Skocz do zawartości
Forum

***KONKURS pt. "Wiosna wiosna"***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

zdzislawaq@op.pl
dlaczego nie moge zglosic zdjecia? mam aktywne tylko galerie czlonkow i pierwszy konkurs fotograficzny?

W tej chwili powinno już wszystko działać. System działa w ten sposób, że raz na godzinę sprawdza, którzy użytkownicy powinni uzyskać uprawnienia do wrzucania zdjęć do galerii. Jeżeli warunki są spełnione, przypisuje im te uprawnienia na stałe.

Z tego co widzę, wymaganą liczbę postów napisała Pani wczoraj, tuż przed próbą wrzucenia zdjęcia do galerii. System po prostu nie zdążył tego jeszcze uwzględnić, ale w tej chwili wszystko już jest zaktualizowane.

Odnośnik do komentarza

Marcin
zdzislawaq@op.pl
dlaczego nie moge zglosic zdjecia? mam aktywne tylko galerie czlonkow i pierwszy konkurs fotograficzny?

W tej chwili powinno już wszystko działać. System działa w ten sposób, że raz na godzinę sprawdza, którzy użytkownicy powinni uzyskać uprawnienia do wrzucania zdjęć do galerii. Jeżeli warunki są spełnione, przypisuje im te uprawnienia na stałe.

Z tego co widzę, wymaganą liczbę postów napisała Pani wczoraj, tuż przed próbą wrzucenia zdjęcia do galerii. System po prostu nie zdążył tego jeszcze uwzględnić, ale w tej chwili wszystko już jest zaktualizowane.

dziekuje zaraz spróbuje ponownie

Odnośnik do komentarza

froch
witam

Mogę dodać zdjęcie tylko do "Pierwszy konkurs fotograficzny"?? a nie do "wiosna wiosna"
co mam zrobić proszę o pomoc

Problem powinien już zniknąć - w związku z tym, że luty był krótkim miesiącem, dopiero przed chwilą upłynęło pełne 30 dni od daty rejestracji i system jeszcze nie zdążył automatycznie nadać odpowiednich uprawnień. Uruchomiłem ręcznie aktualizację statusu użytkowników i odpowiednie zmiany zostały zapisane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...