Skocz do zawartości
Forum

Osłonowe probiotyki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam okazję podawać Lakcid, Acidolac, LakcidoBaby i ten ostatni według mnie najlepszy. Lakcid wiadomo płynny, mnie wkurzało otwieranie tych ampułek bo nie raz otworzyłam źle albo sama palec skaleczyłam (nieumiejętność otwierania takich ampułek)
A różnica między Acidolac i Lakcido jest taka, że ten drugi o wiele lepiej jest rozpuścić np na łyżce, w smaku też jest lepszy.

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie zapominam o probiotyku kiedy mój maluszek jest zmuszony łykać antybiotyk. W końcu to duże obciążenie dla młodego organizmu. Kupuje actimelki, podaję jogurty i kefriki no i niezazwodny synbiotyk multilac. Sprawdzony i zaakceptowany przez pediatrę, daje radę :-) ma w sobie mnóstwo zdrowych kultur bakterii, które powoduja że orgaznim szybko się regeneruje i wraca do normy

Odnośnik do komentarza

słyszałam o tych żelkach ale muszę najpierw dopytać swojego lekarza, bo nie każda nowinka w aptece ma sens.Pamiętam jak kupiłam bio-gaję/która do tanich nie należy/ bo znacznie łatwiej maluchowi podać kilka kropli niż rozpuszczać proszek w wodzie a lekarz mi powiedział że trudno jest "utrzymać" bakterie żywe w płynie, i że w proszku mam większą pewność że bakterie zadziałają. Ja podawałam latopic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...