
Za tydzien jedziemy na jezioro w Bory Tucholskie na tydzień, już nie mogę się doczekać, będe miała pole do popisu z aparatem :Śmiech:

Alicja raz grzeczna raz daje w kość, ale to normalne u niej, bo musi być w centrum zainteresowania.
Natalka cały dzień na dworze, więc w południe trochę spokoju jak Ala śpi.

Czekają mnie jeszcze dzis zakupy i wieczór nastanie.

Padam wieczorami :(

http://www.suwaczek.pl/cache/c7e4f39e1c.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3a7a007a43.png
http://s2.pierwszezabki.pl/004/004452980.png

Odnośnik do komentarza

Atena no widzisz a ja myslałam ze to wózek Minolta... :Nauka:
sąsiadka szuka dla 13 miesięczniaka lekkiej spacerówki ale nie parasolki (musi być jedna rączka nie dwie) więc chyba gondola jej zbędna...

MonikaB bedziesz musiała wkleić zdjęcia z wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas postępy, we wtorek Jagódka sama wstała ze środka pokoju!! potem śmiała się i wstawała co chwila!
chodzi za rączki i lubi to!

mamy problem ze spaniem do zasypia około 23... :Padnięty::Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Witajcie Ciotki!

Dziś w nocy wróciliśmy z tygodniowego wypadu do rodziców. Jestem zmęczona i nadal się wypakowuję, porządkuję...
Odezwę się do Was wieczorem lub jutro i opowiem o naszych nowych planach, aż jestem podekscytowana :)

Aaa.. wezwali mnioe 2 raz na komisję z ZUS :Wściekły:
Mam tez problem bo zaczynam od poniedziałku rehabilitację i nie mam co zrobić z Kubą, bo ninia na urlopie... Może macie kogś kto by zajął się 10 dni po 1,5-2 h dziennie Kubą rano o 9.00? Dajcie cynk jakby co.

Tymczasem Cioteczki!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Witam... widze że ostatnio zastój tutaj straszny... wszyscy pozajmowani czymś innym... jak zaczynałam wędrować po forum tutaj to rozmowa wrzala a teraz cisza... :)

Co tam u was mamusie w te ciepłe dni ??

Ja ledwo żyje ... z domu co najwyżej wychylam się po 18 jak juz chłodniej jest... no chyba że siedze na balkonie z mokrym ręcznikiem na karku :D

A tak pozatym moje drogie chciała bym was zapytać o jedną rzecz... a mianowicie czy któreś z was rodziły w szpitalu w zdrojach?? Chyba popadam już w lekka paranoje bo potem nie chce wszystkiego na ostatnią chwile załatwiać... :)

A tak pozatym... :) dzidzia rośnie :) ostatnio usłyszałam po raz pierwszy bicie serca mojego maleństwa.... no i chyba mu/jej się to nie podobało że podsłuchujemy bo kopało..chodź ja tego jeszcze nie bardzo czuje..no albo czuje ale nie wiem że to maleństwo mnie kopie.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Nusiaa
Zdroje podobno są super, nasza Galopek tam rodziła. Fajnie, że usłyszeliście bicie serduszka, ale zazdroszczę.

Gdzie się podziewacie, gdzie nasza Prezesowa Dagles???

Atena kiedy masz jakieś wolne?

Dziewczyny ja mam nowinę. Zaczynam staranka o 2 bejbi :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix
Nusiaa
Zdroje podobno są super, nasza Galopek tam rodziła. Fajnie, że usłyszeliście bicie serduszka, ale zazdroszczę.

Gdzie się podziewacie, gdzie nasza Prezesowa Dagles???

Atena kiedy masz jakieś wolne?

Dziewczyny ja mam nowinę. Zaczynam staranka o 2 bejbi :)

Kochana owocnych starań trzymam kciuki

U MNie ok,wróciłam do starego sklepu i ciesze sie bo wszystko zaczyna sie klarowac,moze nie wszystko bo o urlopie mowy niema narazie:Płacz::Płacz::Płacz:,ale mysle ze we wrzesniu dam rade i pojade gdzies z juniorkiem.

NuSiAaa przeżywasz teraz najpiekniejsze chwile i ciesze sie nimi z Wami .Ja rodziłam w Zdrojach 10 lat temu ,i było ok teraz nie wiem pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Madzix super ze staracie się o dzidzię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życzę córeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Święto::Święto::Święto:

Galopek no fajowo ze jesteś z nami z powrotem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mogłaś zagubić hasło w ogóle!!!!! :Oczko:

Nusiaa wspaniale ze juz czujesz i słyszysz swojego Skarba!!!!!!!!!!! Wielkie gratulacje!!!!!!!!!

U nas pasjonujące chwile! Jagoda zaczyna sama chodzić i idzie jej to wspaniale!! juz nawet 6-7 kroków wykonuje!!!!!!!!!!!! :Święto::Święto::Święto::Święto::Spoko:
Ależ jestem dumna!!

idę pomyć podłogi! paa

Odnośnik do komentarza

Witam forumowiczki! Moją córcię 22mce staram się przyzwyczaić do niani do której ma chodzić od września. Ta niania ma jeszcze czworo innych dzieci to taki prywatny żłobek ale narazie prowadzam małą wtedy kiedy jest jedno dziecko. Do tej pory byłam 4 razy po godzinie i jak dotąd nie ma mowy żebym wyszła nawet do ubikacji sama bez niej.
Dominisia jest bardzo bojaźliwa i wrażliwa, często na obcych lub na nagłe dźwięki reaguje płaczem lub przerażona wspina sie po mnie i chce na ręce. Jest bardzo nie ufna i wstydliwa i niani nie da się dotknąć, czasem też wstydzi się swoich. Nie wiem co robić czy ona jest zbyt wrażliwa na nianię czy może powinnam częściej i na dłużej z nią do niej chodzić, może macie jakieś doświadczenia i rady bo jestem bardzo zaniepokojona. Z góry dzięki:Smutny:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny wróciłam :)

Nadrobię potem, bo się pogubiłam, a jeszcze dochodze do porządków w domu po przyjeżdzie z wakacji :) Zapraszam do albumu z "Wakacje w Borach Tucholskich"

Dagles, ucałuj Jagódkę odemnie i życz jej jeszcze więcej kroków i teraz więcej pewności siebie w następnych kroczkach :)

http://www.suwaczek.pl/cache/c7e4f39e1c.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3a7a007a43.png
http://s2.pierwszezabki.pl/004/004452980.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Ula! Wczoraj zanim poszłam do niani, zadzwoniłam jeszcze do kolegi, który pracuje w poradni psychologicznej dla dzieci i rejstruje je do psychologa powiedziałam mu o problemie i zapytałam o możliwość konsultacji z psychologiem bo pomyślałam że nie będę na dziecku eksperymentować bo to za silny stres dla niej. Kolega powiedział, że z tego co on się orientuje to psychologowie bardzo odradzają pozostawienie dziecka mimo płaczu, bo dzieci wrażliwe szczególnie źle mogą reagować, np. dziecko wtedy czuje się porzucone przez matkę i ma to dla dziecka wymiar ogromnej tragedii. Więc odrazu zrezygnowałam z tego pomysłu.
Chcę porozmawiać z tą nianią żeby poświęcała małej więcej czasu w tygodniu kiedy nie będzie już dzieci żeby najpierw do niej mała nabrała zaufania. Oczywiście zaproponuje jej zapłatę z korzystanie z jej prywatnego czasu.

Odnośnik do komentarza

Widzę,że do nas Sz-nianek dużo brzuszków dołączyło...moja Majusia i Jagodzia wyrastają na damy więc przydadzą się jakieś zielone kupki, pierwsze ząbki i pierwsze guganie.

Madzix Ty wiesz,że ja Ciebie to już tak poinstruuję,że za pierwszym razem machniecie dzidziola:sofunny:

Dagles gratki dla Jagodzi!!! Ona taka Kluska jak moja Maja,pewnie dlatego się tak ociągała ale teraz pewnie nadrobi.A Ciebie to pewnie już krzyż bolał od tego prowadzania ja za rączki?Nie strzyka Ci nigdzie?;))
Kurczaki ja też muszę sobie znaleźć powód do dumy może wtedy podłogi umyję ;))

Jak to któraś napisała:U mnie pasjonujące chwile"...u mnie też,wreszcie całe dnie jestem z moimi babeczkami i nawet robimy sobie babeczki:)Fajnie znowu pobyć mamą,która się nie spieszy i ma czas na wiele głupot .Musze jeszcze na mojego gada sposób na relaks znaleźć,bo z byle powodu foczy....chyba jakiś karnet na basenik mu sprawię po urlopie:)

Anetko pracusiu już Cię nie wkurzam,nie piszę nic o wakacjach i wolnym .

A co z Kim?Też jej system padł i nie pamięta hasła???;)...w sumie ona też blondi...i to jeszcze długowłosa:Uśmiech:

A jak mowa była o wyprzedażach,to ja mam dwie spacerówki do opchnięcia...

Miłego dnia laski, choć pogoda dzisiaj ma menopauzę na całego...zaraz lecimy korzystać ze słoneczka...

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...