Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :) u nas tez duchota jak niewiem.
Myszka ja neistety tez niepomoge bo niewiem co zrobic. Ale tak jak martusia powiedziala zadzwoń do lekarki ona Ci doradzi co zrobić.
My się pochwalimy że wczoraj wyszedł nam górny ząbek a drugi u góry lada moment się przebije :)
Ja zauważyłam że Kamilek ma biegunke i go czyści od ząbków już drugi raz tak było że jak mu ząbki rosły to go czyściło i pupcie miał tak obszczypaną aż do krwi :( że żal patrzeć było. a tylko ząbki sie przebiły a dokładniej pare dni przed przebiciem pupcia jakby nigdy nic fajna się robi i sie goi. I sadzę że mały tak będzie ząbkowanie przechodzić.
ja niemam problemu z jedzonkiem u małego on je wszystko a własciwie prawie bo wczoraj dostał gerberka z fasolą i czyms tam jeszcze to pluł jak niewiem :P
i pomału noce mi zaczyna przesypiać wczoraj zjadł o 20:00 i obudził sie o 4:00 rano :)
dobra lece do kosmetyczki pomału się upiększać na sobotnie wesele.
3majsie się i pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!!!!
Pamiętacie mnie jeszcze?!Ja po miesiącu odzyskałam internet :D :D :D Ale mam do poczytania hihi, przez tydzień może nadrobię ;)

byłam z małą nad morzem, ale zachwyt!!!!Uwielbia kąpiele po mamie ;) Wypoczęłam normalnie, a bałam się że będę musiała ją ciągle czymś zajmować, ale tyle było ciekawych rzeczy, że nikt nie był jej potrzebny ;)
Lecę czytać!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

hej mamusie ten upal normalnie juz mnie dobija ze ......... nawet mala cos sie kreci w nocy z tej duchoty . Wczoraj wyobrazcie sobie ze jak zamknelam forum a bylo juz po 22 to moj M zadzwonil ( bo byl na motorku ) czy bysmy czasem nie pojechali sie wykapac w basenie :) rzadko bo rzadko ale nieraz wpadamy na glupie pomysly , trzba korzystac z zycia poki sie jest mlodym :)))))) Super b7lo jeszcze nigdy sie nie kapalam o 23,10 w basenie na dworze .pewnie sobie pomyslicie stare to a glupie ?!
Myszko i co z malym zeszlo mu czy nie ???
Harmitko przeczytaj co tam u nas i zapraszamy do pisania wiecej .
Dzis po pracy polozylam mala i poszlam na rowerek mowie wam cudownie zobaczymu jutro ale napewno nie bedzie zle :)
Szani ale bedziesz piekna ze my mamy powinnismy wlasnie wychodzic do kosmetyczek i dbac o siebie a nie niektore to po ciazy tak sie zaniedbaja ze .......... ale my tu mamusie jestesmy mlode i ladne :)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no ale zawsze mlode powiedz ze terz nie czujesz sie na 18 :)))))))))))))))) chcialam powiedzec ze my mamy 18 cie .
Ja bym sie wykapala w morzu uwielbiam morze ze.................
a jak po kosmetyczce ????

Odnośnik do komentarza

hramitko1
Hej dziewczynki!!!!
Pamiętacie mnie jeszcze?!Ja po miesiącu odzyskałam internet :D :D :D Ale mam do poczytania hihi, przez tydzień może nadrobię ;)

byłam z małą nad morzem, ale zachwyt!!!!Uwielbia kąpiele po mamie ;) Wypoczęłam normalnie, a bałam się że będę musiała ją ciągle czymś zajmować, ale tyle było ciekawych rzeczy, że nikt nie był jej potrzebny ;)
Lecę czytać!

witaj ... mnie tez nie ma wiecej niz jestemmm :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12696.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7d08d77b.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

u nas goraczka jak nawet mala spi tylko w pampersie . Wszystkie piszecie ze wasze dzieci maja po dwa zabki a my jeden juz widac drugiego ale cos sie nie chce przebic .
Myszko i co z malym dzwonilas alebo bylas u pediatry czy nie ????

Odnośnik do komentarza

martusia dodam zdjęcie ale później narazie jeżdze po sklepach zeby kupic buty bo nieumiem dostac na mnie :(
po kosmetyczce fajnie minelo szybko :) jutro mam fryzjera i makijaż u kosmetyczki :) ahhh i sie wybawie wkońcu :) mały z moja mamą zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no to fajnie ze zaliczysz jakas zabawe ja nie pamietam kiedy bylam na jakies zabawie :(((((((((((( mielismy jechac na dyske w niedziele ale robilismy grila i calkiem na z glowy wylecialo , mam jeszcze pare kuzynek i braci ale kiedy to sie wezmie to ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
u nas goraczka jak nawet mala spi tylko w pampersie . Wszystkie piszecie ze wasze dzieci maja po dwa zabki a my jeden juz widac drugiego ale cos sie nie chce przebic .
Myszko i co z malym dzwonilas alebo bylas u pediatry czy nie ????

didianka mi poradziłą żebu kwaśną wodą okłady zrobić!
jestem jej za to wdzięczna bo podziałąło!
i juz prawie nie ma opóchlizny!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

didianka
witamod rana :)
moj szkrab wlasnie usnal :) wlasnie pojawiaja sie kolejne zabki - teraz u gory ale i tak jest dosc spokojnie
pozdrawiam :) acha i dodaje nowa galerie :)

nam się też wyżynaja kolejne zabki u góry widze że mu się 2 pchają!
ale nie moga sie przebić!
ale poczekamy zobaczymy!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

a nam sie jeden wyzyna na dole a u gory sobie jeszcze poczekamy :(((
moja dzisiaj zrobila pobudke o 3,50 usiadla i sie bawila w lozeczku po pol godz powiedziala ze idzie spac i to juz druga noc z rzedu niech juz troche popada bedzie calkiem inne powietrze i mala moze bedzie lepiej spac

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry.Gratuluje wszystkim malenstwom zabkow.U nas jak na razie jeszcze nic nie ma niestety.Dziasla biale i slini sie okropnie.
My narazie plany wyjazdu mamy przelozone z powodu szpitala.Jes;li Oskar wyjdzie terminowo to bedziemy do Torunia jechali.Mam taka nadzieje bo bardzo bym chciala juz miec moje dziecko w domu.
Kordian ostatnio jakos nie chce mi spac w nocy sam i spi z nami.Daje mu butelke ale po 2 godzinach juz nie spi i chce cycka,masakra.:Padnięty:Za to pieknie raczkuje.Zasuwa az milo.Ma to swoje minusy bo nie mozna go ani ma chwilke zostawic.
Didianko Haromitko super ze jestescie.Ciesze sie za wypady wam sie udaly.

Didianko duzy ten Twoj robaczek.Slicznie Ci rosnie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

regino jak ja bym chciala zeby u nas spadalo , masakra slonca nie ma ale jest taka duchota ze ...... Jeszcze na dodatek boli mnie strasznie kolano jak siadam stapam po schodach lub wstaje chyba cos nadwyrezylam teraz sie zastanawiam czy na rowerze czy stepperze :zmartwiony:
Wlasnie :gotowanie: malej zupke z buraczkow ciekawe czy bedzie jej smakowac . A wy juz gotowalyscie czy jeszcze nie ?
Ciekawe gdzie reszta mamus pewnie zrobi sie tu zamieszanie dopiero jak sie zimniej zrobi na dworku

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
regino jak ja bym chciala zeby u nas spadalo , masakra slonca nie ma ale jest taka duchota ze ...... Jeszcze na dodatek boli mnie strasznie kolano jak siadam stapam po schodach lub wstaje chyba cos nadwyrezylam teraz sie zastanawiam czy na rowerze czy stepperze :zmartwiony:
Wlasnie :gotowanie: malej zupke z buraczkow ciekawe czy bedzie jej smakowac . A wy juz gotowalyscie czy jeszcze nie ?
Ciekawe gdzie reszta mamus pewnie zrobi sie tu zamieszanie dopiero jak sie zimniej zrobi na dworku


heja!
mój mały juz pojedzony!
rosołek dzisiaj jadł!
super!
a ja się jakoś bardzo zle od 3 dni czuję boli mnie bardzo dół brzucha!
i nie wiem dla czego!
jestem po cesarce!
a i po okresie już!
podejrzewam ze może przepuklina bo mnie boli jeszcz ebardziej jak małego podnosze!
na lekarza czasu nie ma!
masakra!
a co tam u was!?
u nas wczoraj bardzo padało a dziisaj znowu taki upał!
bużka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

myszko lepeij sie wybierz do lekarza bo po cesarce to nie ma zartow .
Mala wlasnie niedawno sie obudzila i zjadla mleko a teraz je ze mna jeszcze banana , a jak tam synek przechodzi mu juz ten kaszel i wszystko inne ?

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
myszko lepeij sie wybierz do lekarza bo po cesarce to nie ma zartow .
Mala wlasnie niedawno sie obudzila i zjadla mleko a teraz je ze mna jeszcze banana , a jak tam synek przechodzi mu juz ten kaszel i wszystko inne ?


jest juz coraz lepiej jak zakaszla z 5 razy na dzień to na bardzo krótko!
przesypia mi całe noce juz od 3 dni zasypia o 20 a wstaje o 6 z półtoragodzinki zabawy i znowu koło dziewiątej nyna z godzinke!
ja myśle że go bardzo osłabiają te inhalacje znebulizatora i dlatego tak mi czesto śpi!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
myszko wlasnie widzialam ze kupils nowy wozek szkoda ze wczesniej nie wiedzialm bo mialam do sprzedania spacerowke stan bardzo idealny


szkoda że się nie dogadałyśmy bo ja juz tego 3 kołowego wózka miałam serdecznie dosc!
ZOBACZYMY JAK PRZYJDZIE WÓZECZEK CZY BEDE Z NIEGO ZADOWOLONA!
BUZKA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...