Skocz do zawartości
Forum

Jakie są dobre ochraniacze na łóżeczka?


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Dziewczyny chciałam się was poradzić w sprawie ochraniacza na łóżeczko . Chodz posiadam już jeden to chciałabym kupić drugi tylko zastanawiam się jaki , bo nie chciałabym żeby się zrobiło z nim tak jak z tym co mam teraz . A mianowicie chodzi i o taki żeby się nie wywijał na ostatnim poziomie łóżeczka i żeby był stabilny . Ten co mam teraz to się wywinął to moja córcia jak się kładzie to dupką go ściąga . Chciałabym również żeby nie był drogi . Pomóżcie mi w wyborze

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam dwa ochraniacze - pierwszy był właśnie za bardzo miękki i nie spełniał swojej funkcji, dlatego zdecydowałam się na zakup kolejnego. Koleżanka miała ochraniacz ze sklepu Papillon i bardzo była zadowolona, więc tam też zamówiłam swój. Fajne jest, że można poprosić o dowolny rozmiar, zamówiłam sobie bardzo długi, taki że owijał się wokół łóżeczka. Jest wypełniony czymś stabilnym, więc super się sprawował, nie spadał kiedy Julcia dotknęła go nozka jak ten pierwszy, warto więc głównie na to zwracać uwagę przy zakupie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...