Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

regina224
Dzien dobry.U nas pada deszcz i zimno jest::(:.Ze spacerku nici.
Zaraz sie biore za torcika.Juz sie nie moge doczekac!!!!!Ale glodna jestem.
Ciekawe czy tata bedzie zadowolony.Kupilam mu na alego 3 monety(tata jest numizmatykiem)wiec bedzie mial co robic bo to jakies dziwne monetki sa.

hehe reginko złóż życzenia tacie :) hehe mój tez jest numizmatykiem i co chwile cos mu kupuję na allegro....haha juz jak jakis nałogowiec wchodze na allegro i przeglądam te monety ;) co za monety kupiłaś pokaż ;) ja przeglądam zastępcze....

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :)
u nas tez pogoda taka sobie. rano spacerek zaliczony i fajnei nie było zimno :) potem mały poszedł spac a ja posprzątałam i obiadek ugotowałam. teraz mały się bawi a ja czekam az mąż wróci z uczelni ale to jeszcze troche czasu bo dopiero za półtorej godziny zajęcia konczy. Oczywiscie pewnie pójdzie zaraz spac bo padnięty jak niewiem co jest wczoraj wrócił o 4 rano z pracy a o 6:30 juz wstawał :(
aganowak gratulacje dla Nikosia :) pewnie nie jedną wpadke zaliczycie ale na tyle razy dwie no w sumie jedna wpadka bo tego jak nei zdążyłas rozebrac mozna nie liczyc to super :):):)

martus oj nie dziwie sie ze padnięta jestes no bo nie ciekawa nocka była. ale pewnie dzisiaj bedzie super noc :)

Odnośnik do komentarza

Witam my właśnie wróciliśmy do domku.

Położyła małego i zasypia, byliśmy rano na giełdzie, a po południu na imieninkach u kuzynostwa Pawełka było superrr mały szalał jak szalony niezły czort z niego jak ich widzi hihi, tak to aniołek ale jak ich widzi to dostaje strasznych rogów. Ale opanowaliśmy go i było fajnie. Na giełdzie kupiłam sobie płaszczyk na zimę wyprosiłam męża i udało się, kupiłam sobie też torebkę czarną ale już jej nie mam szwagierka jak zobaczyła to też chciała i odsprzedałam jej i nawet zarobiła na tym dyszkę bo powiedziała że dopłaci więcej:):) A więc znowu nie mam czarnej torebki:(
Jutro znowu zaczyna się tydzień a więc koniec szaleństw weekendowych i wracamy do codzienności:(:(

Uciekam na jakąś kolacyjkę pod prysznic i do spania bo strasznie męczący był ten dzień, ale za to przyjemny:)

Pozdrawiam was gorąco buźka pa.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)
U nas pogoda taka w miarę fajna :)
Mały broi. Wczoraj wogóle niespał w dzien i usnął o 20:00 :) Obiadek jest prawie gotowy bo jeszcze z wczoraj zostal wiec tylko podgrzac :) Weekend jakos minął. Mąz na uczelni był a my sami w domciu. Ale za to wieczór z meżusiem spędziłam sama bo mały spał :)
Ja muszę kupić sobie kozaczki upatrzałam sobie na allegro ale boję się ze nie wejdę w nie w łydce :( wiec chyba nie kupie ich a kupie w sklepie normalnie. Moze i namówie męza na kurtkę, a własciwie on namówi mnie bo juz mówił ze musze sobie kupic a ja ze mam i nie trzeba...ehhh :)

Odnośnik do komentarza

I ja witam poniedziałkowo:O)))
U nas pogoda dzisiaj ładna wiec spacerek zliczony a teraz Nikoś zasypia i chyba juz zasnął bo cisza:))) Nic nie dobiega z pokoju:))) Ja zawsze do spania wkładam mu szczebelki wiec ostatnio go położyłam i wyszłam na sekunde przed dom i nagle wchodze a on już szaleje po kuchni - mały łobuz>(( Wyciagnął szczebelki i szalał tak wiec tera zmusze mocniej je zakładać:))) Bo taki diabołek z niego sie robi ze szkoda gadać i uparciuch na maxa:(((
Ja musze sie troche za sprzatanie wziąść bo obiadek już ugotowany - pomidoróweczka a nawet my juz zjedliśmy hihi
Po południu pewnie znów na dwór bo słoneczko przyświeca:)) Oby jak najdłużej
Szani ja też musze kurtke jakąś sobie sprawić ale kompletnie niew wiem jaką:(((

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21766.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/ale_jestem_duuu_y_facio_.JPG
http://www.kraina.hipp.pl/?id=6303 - drzewko Nikosia Zapraszam
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070616040114.png http://s2.pierwszezabki.pl/003/003323960.png?1219

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam dziewczyny :) Po weekendzie dobrze wczoraj poszlismy wszyscy do kośćiółka bo ładnie było , oczywiście moja nie wysiedzi we wózku i chodziła sobie i ryk też był bo jakby to musiała iść do zniczy i je brać . A taka nieusłuchana że szkoda gadać możesz mówić sto razy i takz robic coś innego . A popołudniu pojechaliśmy z M po akumulator i kupiłam małej nową poduszkę do łóżeczka , bo ta stara to szkoda gadać .
Dziś już po spacerku super pogoda , może się wybierzemy popołudniu ale wątpie czy starczy czasu , po na 17 włosy idę robić a jeszcze obiadek trzeba na 16 zrobić . Kupiłam dzis małej dwie blzeczki i fajne ciepłe skarpetki .
Aga no to ładnie jak Nikoś już sam wyciąga szczebelki moja naszczeście nie .
Szani napewno mąż ci kupi wkońcu taka laska z ciebie teraz że

Zapomnialam wam napisać że umówiłam się z mała na usg brzuszka i szyi . Jest u nas takie bezpłatne badanie dla dzieci i zobaczymy czy wszytko ok

Odnośnik do komentarza

aganowak40
I ja witam poniedziałkowo:O)))
U nas pogoda dzisiaj ładna wiec spacerek zliczony a teraz Nikoś zasypia i chyba juz zasnął bo cisza:))) Nic nie dobiega z pokoju:))) Ja zawsze do spania wkładam mu szczebelki wiec ostatnio go położyłam i wyszłam na sekunde przed dom i nagle wchodze a on już szaleje po kuchni - mały łobuz>(( Wyciagnął szczebelki i szalał tak wiec tera zmusze mocniej je zakładać:))) Bo taki diabołek z niego sie robi ze szkoda gadać i uparciuch na maxa:(((
Ja musze sie troche za sprzatanie wziąść bo obiadek już ugotowany - pomidoróweczka a nawet my juz zjedliśmy hihi
Po południu pewnie znów na dwór bo słoneczko przyświeca:)) Oby jak najdłużej
Szani ja też musze kurtke jakąś sobie sprawić ale kompletnie niew wiem jaką:(((

aga mój juz od dawna wyciąga tzn tak sie zaprze nogami ze je wypcha wiec nawet juz niezakładamy ich bo i tak niema sensu. Juz próbowalismy podłożyc cos zeby szczebelki ciężej sie wyciągały ale to tez nie daje efektu :)
Co do kurtki to ja w zeszłym roku kupowałam nową. A teraz mi niepotrzebna żadna.

Odnośnik do komentarza

regina224
witam
Dziewczynki imprezka sie udale ze hej.Tata do samego konca nic sie nie domyslil byl zaskoczony i zadowolony.Imprezowalismy do 2 w nocy i naprawde super bylo.Jestem taka zadowolona!!!!!!!!!!!!!!
Teraz siedze i karmie mojego skarba rozwrzeszcznego obiadkiem!!!!!!Dopiero je!!Okropnosc.:Histeria:

Super,że imprezka się udała:36_2_25::suprise:

Odnośnik do komentarza

marzenabunia
Witam ja też sie dopisze bo mam dwójke dzieci z roku 2008. Aleksandra 17.01.2008 i Mateusz 26.12.2008.r.

Witaj :) Zapraszamy do częstego udzielania się :) opowiedz coś o sobie :)
No no fajnie tak dzieci z jednego roku miec :) Zawsze się zastanawiałam jak to jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

marzenabunia
Witam ja też sie dopisze bo mam dwójke dzieci z roku 2008. Aleksandra 17.01.2008 i Mateusz 26.12.2008.r.

Witam im wiecej tym przyjemniej :)))

Agula i jak maleństwo pokazało co ma miedzy nogami????? Dobrze że małej już choroba przeszła :)

Szani ja swojej jeszcze nie odebrałam a mam tak daleko że już prawie rok będzie :))) Ale przy następnej wizycie odbiorę

Reginko fajnie że imprezka się udała :) A z ciebie laska się zrobiła że ho ho :)

U nas pogoda do bani mrzy cały czas . Zrobiłam właśnie muffinki pierwszy raz i zapraszam kto chetny :)
Ja wczoraj zostawiłam małą z tatusiem i poszłam włosy robić więc troszkę się odstresowałam . A później M wziął mnie na bieganie , bo oczywiśćie odchudzamy się :)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
marzenabunia
Witam ja też sie dopisze bo mam dwójke dzieci z roku 2008. Aleksandra 17.01.2008 i Mateusz 26.12.2008.r.

Witam im wiecej tym przyjemniej :)))

Agula i jak maleństwo pokazało co ma miedzy nogami????? Dobrze że małej już choroba przeszła :)

Szani ja swojej jeszcze nie odebrałam a mam tak daleko że już prawie rok będzie :))) Ale przy następnej wizycie odbiorę

Reginko fajnie że imprezka się udała :) A z ciebie laska się zrobiła że ho ho :)

U nas pogoda do bani mrzy cały czas . Zrobiłam właśnie muffinki pierwszy raz i zapraszam kto chetny :)
Ja wczoraj zostawiłam małą z tatusiem i poszłam włosy robić więc troszkę się odstresowałam . A później M wziął mnie na bieganie , bo oczywiśćie odchudzamy się :)

Hello
wizytę przełozyłam,bo lekarz się rozchorował,ale dzwoniłam do niego i mam przyjść jutro po 20-tej:-)
Tak,ze moze się dowiem co maleństwo ma między nóżkami,a jak nie to trudno:-)
Dowiem sie w grudniu:-)

Mała właśnie usnęła,to mogę chwilkę popisać:-)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
A moją zachwilkę budzę :))
Tak sobie teraz myśle że 2 lata temu tak się przygotowywalismy do porodu :)))

Tez to pamietam:-)
Moje dzieciaczki będą z tego samego miesiąca-a kto wie,moze nawet z tego samego dnia?
Zreszta,oprócz mnie to wszyscy w domu z grudnia:-)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

agula7777
kwiatuszek9876
to fajnie jedna impreza i jeden wydatek :))
Ja teraz się zastanawiam co kupić chrześniczce na urodziny . Bo ma 1 grudnia a moja z drugiego tylko rok młodsza:))

Pomysle i napewno Ci napisze co kupić:-)

To pomyśl , bo później jeszcze muszę kupić coś na gwiazkę :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...