Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ronia

Niezbędnik staraczki suwaczki itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bernadetta89

Ja osobiście chciałam zaapelować i powiedzieć, jak ważne może okazać sie kontrolowanie cykli. Na początku sceptycznie do tego podchodziłam, ale jak sie okazało że precyzyjna kontrola owulacji wychwyciła zmiany hormonalne, które nieleczone mogły doprowadzić że być może nie będę mogła mieć dzieci to już zmieniłam zdanie, ja zainwestowałam w komputer myway, i taki polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilla

u nas starania trwają już jakiś czas, od dwóch cykli używam żelu wspomagającego zapłodnienie prefert vaginal, któraś z was zna? stosowała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena120

Dobre nawilżenie podczas starań to bardzo ważna sprawa, poza tym fajna jest również wiedza na temat owulacji. Ja używam zwykłego, taniego testera ze śliny afrodyta. Sprawdza się a nie kosztuje majątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zenga

polecam również tester cyfrowy komputer myway, ja zaczęłam stosować jeszcze przed staraniem o dziecko i super pokazywał co z owulacją podczas danego cyklu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AnulkaKos

ja właśnie zaczęłam starania, kupiłam sobie tester owulacyjny ze śliny no i zaczynamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Novelka

Ja zastanawiam się nad dzieckiem, jestem po ślubie już 3 lata, mam dobrą pracę, mąż również, kupiliśmy dom no i teraz dziecko, szukam również testera owulacji bo z dni płodne u mnie to nie występują co cykl, a teraz po pigułkach to pewnie też troszkę poczekam, mam na oku cyklotester myway, któraś z was zna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...