Skocz do zawartości
Forum

Problemy nasze


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nie chodzi o mnie ale o moją siostrę jest w 8tc leży w szpitalu od 7 lutego.Jak ją pocieszac jeszcze mowiłam głowa do góry,będzie dobrze,myśl pozytywnie itp.A jak postępować w przypadku gdy stanie sie to najgorsze i jakie szanse ma dziecko.Kocham siostrę i nie moge patrzeć jak cierpi chciałabym jej ulżyć jakoś a jestem bezsilna.

Odnośnik do komentarza

Oddajemy głos kobietom oczekującym dziecka. Zapraszamy do udziału w badaniu psychologicznym – prostym i przyjaznym, całkowicie anonimowym, prowadzonym przez Internet. Zapraszamy wyłącznie kobiety w III trymestrze pierwszej ciąży. Udział daje okazję, aby:
- lepiej przyjrzeć się swoim potrzebom i lepiej przygotować się do narodzin,
- zwiększyć samoświadomość dotyczącą ciąży i macierzyństwa
- wpłynąć na to, jak naukowcy i lekarze rozumieją potrzeby kobiet,
- pomóc innym ciężarnym i dzieciom w przyszłości, dokładając swoją cegiełkę do wiedzy przekazywanej w szkołach rodzenia.
Narodziny pierwszego dziecka to ważne wyzwanie życiowe. Ty wiesz najlepiej, jak to jest! Pomóż nam i weź udział w badaniu psychologicznym, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej.
Jeśli jesteś w III trymestrze pierwszej ciąży, zainteresowało Cię to badanie i chciałabyś wziąć w nim udział, wyślij mail na adres: mamawyzwanie@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując TAK.
Otrzymasz wtedy szczegółowe informacje o badaniu i zaproszenie na jego stronę internetową – wtedy też będziesz mogła zdecydować, czy chcesz wziąć w nim udział. Twój mail nie będzie wykorzystany w żadnych innych celach niż zaproszenie do badania.
Dziękujemy!
Zespół badawczy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam, jestem tutaj nowa, więc nie bardzo jeszcze się orientuję gdzie mogę zamieszczać różne wątki...jakby co to naprowadźcie..
a pytanie mam takie... u mojego Dzidziusia wykryto poszerzenie komór bocznych (lewej i prawej) do ok. 14 mm i poszerzenie serduszka względem klatki piersiowej..czy taka diagnoza jest wskazaniem do wykonania cesarki..czy jest szansa na poród naturalny (bardzo by mi na tym zależało żeby był normalny o ile nie zagrażałoby to dziecku)?? termin mam za 5 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Witam poszukuje 3 kobiet w ciąży z okolic Torunia lub Włocławka do zrobienia po dwa testy ciążowe. Za każde dwa testy płacę 100 zł z góry. Jestem studentką medycyny i potrzebuje tych testów do pracy końcowej. Zainteresowane proszę o kontakt email-owy justyna.krauze@onet.pl pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie.

Odnośnik do komentarza

Drogie Forumowiczki.
Chcialam Was serdecznie zaprosic na cykl warsztatów scrapbookingowych dla Mam, i tych obecnych i przyszlych :)

Startujemy od zaraz! 17.11 pierwsze spotkanie - KARTKI ŚWIĄTECZNE
tutaj więcej informacji:

ŚWIATECZNIE

zajęcia sa prowadzone w centrum położniczym KOALA w Krakowie. Grupy między 2-4 osoby.

a od grudnia rusza pierwszy cykl scrapbookowych albumów- zaczynamy od albumu ciążowego!!!
Tutaj jest info:
Scrapbooking dla mam

jezeli znacie kogos chętnego do wspolnej nauki scrapowania, przekażcie informacje dalej.

Zapraszam Was!!!

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

Kochane POMOCY!!!
Tak na wstepie witam Was serdecznie:)
Jestem w 32 tyg. ciąży, dziś skierowano mnie na RTG stopy, gdyż wczoraj się wywróciłam. Podczas badania miałam fartuch ochronny, ale czy aby napewno to pomogło ochronić moją dzidzię?? Tyle się już naczytałam na ten temat, że mam straszny mętlik w głowie...Miała, któraś z Was takie badanie robione??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=38589

Odnośnik do komentarza

Hej,
Używałyście noramlnych sprayów w ciąży na komary? Ja jestem w 32 tyg ciąży i dziś nie duzo myśląc popsiukałam sie takim , który zawiera skąłdnik DEET, podobno chemiczny, gdzieś tak wyczytałam. Po jednym razie i tym bardziej w 3 trymestrze to chyba nic sie nie stanie dzidzi,ale pytam na przyszłość, bo wizyte u lekarza mam dopiero za 3 tyg.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ponieważ jest tu nas dużo na forum, każda z nas swoje przeszła chciałam się zapytać czy któraś z Was może wyrazić opinie na temat żelu na zrosty HYALOBARRIER Gel.

Jestem po 4 operacjach na jamie brzusznej, jedna cc, druga cp, potem uwolnienie zrostów i komplikacje- niedrożność jelit. Obecnie jestem na końcówce ciąży, lekarz bardzo zastanawia się jak rozwiązać ciąże. Z jednej strony lepiej sn- ale wówczas istnieje ryzyko krwotoku wewnętrznego (czego bardzo się boję) i w konsekwencji również cc na szybko, lub właśnie planowane na spokojnie cc- a tu ryzyko kolejnych zrostów. A że ja "zrostowa" jestem to pewnie i tak będzie.
Lekarz zaproponował mi zastosowanie w/w żelu. Czy któraś z Was miała go aplikowane? A może jakiś inny preparat antyzrostowy?
Jeśli ktoś może się wypowiedzieć na ten temat bardzo proszę o opinie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf6yr4el5k7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6yhdp217r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...