Skocz do zawartości
Forum

Dobra niania - czyli kto?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie cechy powinna mieć dobra niania? Artykuł polecamy wszystkim osobom, które planują pracować lub pracują jako niania, a także rodzicom szukającym odpowiedniej opiekunki dla swojego dziecka.Choć bycie nianią wielu osobom wydaje się bardzo prostym i nie wymagającym żadnych kwalifikacji zajęciem, praktyka pokazuje, że nie każdy, a wręcz niewiele osób, ma do tego predyspozycje.

Odnośnik do komentarza

Marcine uwazam ze najlepsza nianią jest babcia ale zdarza sie tak ze niestety babcie tez nie mogą. uwazam ze najlepsze nianie sa to dziewczyny lub kobiety ktore studiują pedagogike o specjalizacji dzieciecej!! dobra niania musi kochac dzieci i lubic spedzac z nimi czas!!! najlepiej z doświadczeniem w pilnowaniu innych dzieci. dobrymi opiekunkami sa tez starsze panie na emertyurze z łagodnym mamuskowym charakterem:)

Kasieńka :)

Odnośnik do komentarza

Nasza niania była zoną przyjaciela
i nic lepszego nie mogło nas w zyciu spotkać
sama miała synka, 3 lata starszego
nie studiowała pedagogiki a miała niesamowite podejście do naszego dziecka
co więcej..był okres, że syn jadł tylko kiedy Beatka była u nas:36_19_1:
i moment, kiedy tylko ona potrafiła uśpić młodszego.

Babcia w naszym wypadku nie dałaby rady- ona była super
wydaje mi się, że nie ma reguły na dobrą nianie, a tylko cechy na które trzeba zwrócić uwagę- czyli to o czym mówi artykuł

Odnośnik do komentarza

Moja niania to mam dwóch dziewczynek i uważam że ma fantastyczne podejscie. Również nie studiowała pedagogiki, właściwie to nie skończyła żadnych studiów, a małą zajmuje sie w sposób koncertowy. Czyta jej ksiązeczki, wierszyki mimo że mała ma dopiero 7 miesięcy.
Co do studentek pedagogiki czy kobiet z tym wykształceniem to mielismy nieprzyjemność przeprowadzać z taką rozmowę i nie ukrywam że dziecka bym jej nie powierzyła.

Małgosia ma rację nie ma reguly na dobrą nianię, ale wydaje mi sie ze taka osoba powinna mieć jedną podstawową cechę być dobrym człowiekiem.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...